آمازون انگلستان جریان برخی از لیگ برتر بازی به صورت رایگان

LEICESTER, ENGLAND - MAY 26: Premier League ball during the Leicester City training session at Belvoir Drive Training Complex on May 26th, 2020 in Leicester, United Kingdom. (Photo by Plumb Images/Leicester City FC via Getty Images)
عمودی تصاویر از طریق گتی ایماژ

آمازون برای اولین بار شروع به نشان دادن زنده لیگ برتر مسابقات فوتبال در بریتانیا در سال گذشته و انجام خواهد شد تا دوباره در این تابستان اما به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط مداوم coronavirus بحران این اعلام کرد که آن را نیز نشان دادن وسایل اضافی به صورت رایگان. بر خلاف قبل از بینندگان نمی خواهد نیاز به یک نخست ثبت نام و اشتراک به تماشای آنها.

رسانههای خود را به حال تخصیص لیگ برتر مسابقات اختصاص داده ماه پیش با وسایل گسترش در میان آسمان ورزشی BT Sport و Amazon Prime. لیگ شد و پس از آن به حالت تعلیق با توجه به همه گیر. زمانی که این سوانح در ژوئن 17th, طرفداران هنوز هم نمی تواند مجاز در استادیوم اما این بازی است که اصل اختصاص داده شده برای تلویزیون در حال حاضر خواهد شد پخش دادن حامیان فرصتی برای تماشای تیم خود را در ازای حضور در این بازی زندگی می کنند.

ماه گذشته, BBC Sport اعلام کرد این امر نشان می شود برخی از این بازی ها — مارک اولین بار در لیگ برتر مسابقات نشان داده خواهد شد زندگی می کنند پخش. آمازون چیدن برخی از بقیه است. آن هنوز روشن نشده است که مسابقات آمازون و دیگر شبکه اضافه خواهد شد برای رایگان خود را فهرست.

از باقی مانده 92 مسابقات پخش در سراسر آسمان ورزشی BT Sport, BBC و آمازون نخست تصویری ورزشی, 33 خواهد بود free-to-view از جمله تعداد بالا پرواز كنند. این حرکت به وضوح نشانگر همه احزاب تمایل به دریافت فصل بازگشت جریان, اما خواهد شد یک تغییر برای آمازون و دیگر شبکه های که به طور معمول نیاز به یک اشتراک برای رویدادهای ورزشی. آن را نیز ممکن است به اثبات می شود بیشتر آرام-آرام رویکرد برای به دست آوردن اشتراک ، به مردم این فرصت را به سعی کنید از این سرویس بدون تعهد — به خصوص در دانش است که نخست در شکل دادن به یک دراز مدت مقصد برای رویدادهای ورزشی — ممکن است در نهایت تبدیل آنها به هر حال.

در این مقاله: فوتبال, لیگ برتر, Amazon Prime, پورنو ورزش, آسمان, BBC coronavirus COVID-19, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>