An Amazon warehouse in Bretigny-sur-Orge, France in October 2019.

آمازون انبار در Bretigny-sur-واژگونی فرانسه در ماه اکتبر 2019.
عکس: فیلیپ لوپز (خبرگزاری گتی ایماژ)

آمازون را به طور موقت تعطیل در فرانسه پس از یک دادگاه وجود دارد و حکومت آن را مجبور به توقف ارائه تمام محصولات خارج از غذا ، دارو و بهداشتی دسته بندی ها به دلیل ضعیف شرایط ایمنی در آن انبارها در طول بیماری همه گیر کوروناویروسبه گزارش نیویورک تایمز در روز چهارشنبه.

تبلیغات

فرانسه مقامات نیروی کار شناسایی مسائل در سایت آمازون در اوایل این ماه از جمله عدم ضد عفونی کننده دست و ماسک و همچنین شرایط سقوط کرد که از متقاعد کردن آنها شرکت گرفته بود اقدامات کافی برای اطمینان اجتماعی فاصله. این حکم در سوال پایین تحویل داده شد و پس از اتحادیه شکایت آمازون آن را متهم به خطر انداختن کارگران زندگی می کند.

به دستور دادگاه مورد نیاز است که این شرکت اعتصاب حمل و نقل در مطابق با محدودیت های اعمال شده توسط شنبه یا چهره نزدیک به 1.1 میلیون دلار جریمه برای هر روز آن را در انطباق است. با توجه به بار آمازون در بیانیه ای گفت که آن را به حال ساخته شده “سرمایه گذاری بزرگ… برای اطمینان و تقویت اقدامات ایمنی برای کارکنان” در طول همه گیر و که آن را “بهت زده” توسط ظاهرا مبهم بیان در این حکم پس از آن به جای تصمیم به تعطیل کردن این امکانات به جای خطر racking تا جریمه. اتحادیه های کارگری باید گفت که آمازون به سرزنش برای ادامه فعالیت در یک کسب و کار به عنوان معمول مد در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

خاموش خواهد شد و طی پنج روز که در طی آن زمان برخی از 10,000 furloughed آمازون کارکنان که کار در شش تحت تاثیر مراکز توزیع خواهد شد و در ادامه به جمع آوری پرداخت. با توجه به سی ان انآمازون نیز خواهد شد نیاز به انجام یک بررسی از “شغلی خطرات ذاتی در Covid-19 اپیدمی” در آن لجستیک و زنجیره ای.

“دولت به طور خاص توجه به شهروندان ما در حال کار در طول زمان سلامت اورژانس و اینکه آیا کارفرمایان خود را در محل قرار داده و همه اقدامات بهداشتی—دلیل آن است که مسئولیت خود را” دولت فرانسه سخنگوی Sibeth نادی گفته بلومبرگ.

آن را تا اوایل ماه مارس زمانی که آمازون تحت فشار از قانونگذاراندر نهایت شروع به رول کردن حرارت چک و استفاده از ماسک های جراحی در همه خود آمریکا و اروپا انبارها. از روز شنبه کارگران در بیش از 70 سایت های ایالات متحده باید آزمایش مثبت برای ویروس.

تبلیغات

آمازون کارگران در برخی از نقاط در ادامه اعتصاب در آمریکا و اسناد این گزارش نشان داد که این شرکت در حال توسعه یک برنامه به راه اندازی یک کمپین اسمیر در برابر سازمان Chris Smalls که آن را نه unconvincingly اصرار اخراج شد برای نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل. آمازون همچنین اخراج کارگران با تکنولوژی امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا هفته گذشته پس از آنها علنا به انتقاد از آن, آب و هوا و زايمان سیاست های, در حالی که یکی دیگر از کارگران بیکار در مینه سوتا, بصیر, محمد معتقد است آن را تلافی تلاش برای سازماندهی.

با توجه به بار لوران Degousée از اتحادیه کارگری SUD-تجارت اصلی حزب در این شکایت گفته است که حدود یک چهارم از 10000 کارکنان در نیاز مبرم به کار و نگران این حکم می تواند منجر به کاهش شغل. اما یکی دیگر از 20 درصد حمایت محدودیت در آمازون کسب و کار تا آن بهبود شرایط, او گفت:, و بسیاری از کارگران گزارش داده بود شغل خود را هنوز هم مورد نیاز مجاورت نزدیک به همکاران. Degousée گفت: دیگر کارگران مجبور به انتظار در صف های طولانی در خارج از انبارها به دلیل درست عمل کند.

تبلیغات

“ما نباید خطر زندگی کارگران برای موارد غیر ضروری است که می تواند صبر کنید چند هفته” Degousée گفت: بار. “ما درک نمی کنند که مصرف کنندگان می گویند:” اگر من می توانم خرید چیزی من ناراضی هستم.’ آنها نیاز به درک وضعیت کارگران در انبارها… [Amazon] نیاز به کار بر روی اقدامات پیشگیرانه اما برنامه های خود را تا کنون عمدتا واکنشی است.”

Julien وینسنت یک نماینده فرانسه در اتحادیه کارگری CFDT افزود: در بیانیه ای به بلومبرگ که این سازمان views حکم به عنوان “خبر خوب” است که “ما را در زمان به مذاکره جدی تر و ارتقاء سلامت اقدامات ایمنی.”

تبلیغات

آمازون قصد دارد در جذاب قرآن با توجه به بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو