آمازون طول می کشد پررنگ موضع در برابر لغزش بد اپتیک


Illustration for article titled Amazon Takes Bold Stance Against Momentary Bad Optics

عکس: گتی

برای دومین بار در یک هفتهآمازون در تلاش است به نمره به روابط عمومی نقاط یکجور دوربین عکاسی برای انجام بعدی به هیچ چیز در پی جهانی ضد نژادپرستانه تظاهرات—این زمان برای ضعیف ترین ممکن است امتیازی در اطراف برخی از آن خطرناک ترین نرم افزار. و بنابراین intones فروتن ما برگردان: تماشا کردن!

تبلیغات

آمازون دارای دنج رابطه با دفاع دستگاه و اجرای قانون به طور کلی. نه به خصوص محبوب هستند در این لحظه در زمان آمریکایی ها از رسیدن به یک نقطه اوج در جمعی خود را بی تفاوتی نسبت به بدرفتاری و قتل فراقضایی از BIPOC افراد در دست دومی. وجود دارد هزاران نفر از مردم در خیابان هر روز خواستار یک پایان دادن به پلیس به عنوان یک نهاد.

ناگهان آمازون تصمیم به مجوز دلیل گرایش نرم افزار تشخیص چهره به ادارات پلیس (هر چند این برنده’t می گویند که یا چگونه بسیاری از) و سعی کنید به فروش آن به اداره مهاجرت و گمرک (هر چند نه حزب را تایید خواهد کرد اگر آن را به طور فعال با استفاده از محصول مجموعه) تبدیل به یک واقعی مسئولیت.

تبلیغات

سنجش این دریا تغییر آی بی ام در این هفته قرار دادن آن تشخیص صورت حرفه بر روی یخ. من می خواهم به تصور این بود که تا حدودی انجام شده در خارج از نگرانی واقعی برای سوء استفاده بالقوه از جمله تکنولوژی حمل, اما آن را نیز اجازه IBM شبیه یک شرکت پیشرو در حالی که رکوع خارج از فضای آن را دقیقا مسلط به شروع با. گوگل و مایکروسافت باید کوچک خود را توسعه و یا فروش محصولات مشابه در گذشته است.

و در حال حاضر مرده آخرین تکنولوژی غول های آمازون است اعلام کرد در چهارحکم ارسال این امر محدود کردن استفاده از Rekognition—فوق العاده گنگ نام آنها به این محصول—برای یک (1) سال.

یک سال!

“ما در حال اجرای یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از آمازون تشخیص چهره تکنولوژی” ارسال متحده است. “ما امیدواریم که این یک سال توقف ممکن است به کنگره به اندازه کافی زمان برای اجرای مناسب قوانین و ما آماده هستیم برای کمک به اگر درخواست شده است.”

تبلیغات

نه تنها آمازون و ارتش خود را از لابی کار به اطمینان حاصل شود هر صورت به رسمیت شناختن قانون در کتاب مطلوب استدر حال حاضر آن را به دولت مهلت.

قابل توجه پست می گوید هیچ چیزی در مورد توقف Rekognition استفاده در دیگر حوزه دفاع و یا هر گونه ضمنی به وعده توقف توسعه داخلی.

تبلیغات

نگه داشتن این در ذهن دفعه بعد بزوس تلاش می کند به نمره امتیاز توسط dunking در یک نژادپرست مشتری در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر