آمازون رول جدید جهانی مبارزه با تریلر; بتا بسته به راه اندازی در ماه جولای

Amazon Game Studios است نورد از مبارزه با تریلر جدید جهانآینده ایران که برای راه اندازی در بتا بسته در جولای قبل از آن برنامه ریزی اوت انتشار.

مبارزه با تریلر که برجسته بود در بازی های PC نشان می دهد, نمایش برخی از سلاح ها و مهارت ها و جادوها است که دنیای جدید بازیکنان خواهد بود قادر به اداره و همچنین برخی از مخالفان که آنها ممکن است — از شخص انسان به هیولا وحشتناک.

عظیم شناور جمجمه با لیزر عکسبرداری از آن چشم که به نظر می رسد در پایان این تریلر به نظر می رسد مانند یک حریف نیرومند به حداقل می گویند و به احتمال زیاد برای یک بازی سرگرم کننده مبارزه با رئیس.

بتا بسته

همراه با انتشار این مبارزه با تریلر, Amazon Game Studios همچنین اعلام کرد که جهان جدید بتا بسته راه اندازی خواهد شد در جولای 23 و در دسترس برای بازیکنان که قبل از دستور این بازی و کسانی که در حال حاضر بخشی از بسته های آلفا تست. علامت یو پی اس را نیز باز شود برای کسانی که قبل از دستور با شرکت کنندگان از این گروه به صورت تصادفی انتخاب شده است.

Amazon Game Studios گفته است که “بسیاری از پیشرفت ها و تغییرات” بین بازی بسته آلفا و بتا بسته شده است. روندهای دیجیتال رسیده است برای اطلاعات بیشتر در مورد این تغییرات و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

این دنیای جدید بتا بسته در حال حاضر هیچ تاریخ پایان, اما از آن خواهد شد قبل از MMO را برنامه ریزی شده راه اندازی تاریخ 25 آگوست.

“The big چیزی که ما می خواهم برای دیدن چگونه بازی نگه می دارد تا در مقیاس” دیوید Verfaillie, جدید, جهانسر از تجربه بازیکن گفت VentureBeat. “ما می خواهیم به می دانم که چگونه سرور نگه دارید, چگونه بدون تاخیر این بازی خواهد بود و اگر نرخ فریم خوب است. ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از اطلاعات در مورد چگونه آن را بازی می کند.”

دنیای جدید را به دنبال خواهد داشت بوتهیک تیم چند نفره مبتنی بر تیرانداز است که راه اندازی در مه به عنوان آمازون اولین ویدئو بازی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>