آمازون نخست تصویری به زودی محتوا اما به آن نیاز دارد یک خانه بهتر

در اوایل این هفته, آمازون اعلام کرد که این امر در نهایت اضافه کردن پروفایل کاربر به آن نخست سرویس ویدئو. در گذشته طولانی, شما می توانید پروفایل جداگانه برای هر یک از اعضای خانواده (تا شش) به طوری که خود را پیگیریها و توصیه نمی مخلوط کنید. این یکی از ویژگی های ساده است که باید واقعا وجود داشته اند از شروع و آشکاری است که یادآوری چگونه به عقب و فاقد نخست تجربه تصویری است که در مقایسه با رقابت.

و این شرم با توجه به چه مقدار پول آمازون در حال غرق شدن است به محتوای اصلی. شرکت سرمایه گذاری در ارباب حلقه ها لذت ببر ، تولید در حال حاضر کشیده شده در بیش از دو سال و به احتمال زیاد هزینه تا یک میلیارد دلار است. همچنین به تازگی اعلام کرد خرید اینترنتی سریال توسط سازندگان “Westworld.” آمازون خواهد شد که هیچ کمبود از مشخصات بالا programing. اما اگر آن را می خواهد برای تبدیل مشترکین و نگه داشتن آنها به آن نیاز دارد را به این سرویس در حال حاضر به.

آمازون اولین سرویس ویدئو معرفی شد در سال 2006 به عنوان آمازون Unbox که کاربران مجاز به اجاره یا خرید را نشان می دهد تلویزیون و فیلم شبیه به iTunes. سپس بعد از Netflix گنجانیده جریان به آن کسب و کار آمازون وارد اشتراک ویدیو بازار در سال 2011. این شرکت می دانستم که آن را نمی تواند در رقابت با Netflix بکشد از نظر محتوا پس از قرعه کشی مشترکین در, مدیر عامل شرکت جف بزوس تصمیم به اضافه کردن این سرویس به شرکت نخست حمل و نقل رایگان برنامه.

Amazon Prime Video

Engadget

پس از آمازون نخست تصویری پلت فرم تکامل یافته است به سه بخش: فوق گزینه ای برای اجاره و یا خرید عنوان یک سرویس است که اجازه می دهد تا شما هزاران جریان را نشان می دهد و فیلم (به عنوان زمانی که شما نخست عضویت) و نخست کانال های ویدئویی است که شما اجازه می دهد به اشتراک به خدمات شخص ثالث مانند CBS همه دسترسی به و یا Britbox و تماشای آنها را به طور مستقیم در آمازون پلت فرم های ویدئویی.

در صورتی که برای تلفن های موبایل کمی گیج کننده هست. و این سردرگمی باعث شده است که در نخست تصویری مطلق ظروف سرباز یا مسافر از یک رابط. در صفحه اصلی شما اغلب توصیه ها و تبلیغات برای همه از بالا سمت راست در کنار یکدیگر است. من دیدن یک بنر تبلیغاتی در بالای صفحه که تبلیغ آمازون اصل مثل “هانا و “ها” فیلم فورد v فراری از طریق یک HBO نخست کانال ویدئو, اشتراک و یک “عضو نخست معاملات” صفحه جایی که من می توانید خرید را نشان می دهد و فیلم را تا 50 درصد ، در زیر است که در حال چرخ و فلک برای Britbox بلوط TV CBS همه دسترسی به آن نیست تا زمانی که من حرکت تمام راه را به پایین به چهارمین چرخ و فلک که من می بینم توصیه هایی برای آمازون اصلی را نشان می دهد.

قرار دادن تمام این محصولات با هم منجر به خیلی درهم و برهمی است که آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای کشف کردن چه چیزی است. گاهی اوقات من می خواهم علاقه مند در یک برنامه تلویزیونی فقط برای پیدا کردن که آن را تنها در دسترس اگر من اجاره و یا خرید آن. گاهی اوقات که نشان می دهد تنها در دسترس نخست کانال ویدئو که من مشترک نیست ، و این طعمه و سوئیچ احساس است که ظاهرا کاملا رایج است. با توجه به مطالعه انجام شده در سال گذشته توسط تحلیلگر شرکت MoffetNathanson تقریبا 30 درصد از محبوب ترین عناوین در آمازون نخست تصویری نیست در واقع شامل یک نخست ثبت نام و اشتراک. تحلیلگران گفت که “سطح بالا با نام تجاری سردرگمی وقتی که می آید به جریان محتوا” و “مصرف کنندگان گیج کننده جریان سرویس های آمازون در فروشگاه.”

London, UK - June 01 2018: The icons of Netflix, Amazon Prime Video, TvGuidePlus, TVCatchup, VLC Player, TuneIn Radio, YouTube, Das Erste and Freeview apps on the screen of an iPad.

stockcam via Getty Images

مشکل دیگر با چنین هم ریخته و رابط کاربری است که کشف جدید نشان می دهد دشوار است. اساسا UI یک نسخه بهینه سازی از آمازون خرده فروشی نمای ظاهرا طراحی شده برای بمباران شما با حد محتوا و انتخاب به عنوان امکان پذیر است. آن اغلب برگ کاربر اشتباه گرفته و غرق شده است. مقایسه کنید که به Netflix بکشد از سوی دیگر است که تمیز و منظم و مکان همه محبوب و توصیه می شود مطالب بسیار بالا بدون نیاز به حرکت از طریق چرخ و فلک از خدمات شخص ثالث.

در راه آن را تعجب آور نیست که آمازون تا به درمان آن نخست تصویری ارائه خواهم در عین حال یکی دیگر از نمای. آمازون ساخته شده است که هیچ سری از این واقعیت است که آن را واقعا با استفاده از آن تصویری فروشگاه به عنوان یک راه برای جلب بیشتر مردم به فروشگاه. آمازون “ساخت برش” است که شاید افراطی ترین مثال از این به عنوان آن را واقعا فقط یک غول آگهی برای شرکت تجارت الکترونیک سایت مبدل به عنوان یک واقعیت را نشان می دهد. “هنگامی که ما برنده گلدن گلوب, آن کمک می کند تا ما فروش بیشتر کفش” بزوس گفت: در کد کنفرانس در سال 2016. به همین دلیل بزوس و شرکت. باید به طور فعال به دنبال یافتن بحرانی عزیزان خود را برای آمازون اصل.

اما کسانی که تمجید نمی همیشه در نتایج. با توجه به اسناد و مدارک کشف شده توسط ایسناآمازون را بینندگان اعداد نیست بالا به خصوص برای بالای آن را نشان می دهد. “شفاف” گل سرسبد سری در مورد یک نما پدر و مادر و خانواده اش کاهش یافت و به 1.3 میلیون بیننده در فصل سوم با وجود برنده شدن هشت جوایز امی ساعات پر بیننده. “دختران خوب شورش” یکی دیگر انتقادی-تحسین شده نشان می دهد تنها تا به حال در مجموع ما بینندگان از 1.6 میلیون نفر در اولین آن.

BEVERLY HILLS, CA - JANUARY 06: Amazon CEO Jeff Bezos attends the Amazon Prime Video's Golden Globe Awards After Party at The Beverly Hilton Hotel on January 6, 2019 in Beverly Hills, California. (Photo by Emma McIntyre/Getty Images)

اما مک اینتایر از طریق گتی ایماژ

به منظور در بیشتر بینندگان آمازون باید فکر می کنم در مورد دادن آن رابط کاربری کل makeover. حداقل آن باید آن را روشن است که آن نخست فیلم و اشتراک ویدیو, فروشگاه و نخست کانال فیلم جدا از یکدیگر هستند. است که می تواند یک راه طولانی برای کاهش سردرگمی و ساخت آن کمتر احتمال دارد برای بینندگان به اشتباه در یکی دیگر. از آنجا که شرکت باید سرمایه گذاری در گزینش دقیق از صفحه اصلی آن به طوری که عناوین محبوب و توصیه های دریافت برجسته قرار دادن. آن را نمی خواهد صدمه دیده آمازون به قرض گرفتن از یک صفحه از Netflix و سازمان های مختلف چرخ و فلک توسط نوع به عنوان به خوبی.

این حرکت خواهد بود خوش آمدید به خصوص هنگامی که همراه با کالیبر بالا محتوا مانند ارباب حلقه ها لذت ببر و خرید اینترنتی مجموعه. اگر آمازون می خواهد HBO-سطح محتوا به منظور جدی گرفته شود سپس آن را نیز نیاز به یک نمای زیبا و یک صفحه اصلی است که نشان می دهد که احساسات. گل سرسبد سری, همراه با یک رابط تعمیرات اساسی که برجسته آمازون اصل می تواند دقیقا همان چیزی است که شرکت نیاز به رقبای خود.

یکی می تواند استدلال می کنند که آمازون لزوما نیاز به تمیز کردن آن عمل می کنند. پس از همه, آن را بیش از 150 میلیون نفر نخست عضو است دوم تنها به Netflix است که نزدیک به 183 میلیون مشترک. اما جریان جنگ گرم شده تا در سال های اخیر با ورود جدید upstarts مانند دیزنی+ HBO Max طاووس و تلویزیون اپل+. دیزنی+ به طور خاص به دست آورده اند یک عدد تعجب آور از مشترکین — تقریبا 54.5 میلیون — در کمتر از یک سال. آن را به آمازون سود را به جلوتر از منحنی و نه فقط در محتوا بلکه در چگونه کاربران آن پیدا کردن آن.

در این مقاله: آمازون نخست ویدئو نخست تصویری, اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de