آمازون نخست تصویری شکر خدا رول فرد پروفایل کاربری شبیه به Netflix


Illustration for article titled Amazon Prime Video Mercifully Rolls Out Individual User Profiles Similar to Netflix

تصویر: جوزپ لاگو/AFP (گتی ایماژ)

مدتها در انتظار برای حمایت از فرد پروفایل کاربر در نهایت وارد آمازون streaming TV خدمات نخست تصویری. این بدان معنی است که تو رفتگی در دیوار جریان منافع شریک زندگی خود و یا اعضای خانواده را می توان ذخیره به پروفایل خود را—در ضمن شما خواننده را می توانید در ادامه به شراب خواری اصلی اسرار حل نشده در خود بی وقفه سرعت.

تبلیغات

آمازون سخنگو گفت: Gizmodo توسط ایمیل که نخست مشترکان هم اکنون می توانید اضافه کردن به شش پروفایل برای نخست تصویریبا یکی برای کاربر اصلی در حساب و همچنین به پنج نفر دیگر (این پروفیل همچنین حمایت از کودکان و نوجوانان گزینه). به عنوان با Netflix پروفایل هر کاربر منحصر به فرد خواهد بود خود را در خدمت محتوای خود توصیه ها و فهرست پیگیریهای من و پروفایل را ذخیره کنید سری تماشای پیشرفت—کاملا از ویژگی های کلیدی برای هر کسی نیز یک سری به طور مستقل از هر کس دیگری در خانواده خود را.

آمازون گفت: که کاربران را قادر به ایجاد و مدیریت چند پروفایل کاربر از نخست ویدئو برنامه برای iOS و آندروید و همچنین جدیدتر آتش قرص PS4 و آتش در تلویزیون. اگر شما بلافاصله قابلیت آن را فورا در دسترس است برای من که از سه شنبه—آمازون سخنگو گفت: اجرای اتفاق می افتد در مراحل و ایالات متحده کاربران باید شروع به دیدن این ویژگی به زودی.

تبلیغات

چند کاربر نخست تصویری پروفیل آخرین ویژگی rollout به یک جریان است که به معرفی تعدادی از پی ابزار برای پلت فرم آن به تازگی. هفته گذشته نخست تصویری نیز معرفی سازمان دیده بان حزب ابزار برای شرکت-مشاهده تا 100 دیگر کاربران در چت روم-مانند تئاتر تنظیم است که به طور خودکار همگام سازی یک جریان برای هر کسی که می پیوندد.

کاربر خاص پروفیل ها قطعا یکی از این سرویس هیجان انگیز ترین اضافات به تازگی هر چند به خصوص برای کسانی از ما که ترجیح می دهند توصیه ما جریان باقی می ماند خاص به رابرت پشته و دیگر جنایت واقعی خزش-مطالب مرتبط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de