آمازون پست رکورد شکنانه سود با تشکر از همه گیر فروش

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس ravaging جهان آمازون در حال ساخت پول بیشتر از همیشه.

آمازون گزارش سود خود را دو برابر از سال گذشته به متناوب $5.2 میلیارد دلار به عنوان e-commerce درآمد غول گزارش منفجر گذشته انتظارات. فروش خالص افزایش 40 ٪ به $88.9 میلیارد دلار و سود خالص cruised به یک رکورد جدید با توجه به درآمد و گزارش منتشر شده در پنج شنبه.

“این یکی دیگر از بسیار غیر معمول سه ماهه و من نمی تواند بیشتر از افتخار و سپاسگزار به کارکنان خود در سراسر جهان” مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در بیانیه ای گفت.

در طول سه ماهه دوم سال 2020 آمازون “افزایش تحویل مواد غذایی به ظرفیت بیش از 160%” و سه برابر آن مواد غذایی وانت مکان. مشتریان پاسخ, با مواد غذایی آنلاین فروش سه برابر در سه ماهه دوم در مقایسه با همین زمان در سال 2019.

آمازون نیز با صرف بیش از 4 میلیارد دلار در coronavirus-هزینه های مربوط مانند تجهیزات حفاظتی برای کارکنان و تمیز کردن انبار آمازون که در آن برخی از کارگران را مورد انتقاد آمازون برای انجام نمی دهد به اندازه کافی به آنها را امن نگه دارید.

بزوس نیز گفت: آمازون پرداخت 500 میلیون دلار در خطر پرداخت پاداش به کارگران است.

“ما ایجاد بیش از 175,000 شغل جدید پس از ماه مارس و در حال آوردن 125,000 از این کارکنان به طور منظم تمام وقت موقعیت,” او اضافه شده در این بیانیه است. “و شخص ثالث فروش دوباره و رشد سریع این سه ماهه از آمازون اول فروش است.”

بزوس و آمازون مواجه شده اند و انتقادات خود را برای درمان از فروشندگان شخص ثالث با اتهامات که آمازون با استفاده از آن فروشندگان اطلاعات به منظور توسعه محصولات رقیب. در چهارشنبه بزوس پیوست مدیران ارشد از Facebook گوگل و اپل برای ضد تراست شنوایی در کاپیتول هیل.

بزوس نمی تواند تایید یا رد این اتهامات گفته آمازون هنوز در حال بررسی اتهامات و سعی در تطهیر آمازون قدرت بیش خرده فروشی بازار. این شکستن رکورد درآمد اعداد بعید به نظر می رسد برای حمایت از بزوس’ ادعا که آمازون کمتر قدرتمند تر از آن به نظر می رسد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de