آمازون در مکان ‘توقف’ در پلیس استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی

Nikol Szymul staffs a reception desk at Amazon offices discretely tucked into a building called Fiona in downtown Seattle, Washington on May 11, 2017. Online retail powerhouse Amazon is constructing an eye-catching Spheres office building to feature waterfalls, tropical gardens and other links to nature as part of its urban campus in Seattle, Washington. / AFP PHOTO / Glenn CHAPMAN (Photo credit should read GLENN CHAPMAN/AFP via Getty Images)
گلن چپمن/خبرگزاری گتی ایماژ

آمازون به طور موقت متوقف کردن استفاده از آن بحث صورت به رسمیت شناختن فناوری در پی اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس و تبعیض است. غول اینترنت شروع یک سال “تعلیق” در پلیس استفاده از Rekognition. مکث باید به کنگره زمان به تصویب “قوانین مناسب” برای تشخیص صورت, آمازون گفت و اشاره کرد که آن را تا به حال نام “قوی تر” اخلاق و مقررات.

این شرکت هنوز هم اجازه می دهد تا استفاده از تشخیص چهره برای سازمان هایی مانند خار Marinus تجزیه و تحلیل و مرکز بین المللی برای از دست رفته و استثمار کودکان برای کمک به آنها را نجات قربانیان قاچاق انسان و پیدا کردن گم شده بچه ها.

ما خواسته ایم آمازون برای نظر. در حال حاضر روشن نیست اگر “پلیس” اشاره به اجرای قانون یا استاندارد نیروهای پلیس.

این حرکت در می آید تنها چند روز پس از دموکرات کنگره معرفی یک پلیس لایحه اصلاحات که در میان چیزهای دیگر را منع استفاده از زمان واقعی تشخیص صورت برای بدن و داشبورد دوربین های بدون قضاوت را تصویب. اگر این لایحه در نهایت به قانون امضا شده آن را به لحاظ نظری مانع از آژانس سوء استفاده از Rekognition به افراد با مشخصات و یا در غیر این صورت آج در حریم خصوصی خود را.

در همان زمان وجود دارد شکی نیست که Rekognition نشان دهنده یک نقطه درد برای آمازون در آب و هوای فعلی. در علاوه بر این به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی افراد مطرح کرده اند هشدار در مورد تعصب نژادی و اساسی دقت در آمازون پلت فرم — Rekognition موظف است به صورت افزایش نظارت و مخالفان وقتی داد و بیداد بیش از نژادپرستی در میان پلیس. یک مهلت قانونی می شود Rekognition خارج از کانون توجه می دهد و آمازون یک فرصت برای تجدید نظر چگونه (و یا اگر) سهام آن سیستم با پلیس رفتن به جلو.

در این مقاله: آمازون rekognition صورت به رسمیت شناختن سیاست حفظ حریم خصوصی, پلیس, اجرای قانون, سیاه, زندگی, ماده, نژاد پرستی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>