آمازون است که کاهش نرخ کمیسیون برای آن برنامه های وابسته

Amazon Founder and CEO Jeff Bezos addresses the audience during a keynote session at the Amazon Re:MARS conference on robotics and artificial intelligence at the Aria Hotel in Las Vegas, Nevada on June 6, 2019. (Photo by Mark RALSTON / AFP) (Photo credit should read MARK RALSTON/AFP via Getty Images)
علامت RALSTON via Getty Images

آمازون برنامه های وابسته به اعضای در حال گرفتن پول کمتر شروع در آوریل 21. با توجه به CNBCe-commerce غول اطلاع همکاران آمازون — وابسته است که لینک به محصولات در وب سایت خود را در ازای یک درصد از فروش است که این کاهش نرخ کمیسیون در سراسر دسته های مختلف. تغییرات بسیار قابل توجهی در برخی از موارد: مبلمان و بهبود صفحه اصلی دسته سهامداران کاهش یافت و از 8 درصد به 3 درصد برای مثال در حالی که اقلام مواد غذایی’ نرخ کمیسیون در حال حاضر به 1 درصد از 5 درصد است.

شما می توانید بگویید آن می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی وب سایت ها از جمله رسانه است که تکیه به شدت در آمازون برنامه های وابسته به پول است. شرکت سخنگو CNBC صحبت نمی گویند که آیا این تغییرات ساخته شد در پاسخ به COVID-19. اما به عنوان یادداشت انتشار است شده اند وجود دارد کاملا چند تغییرات به آمازون عملیات با توجه به همه گیر.

این شرکت مجبور به تمرکز بر حمل و نقل پزشکی و تمیز کردن وسایل با توجه به شیوع. آن را نیز تا به حال به استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران به نگه دارید تا با تقاضا در حال حاضر است که مردم در حال تبدیل به خرید آنلاین در حالی که در خانه گیر کرده. اخیرا آن را تمدید آن سیاست بازگشت پنجره برای خریداران و بهبود آن اقدامات ایمنی کارگران پس از اعتراض در مورد عدم مناسب دنده محافظ در برابر بیماری است.

در این مقاله: آمازون amazon affiliate, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>