Amazon is using thermal cameras to scan for fevers at its warehouses. Above, a thermal imaging camera smart system at an airport in Malaysia.

آمازون با استفاده از دوربین های حرارتی برای اسکن به صورت تب در آن انبارها. بالاتر از یک دوربین تصویربرداری حرارتی سیستم هوشمند در فرودگاه در مالزی.
عکس: رحمان Roslan (گتی ایماژ)

با موارد covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در بیش از 70 از آن انبار و تحویل امکانات در ایالات متحده آمازون شروع به استفاده از دوربین های حرارتی برای اسکن برای تب سریعتر. این اقدامات جدید شد و برای اولین بار توسط رویترز گزارش شده.

تبلیغات

آمازون سخنگو تایید استفاده از دوربین های حرارتی به آستانه و گفت که آنها در حال اجرا در برخی از شرکت های. دوربین های حرارتی اندازه گیری درجه حرارت از یک فرد در مقایسه با زمانی که به محیط اطراف خود. هر رویترز از دوربین های حرارتی استفاده می شود در انبارها و نیاز به زمان کمتر و تماس از تب سنج پیشانی. آمازون انجام یک دوم چک دما با دماسنج پیشانی بر کارکنان است که پرچم توسط دوربین به طور دقیق درجه حرارت.

تبلیغات

تب یکی از علائم شایع covid-19 همراه با خستگی و سرفه خشک و با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“ما به اجرا در درجه حرارت روزانه چک در عملیات ما مکان به عنوان یک اضافی اقدام پیشگیرانه برای حمایت از سلامت و ایمنی کارکنان که در ادامه به ارائه خدمات مهم در جوامع ما” آمازون گفت: در آستانه. “ما اکنون در حال اجرای استفاده از دوربین های حرارتی دما غربالگری برای ایجاد یک تجربه کارآمد در برخی از سایت های ما.”

آمازون شروع به انجام حرارت چک و ارائه ماسک های صورت برای تمام کارگران آن در آمریکا و اروپا در اوایل ماه آوریل زیر مربوط به گزارش در مورد ایمنی کارکنان و فشار از قانونگذاران.

این شرکت شروع به راه اندازی سخت افزاری برای دوربین های حرارتی که می تواند هزینه بین $5 ، 000 و $20,000, این هفته و هفته گذشته در حداقل شش انبارها خارج از لوس آنجلس و سیاتل. رویترز نیز در بر داشت که آمازون خواهد بود با استفاده از دوربین های حرارتی در کارمند ورودی در کل بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی.

تبلیغات

ایمنی کارکنان شده است یک مسئله بزرگ در آمازون در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث شده است که تقاضا به موشک وار رفتن به مردم خواسته به ماندن در خانه برای جلوگیری از تماس و گسترش ویروس. شده اند وجود دارد نگرانی در مورد آمازون تهیه آن کارگران با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و یا برای عدم بستن آن انبارها حتی زمانی که کارگران به آزمایش مثبت برای covid-19.

در اوایل این هفته تایید کرد که آمازون یک کارگر در یک مرکز در کالیفرنیا بود درگذشت پس از عقد قرارداد covid-19. شرکت مدعی است که کارمند گرفتار این بیماری در حالی که در تعطیلات و به حال شده است در تماس با همکاران خود پس از 6 مارس. کارمند درگذشت در مارس 31 بعد از کمتر از یک هفته در بیمارستان است.

تبلیغات

در روز چهارشنبه آمازون به طور موقت تعطیل عملیات در فرانسه پس از یک دادگاه است که آن را به حال فقیر شرایط ایمنی در انبارها. در اوایل این ماه, فرانسوی, مقامات نیروی کار پیدا کرده بود که سایت آمازون تا به حال عدم ضد عفونی کننده دست و ماسک در دسترس است. آنها همچنین نمی شد متقاعد شده است که این شرکت تا به حال گرفته شده اقدامات کافی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

تبلیغات

آمازون کارکنان در حال آماده سازی مجازی اعتصاب 24 آوریل به اعتراض های اخیر شلیک دو نفر از کارکنان که صحبت کردن در برابر شرایط در شرکت انبارها و عدم حمایت از کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

[ایسنا]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو