آمازون دارای یک فروش بزرگ در آتش قرص و آتش تلویزیون دستگاه

Amazon has a big sale on its Fire tablets and Fire TV products

Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

آمازون راه اندازی کرده است و در عین حال یکی دیگر از بیماری همه گیر فروش محصولات خاص خود را دارد و در این زمان شما قادر خواهید بود برای صرفه جویی در آتش قرص و آتش تلویزیون محصولات. که شامل تخفیف برای هر دو ارزان و متوسط قیمت محصولات از ورود به سطح آتش 7 tablet به آتش 10 HD و آتش تلویزیون مکعب.

آتش 7 توسط آمازون حداقل گران قیمت, قرص, و تا حد زیادی به لطف عمر باتری کوتاه کمبود برنامه های گوگل و تنبل عملکرد. آن را به برخی از قدرت پردازش جدید مانند دست-رایگان الکسا پشتیبانی و ذخیره سازی بیشتر نسبت به قبل اما شما ممکن است طبعا بلک در پرداخت 50 دلار برای یک. اما با تخفیف 30 درصد ساخت آن فقط 35 دلار شما می توانید یک مناسب و معقول خواننده, سرگرمی, ماشین و یا الکسا دستگاه کمتر از تقریبا هر قرص.

خرید Fire 7 قرص در آمازون – $35

اگر شما نیاز به چیزی است که یک شکاف در بالا که آمازون نیز به فروش آن آتش HD 8 و آتش HD 8 Plus قرص در 20 $و $30 خاموش بود. هر دو در حال حاضر ارائه USB-C شارژ مناسب و معقول عملکرد عملکرد و دست آزاد, الکسا, با, HD, 8 به علاوه اضافه کردن یک 9W آداپتور برای شارژ کردن بی سیم و قابلیت شارژ. اشکال اصلی عدم برنامه های گوگل, اما آنها خوب اگر شما به شدت سرمایه گذاری در آمازون اکوسیستم.

خرید Fire HD 8 قرص در آمازون – $60

خرید Fire HD 8 Plus قرص در آمازون – $80

آخرین تبلت برای فروش Fire HD 10. آن را در نهایت پشتیبانی از USB-C شارژ سریع و به خوبی انجام با تشکر octa-core processor, 2GB RAM, 10.1 اینچ صفحه نمایش 1080p و 10 ساعت عمر باتری. شما همچنین به دست آوردن رایگان الکسا و تصویر-در-تصویر مشاهده, اما بدون برنامه های گوگل. این یک معامله مناسب و معقول در $150 اما شیب 50 دلار تخفیف باید آن را به یک مدعی قوی اگر شما به دنبال یک تبلت های جدید.

خرید Fire HD 10 قرص در آمازون – $100

آمازون ورود به سطح آتش تلویزیون استیک ارائه می دهد 4K است که با قیمت مناسب در 50 دلار با توجه به آن ارائه می دهد Dolby Atmos Dolby Vision, HDR10+ و الکسا صوتی از راه دور. اما, آن را در حال حاضر در فروش فقط برای $35, ساخت آن را یک لمسی ارزان تر از Roku $40 tiny برتر جعبه. در همان زمان گوگل دوباره با تخفیف آتش آن تلویزیون مکعب از 120 دلار به 100 دلار است. آن را نه تنها آمازون ترین آتش قدرتمند دستگاه تلویزیون آن را نیز می تواند کار به عنوان یک کامل الکسا دستگاه به لطف ساخته شده است در بلندگو.

خرید Fire TV Stick آمازون – $35

خرید Fire TV مکعب در آمازون – $100

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals, thebuyersguide, تجارت, آتش, 7, آتش, HD, 8, آتش HD10 آتش تلویزیون استیک, آتش, تلویزیون, مکعب, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>