آمازون می شود FCC تایید آن پروژه Kuiper پهنای باند ماهواره

Blue Origin founder Jeff Bezos speaks after receiving the 2019 International Astronautical Federation (IAF) Excellence in Industry Award during the the 70th International Astronautical Congress at the Walter E. Washington Convention Center in Washington, DC on October 22, 2019. (Photo by MANDEL NGAN / AFP) (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)
مندل فا نگن via Getty Images

FCC به اتفاق آرا تصویب آمازون پروژه Kuiper دادن فن آوری های غول پیکر متهور به استقرار و راه اندازی یک صورت فلکی 3,236 ماهواره. آمازون خواسته FCC برای اجازه به راه اندازی هزاران پایین مدار زمین ماهواره در ماه جولای سال 2019 فقط چند ماه ماه پس از اعلام این پروژه است. شبیه به SpaceX را Starlink کوکبه Kuiper هدف این است که به ارائه ماهواره ای مبتنی بر خدمات باند پهن. آمازون امیدوار است برای کمک به گسترش دسترسی به اینترنت به خانواده ها و کسب و کار در مناطق دور افتاده در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

این شرکت قصد دارد به سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد دلار در این پروژه خواهد شد که مستقر در پنج مرحله. با توجه به FCC آمازون باید انجام شود استقرار نیمی از Kuiper این ماهواره توسط 2026 و کل صورت فلکی باید در محل جولای 30th, 2029.

Rajeev Badyal معاون رئیس جمهور از تکنولوژی برای پروژه Kuiper گفته:

“ما در حال انجام یک مقدار باور نکردنی از اختراع به تحویل سریع و قابل اعتماد پهنای باند در قیمت است که حس می کند برای مشتریان. لئو مبتنی بر پهنای باند سیستم مانند پروژه Kuiper در حال حاضر تعداد زیادی از چالش ها و ما مونتاژ یک تیم در سطح جهانی از مهندسین و دانشمندان که متعهد به ارائه در چشم انداز ما برای پروژه Kuiper و حفظ فضای امن و محیط زیست پایدار برای همه. ترکیب که با آمازون تخصص عمیق در شبکه و زیرساخت و توانایی خود را برای تامین مالی یک تعهد بزرگ و من خوشبین هستم در مورد تاثیر ما می توانید برای این unserved و جوامع محروم.”

در آن تصویب سند FCC نیز اشاره آمازون قصد دارد برای جلوگیری از این صورت فلکی از کمک به مدار زمین کم رشد فضای باقی مانده مشکل است. این شرکت می گوید آن را deorbit ماهواره در 355 روز پس از اتمام ماموریت خود را به جای پس از 25 سال طبق استاندارد ناسا. همچنین این وعده را مطابق با ناسا دستورالعمل های مربوط به بازمانده باقی مانده است.

در این مقاله: FCC, آمازون, پروژه Kuiper اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im