آمازون تخفیف انعکاس آن نشان می دهد سخنرانان به عنوان کم به عنوان $50

Amazon Echo Show 5
نیکول لی/Engadget

در حال حاضر ممکن است یک فرصت نخست به فروشگاه اگر شما به دنبال یک متصل زنگ ساعت یا یک فیلم بیننده برای آشپزخانه. آمازون با ارائه تخفیف قابل توجهی در انعکاس آن نشان می دهد هوشمند صفحه نمایش با اکو نشان می دهد 5 در فروش برای $50 ($40 خاموش) و بزرگتر اکو نمایش 8 فروش 80 دلار (50 دلار). کسانی که مطابقت با قیمت قطره دیدیم در روز جمعه سیاه و می تواند آنها را وسوسه انگیز در مقایسه با فقط صوتی هوشمند بلندگو.

خرید آمازون اکو نشان می دهد 5 در آمازون – 50 دلار

خرید آمازون اکو نمایش 8 در آمازون – $80

اکو نمایش 5 است که به وضوح به معنای به عنوان یک nightstand همدم و نمی خواهد به شما ضربه ای دور با آن صفحه نمایش 5 اینچ اما آن ارائه کیفیت بهتر صدا از شما می خواهم انتظار برای اندازه که از جمله مفید alarm clock امکانات مانند یک sunrise alarm و حسگر نور محیط. اکو نمایش 8 می توانید پر کنید که نقش آن 8 اینچ صفحه نمایش باعث می شود آن را بهتر از دو صورت زیر دستور و یا ابتلا به صف Netflix بکشد خود را.

در هر دو مورد الکسا قرعه کشی اصلی — آن را هنوز هم یکی از تواناترین صدای دستیاران و کمک می کند تا شما کنترل خانه های هوشمند دستگاه های پخش موسیقی و یا شروع به چت ویدئویی (وجود دارد خوشبختانه یک ساخته شده در حریم خصوصی شاتر). تا زمانی که شما راحت با آمازون اکوسیستم در وهله اول آنها باید متناسب با حق به خانواده خود است.

در این مقاله: آمازون اکو نشان می دهد اکو نمایش 5, اکو نمایش 8, هوشمند, بلندگو, هوشمند, نمایش, هوشمند, صفحه نمایش, تجارت, engadgetdeals, thebuyersguide, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>