خرید رپورتاژ

Amazon's #AtHome for Fire TV and Fire Tablet devices.

آمازون

برای کمک به نگه داشتن کاربران را سرگرم در حالی که آنها در خانه بمانند در طول COVID-19 pandemic, آمازون آوردن سرپرستی مطالب از بیش از 100 شرکای جدید #AtHome بخش در آتش آن تلویزیون و آتش قرص دستگاه در ایالات متحده است. آتش کاربران برای دسترسی به نشان می دهد تلویزیون و فیلم از جمله میلیارد, Silicon Valley, The Sopranos, The Lego Movie 2: بخش دوم Star Trek: پیکارد, منطقه گرگ و میش و بیشتر. آنها همچنین می خواهید دریافت زنجیر تلویزیون را نشان می دهد بازی شبکه ESPN و شبکه غذایی.

آمازون خواهد جریان آینده نخست تصویری SXSW مجازی جشنواره فیلم و یک جهان: در خانه با هم کنسرت کنسرت به نفع میزبانی اواخر شب کمدین به جمع آوری پول برای این که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

در علاوه بر این به اخبار برنامه در آتش TV #AtHome معاون کشیش بخش آخرین COVID-19 روز رسانی از ABC News, CBS News, Fox News, NBC, News and more. NBC News جریان خواهد شد بچه ها یک نسخه از “اخبار شبانه با لستر هولت” دو بار در هفته. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از بچه های دیگر برنامه نویسی هم هر دو سرگرم کننده و آموزشی است. و اگر شما به دنبال برای اطلاعات بیشتر تمرین الهام #AtHome خواهد شد از ویژگی های نرم افزار از Peloton یوگا بین المللی گایا و دیگران.

آمازون قصد دارد برای اضافه کردن مطالب بیشتر از جمله بیشتر محتوای آموزشی و گسترش خواهد #AtHome به انگلستان, آلمان, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا و ژاپن و کانادا و هند است.

در این مقاله: آمازون athome, آتش, تلویزیون, آتش, قرص, محتوا, برنامه نویسی, تلویزیون, کنسرت, sxsw, covid-19, کروناویروس, آموزشی, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو