حروف الفبا را دور انداختن هوشمند خود را در شهر رویاهای


Illustration for article titled Alphabets Scrapping Its Smart City Dreams

عکس: گتی

برای دو سال گذشته و تغییر گوگل هوشمند-شهر-محور خواهر شرکت پیاده رو Labs قرار داده است میلیون ها نفر روی خط برای ساخت آنچه در آن نامیده می شود یک مدل هوشمند شهر در مرکز شهر تورنتو است. برنامه ریزی محله ای به نام “زمین اطراف بارانداز” بود که قرار بود به چیزی کمتر از utopic, مباهات همه چیز از مسکن مقرون به صرفه به شبکه برق خود را—اما مانند بسیاری از تکنولوژی که گوگل لمس این قدرت پردازش آمد با یک data-مکیدن قیمت پرداخت می شودجرقه اعتراض و نهایی طرح دعوی در دادگاه از کانادا طرفداران نگران شهر هوشمند بالقوه برای نظارت است.

تبلیغات

در نهایت اگر نبود منتقدان که تعطیل این شهرستان برنامه پایین. به جای آن با توجه به متوسط پست های ساخته شده در اوایل امروز توسط پیاده رو مدیر عامل دیوید Doctoroff برنامه برای زمین اطراف بارانداز خواهد بود اوراق با توجه به همه گیر ناشی از شیرجه رفتن در محلی املاک و مستغلات. به عنوان او آن را قرار داده:

برای دو و نیم سال ما شده اند پرشور در مورد ساخت زمین اطراف بارانداز اتفاق می افتد — و در واقع ما باید سرمایه گذاری در وقت و منابع در تورنتو از جمله باز شدن 30 نفر در اسکله. اما به عنوان بی سابقه اقتصادی عدم قطعیت تعیین کرده است در سراسر جهان و در تورنتو در بازار املاک و مستغلات آن را تبدیل به بیش از حد دشوار است به 12 هکتار پروژه مالی قابل دوام بدون به خطر انداختن هسته ای بخش از برنامه ما توسعه یافته بود همراه با اسکله تورنتو به ساخت واقعا فراگیر و پایدار جامعه است.

و پس از یک معامله بزرگ از شور و مشورت ما به این نتیجه رسیدند که دیگر حس به ادامه با زمین اطراف بارانداز پروژه و اجازه اسکله تورنتو می دانید دیروز.

تبلیغات

حتی قبل از اینکه بازار مسکن چهارزمین اطراف بارانداز مواجه شد یک نبرد دشوار از گرفتن بروید. در سال گذشته پیاده رو به شدت پیشتر پیشنهادی خود را شهرستان از نزدیک به 200 هکتار خاطره به یکی کمتر از یک دهم که نه به ذکر است برخی از قشنگ عمومی استعفا از این پروژه نظارت کمیته با استناد به پیاده رو را “بی تفاوتی” نسبت به کانادا به خصوص وقتی که می آمد به نگرانی های خود را در مورد گوگل لرزان تاریخچه دیجیتال و حریم خصوصی.

البته این نگرانی نمی نگه دارید پیاده رو از شخم به جلوو به احتمال زیاد نمی خواهد متوقف کردن آنها از شخم به جلو در آینده است. نظارت-سوخت شهر ممکن است از روی میز در حال حاضر اما با توجه به Doctoroff پیاده رو را در حفظ و حمایت از آنs spinoffs. این برنامه شامل ماکتیک پروژه که نقشه از شهرستانها با استفاده از تلفن همراه داده های مکان از رزیدنت های همراه و Cityblockچند میلیون دلار راه اندازی شده, ساخته شده به آوردن خدمات بهداشت و درمان به جوامع فقیرتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>