تمام راه های نفوذ هیدروکسی کلروکین مطالعه تلخه


Didier Raoult seen speaking with journalists at his IHU medical institute in Marseille, France on June 3, 2020.

Didier Raoult دیده می شود صحبت کردن با روزنامه نگاران در IHU موسسه پزشکی در مارسی فرانسه در ژوئن 3 سال 2020 است.
عکس: کریستف سیمون (گتی ایماژ)

یک بحث بسیار تاثیرگذار مطالعه شامل دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای covid-19—یکی کمک کرد که راه اندازی ماه تحقیق و موفق آزمایشات بالینی—در حال حاضر شده است به شدت انتقاد در صفحات همان مجله علمی است که از آن منتشر شده. جدید پس از انتشار بررسی همکار برجسته انواع نقص جدی در مطالعه و نتیجه می گیرد که نویسندگان بودند “به طور کامل غیر مسئولانه” در چگونگی ارائه یافته های خود را.

تبلیغات

اصل مقاله نوشته شده توسط یک تیم از محققان در فرانسه بود منتشر شده در اواخر ماه مارس در این مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی. گفته شد شامل 20 نفر از بيماران بستری با تایید covid-19 بودند که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین برخی از آنها نیز با توجه به آنتی بیوتیک آزیترومایسین. در مقایسه با گروه کنترل از بیماران این مطالعه ادعا کرد مردم هیدروکسی کلروکین در حال کاهش سطح ویروس بر روی متوسط و یا پاک عفونت با سرعت بیشتری; علاوه بر این از آزیترومایسین همراه بود و حتی سریع تر بازیابی.

اگرچه قبلا بوده است امیدوار کننده آزمایشات از هیدروکسی کلروکین برای درمان covid-19 جاهای دیگر در جهان, فرانسه, مطالعه موجب عظیم علمی و سیاسی علاقه به مواد مخدر است. رئیس جمهور تهمت خود توییتی مورد مطالعه روز بعد از آن بیرون آمد منادی ترکیبی درمانی به عنوان یک “تغییر بازی” برای این بیماری همه گیر. به زودی پس از دولت ایالات متحده و دیگران از جمله سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که آنها شروع به مقیاس بزرگ آزمایش برای تست کردن هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين.

تبلیغات

اما آن را طولانی نیست قبل از دیگر دانشمندان شروع به بالا بردن سوال در مورد, مطالعه, چگونه آن را انجام شد و دانشمندان که در انجام آن به خصوص نویسنده ارشد, یک پزشک و میکروبیولوژیست نام دیدیه Raoult. هر چند Raoult بود واقعا کمک به تحقیقات مهم در گذشته او و آزمایشگاه نیز قبلا متهم از خودنمایی اشتباهات و سوء رفتار در آنها منتشر شده کار با یک قسمت پیشرو به مدت یک سال ممنوعیت از برجسته میکروب شناسی مجله. هنگامی که او هیدروکسی کلروکین مطالعه شروع به ساخت امواج محققان کشف دیگر اتهام نمونه هایی از داده های fakery در برخی از پژوهش های پیشین.

پس از آن شواهد که هیدروکسی کلروکین می تواند کمک به covid-19 خصوص موارد شدید تا حد زیادی (نه کاملا) بوده است وجود ندارد. که به پایان رسید آن کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین در ماه گذشته پس از داده ها نشان داد که هیچ سود واقعی در حالی که کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا را متوقف کرده اند توصیه استفاده از آن. اما هنوز هم برگ های این مطالعه که در آن آغاز شده.

هر چند این مقاله را از طریق بررسی دقیق این روند بیش از حد خدشه دار شد با انتقاد پس از آن آمد به نور که یکی از Raoult را نویسندگان Jean-Marc Rolain شد و همچنین سردبیر مجله بود که در آن منتشر شده است. در آوریل 3, جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی که مدیریت این مجله اعلام کرد که مطالعه خود را برآورده نمی “انتظار استاندارد” برای انتشار, اما Rolain نشد به بخشی از بررسی دقیق روند.

هر چند پس از انتشار بررسی همکار نیستند معمول عمل آنها آغاز شده برای به دست آوردن توجه بیشتر به عنوان یک راه برای اصلاح بسیاری از مشکلات و شکاف بوجود می آیند که با استاندارد روند. در این مطالعه پس از بررسی توسط فریت Rosendaal یک اپیدمیولوژی بالینی در مرکز پزشکی دانشگاه لیدن در هلند.

تبلیغات

Rosendaal را داغدار بررسی پژواک بسیاری از انتقادات ساخته شده خارج از دانشمندان پس از مطالعه می شود. به طور خاص او را محکوم تصمیم Raoult تیم را به حذف از مطالعه final نتایج شش بیمارانی که در زمان هیدروکسی کلروکین از جمله چهار که وضعیت بدتر شده است, یکی از آنها در نهایت فوت در طول دوره مطالعه (هیچ کدام در گروه کنترل درگذشت). نیز وجود دارد دیگر تناقضات مانند مواد مکمل ذکر است که تعدادی از بیماران بدون علامت بودند برای مطالعه در حالی که این مطالعه زبان واقعی ادعا کرد که این یک معاینه از بیماران بستری در بیمارستان (افراد بدون علائم هستند و بعید است که در بیمارستان بستری شده است برای covid-19).

این و دیگر مشکلات با داده بودند به اندازه کافی به مطالعه “تقریبا اگر نه به طور کامل uninformative,” Rosendaal نوشت. بیش از حد گلگون تن کاغذ در ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک covid-19 درمان است نه تنها بی اساس او افزود: “اما با توجه به از جان گذشته تقاضا برای یک درمان برای Covid-19 همراه با به طور بالقوه عوارض جانبی جدی از هیدروکسی کلروکین به طور کامل غیر مسئولانه است.”

تبلیغات

یکی دیگر از جدید کاغذنیز منتشر شده دیروز به طور مشابه به انتقاد از مطالعه فرانسه اشاره کرد که “این دادگاه دارای چندین عمده مسائل روش شناختی از جمله طراحی و نتیجه گیری و تجزیه و تحلیل آماری.”

هر چند به نظر می رسد عمده خرید اینترنتی از این تحقیقات آمده است و رفته با بسیاری از کشورهای دیگر مشتاق در مورد هیدروکسی کلروکین و داروهای دیگر است که نشان داده اند وعده برای درمان covid-19 در حال حاضر در دسترس پیامدهای آن ممکن است معطل دور دیگر.

تبلیغات

وجود دارد هنوز هم جان سخت طرفداران مواد مخدر از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به واشنگتن پست مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او در حال هل دادن برای غذا داروی آمریکا یک بار دیگر اجازه این دارو به عنوان یک درمان اورژانس برای covid-19 زیر به سرعت انتقاد از مطالعه (و غیر بالینی) منتشر شده در هفته گذشته که برخی از شواهد آن بهره مند شوند. Raoult خود را همچنان به او ایستاده تحقیقات و ترویج مواد مخدر و ادعا در اواخر ماه ژوئن که او تا به حال با موفقیت درمان می شود بیش از 3,700 مردم است.

معلوم نیست در این نقطه که آیا پس از بررسی Raoult کار منجر خواهد شد به هر اقدام دیگری در این بخش از مجله است. نه جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی و نه الزویر که شرکت منتشر و مجله در پاسخ به یک درخواست برای نظر از Gizmodo.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>