الکسا به زودی قادر خواهد بود برای راه اندازی و کنترل در iOS و Android apps

Amazon's Alexa for Apps developer tool

آمازون

در آینده نزدیک شما قادر خواهید بود برای راه اندازی و حرکت آندروید و iOS برنامه های الکسا با استفاده از دستورات صوتی. امروز آمازون منتشر شد یک دسته از ابزار توسعه دهنده. جالب ترین ممکن است الکسا برای برنامه های است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای اضافه کردن الکسا توابع خود را به اندروید و iOS apps.

آمازون را آزمایش کرده است این ابزار با شرکت هایی مانند Infinite حال بارگذاری صفحات زرد و صوتی. بنابراین در حال حاضر شما می توانید بپرسید الکسا خود را برای شروع Infinite ضبط و یا باز کردن صوتی برنامه بنابراین شما می توانید بررسی کنید منو. اگر شما کتاب بارگذاری سوار را از طریق الکسا این دستیار صوتی را بپرسید اگر شما می خواهید برای دیدن راننده محل بر روی نقشه در نرم افزار.

به عنوان توسعه دهندگان با استفاده از این ابزار شما قادر خواهید بود به درخواست الکسا برای باز کردن برنامه ها, اجرای سریع جستجو و مشاهده اطلاعات بیشتر و دسترسی به کلید توابع. این کار از طریق الکسا, برنامه, الکسا ساخته شده است در تلفن و یا موبایل و لوازم جانبی مانند اکو جوانه.

این می تواند به الکسا یک مزیت بیش از دیگر صدای دستیاران مانند سیری و گوگل دستیار به دلیل آن اجازه خواهد داد که الکسا به عبور از iOS-Android تقسیم. اما به عنوان آستانه اشاره, آن را نیز می تواند کار بیشتر برای توسعه دهندگان. بسیاری از برنامه های در حال حاضر با سیری و گوگل, دستیار, و در حال حاضر آنها را مجبور به کار با الکسا بیش از حد.

الکسا برای برنامه های است که هنوز هم در پیش نمایش و علاقه مند به توسعه دهندگان می توانند درخواست اولیه دسترسی داشته باشید.

در این مقاله: آمازون, الکسا, الکسا, برای, برنامه, توسعه دهندگان, ابزار صوتی, دستورات صوتی, دستیار, ios, آندروید, نرم افزار موبایل, اخبار, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de