Ajit Pai که رها FCC, زندان, تلفن رای کلاه خواستار متحده به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر


Illustration for article titled Ajit Pai, Who Abandoned FCC Prison Phone Rate Caps, Urges States to Clean Up His Mess

عکس: الکس ونگ/استخر/AFP (گتی ایماژ)

کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai است که اصرار متحده تحمیل کلاه در قیمت درون کشوری زندان تماس های تلفنی—آنهایی که وجود داشته در سطح فدرال تا Pai FCC را رها آنها در دادگاه.

تبلیغات

هر Ars Technicaدر دوشنبه Pai ارسال نامه ای به انجمن ملی از ابزار نظارتی کمیسیون (یک گروه از دولت ابزار تنظیم کننده) هشدار دهنده “هشدار دهنده شواهد” که میزان شارژ شدن به صورت تلفنی و از زندانی مردم “به طرز وحشتناکی بالا است.” او سپس به نام برای NARUC به اطمینان حاصل شود که نرخ برای کسانی که خواستار رها کردن است که می تواند سخاوتمندانه عنوان خواستار آنها را انتخاب کنید تا خود را شل. از این نامه:

با توجه به شواهد نگران کننده از طرز وحشتناکی بالا درون کشوری زندانی نرخ تماس و FCC را عدم صلاحیت در اینجا من خواستار متحده برای اعمال اقتدار خود را و در رفع این مشکل فشار دادن. به طور خاص, من التماس NARUC دولت و کمیسیون نظارتی به عمل در درون کشوری اهل بیت تماس خدمات نرخ برای فعال کردن بیشتر مقرون به صرفه ارتباطات برای زندانی و خانواده خود را.

تبلیغات

به عنوان Ars Technica اشاره کرد, در دولت باراک اوباما FCC تلاش برای قرار دادن کلاه در هزینه های شارژ توسط زندان اپراتورهای تلفن برای تماس های درون کشوری فرار به تکرار شکست در دادگاه. شاکیان جهانی تلفن*لینک (GTL) و Securus فن آوری استدلال آژانس تنها صلاحیت بیش از تماس های بین ایالتی.

یکی از اولین تغییرات در FCC در اوایل سال 2017, مدت کوتاهی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب Pai به عنوان رئیس آن بود تصمیم به توافق زندان شرکت های تلفن درست شد FCC حال تجاوز قدرت خود و برای جلوگیری از این درون کشوری قوانین در دادگاه. (FCC ناگهانی برگشت گیج دادگاه و اشتباه دادرسی با قاضی لورنس Silberman گفت: “این مورد واقعا عجیب و غریب است.”) دفاع شد و پس از آن گرفته شده مستقل intervenors که در مورد از دست داده و در ماه ژوئن سال 2017, زمانی که دادگاه نیز موافقت FCC تا به حال هیچ صلاحیت برای تنظیم تماس های درون کشوری. در حکم قضات به شدت ذکر شده در FCC را تازه کشف شده باور است که آن را فاقد قدرت قانونی برای جلوگیری از درون کشوری قیمت سنگ آهن در بازار.

تبلیغات

Pai تصمیم به کمک درون کشوری, زندان, تلفن, نرخ بود که در برخی موارد افزایش یافت و در گذشته یک دلار یک دقیقه ایستاده. در حالی که نرخ تماس در زندانها هستند به اندازه کافی بد زندان ابتکار سیاست گزارش در اوایل سال 2019 یافت می شود که زندان های اجرا شده توسط محلات مانند شهرها و شهرستانهای شارژ فصل نرخدر تگزاس متوسط نرخ رفتن برای 15 دقیقه تماس بود $6.50 در حالی که در آرکانزاس متوسط نرخ دلار بود 14.49. (بالاترین نرخ شناسایی شده در این گزارش بود که نزدیک به 25 دلار برای 15 دقیقه تماس در آرکانزاس است.) این مطالعه همچنین مشخص شده که چگونه شرکت هایی مانند Securus با استفاده از ترفندهای مختلف به اطمینان حاصل شود که مشتریان به طور کلی پرداخت برای تماس به صورت فردی و نه از طریق حساب حصول اطمینان از بالاترین نرخ ممکن است.

قابل توجه Pai قبلا نشان داده Securus به عنوان یک وکیل. در سال 2018 او حاضر به recuse خود را از FCC رسیدگی به این شرکت عمل از توزیع بیش از زمان واقعی اطلاعات محل بر روی تلفن همراه کاربران را به مقامات پلیس بدون حکم دادگاه.

تبلیغات

در نامه ای به NARUC Pai نوشت که مشکل این بود که “غیر قابل قبول” خارج از کنترل و انجام آسیب جدی به تشکلات مردم و عزیزان خود را با استناد به اعداد مطابق زندان ابتکار سیاست های گزارش. او همچنین استدلال کرد FCC شد “ناتوان” به آدرس آن را به خاطر دادگاه فدرال تا به حال دو بار remanded آژانس به تلاش برای تحمیل درون کشوری قوانین در گذشته—به راحتی ترک کردن که Pai بود و بعد از آن آویزان قوانین را به خشک.

هر Pai نامه:

درون کشوری نرخ بدهی و یا اعتباری تماس قابل ملاحظه ای بیش از ایالتی نرخ در 45 متحده است. سی و سه متحده اجازه می دهد نرخ هایی که حداقل دو برابر فعلی فدرال کلاه و 27 متحده اجازه می دهد بیش از حد “برای اولین بار-دقیقه” اتهامات تا 26 بار است که از اولین دقیقه از یک بزرگراه بین ایالتی تماس بگیرید. در اینجا برخی از اعداد: برای بزرگراه میان ایالتی تماس اولین دقیقه شارژ ممکن است بیش از 25 سنت امروز اما برای یک درون کشوری تماس اول دقیقه اتهامات ممکن است طیف وسیعی از $1.65 به $6.50. در واقع کمیسیون کارکنان را شناسایی موارد که در آن 15 دقیقه درون کشوری بدهی و یا اعتباری هزینه تماس تا آنجا که $24.80—تقریبا هفت برابر بیشتر از حداکثر $3.15 که یک بزرگراه بین ایالتی تماس از همان مدت هزینه.

تبلیغات

این خیلی بد است که Pai punted اقتدار به دولت و کمیسیون که در حال حاضر در حال انجام مطلقا هیچ چیزی در مورد آن. آنها قطعا در سمت راست که در حال حاضر.

تصمیم دادگاه پرتاب FCC را درون کشوری قوانین بود “یک فاجعه برای خانواده های زندانی, مردم, درصد زیادی از آنها کم درآمد و مردم از رنگ” مرکز رسانه های عدالت از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Malkia سیریل گفته معاون در سال 2017. “در امتناع از دفاع از تصمیم خود برای کاهش هزینه تماس از زندان, مغلوب ساختن پیشی جستن FCC رئیس Ajit Pai رفت بالا و فراتر از آن برای دفاع از درنده منافع خصوصی صدمه زدن به آمریکا آسیب پذیر ترین جمعیت کودکان با یک زندانی پدر و مادر است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>