AirPods نرم افزار هنوز هم در فروش برای تنها $220 — اما برای چه مدت ؟


Apple AirPods Pro

ورایزون باور نکردنی و کاملا غیر منتظره پیشنهاد که دیدم AirPods نرم افزار در فروش برای $220 ممکن است بیش از, اما آمازون دارای بهترین چیز بعدی: این فروش حقیقی های بی سیم از earbuds برای $228 — پایین $22 از $250 — برای روز یادبود. زمان است از ذات با این معامله هر چند: همانطور که دیدیم با این تخفیف محو می توانید در یک چشم بر هم زدن. فقط نگه داشتن در ذهن تخفیف اضافی از $2 است در پرداخت کاربردی را به وحشت زمانی که شما سر را به خرده فروش وب سایت و پیدا کردن آنها ذکر شده برای $230.

پس چگونه AirPods Pro مقایسه منظم AirPods با شارژ بی سیم مورد ؟ برای شروع, آنها بسیار کوچکتر و کوتاه تر. آنها همچنین مقاوم در برابر عرق آنها را همراه ایده آل برای تمرین و مسلح هستند با فعال نویز (ANC) است. به علاوه آنها با تعویض سیلیکون گوش راهنمایی که) اطمینان از AirPods Pro ثابت ماندن در گوش در هنگام ورزش شدید; ب) آنها را راحت تر به پوشیدن برای مدت زمان طولانی و C) ایجاد یک مهر و موم برای ANC به کار سحر و جادو خود را.

اپل ساخته شده و تعدادی از تغییرات در زیر هود برای بهبود همه مهم کیفیت صدا نیز با عنوان با علاوه بر این از آنچه در آن خواستار تطبیقی EQ — نرم افزار نیشگون گرفتن و کشیدن است که آهنگ را کم و اواسط فرکانس های از موسیقی به شکل شنونده گوش. این همه از این ترکیب است که باعث می شود AirPods نرم افزار پیشرفته ترین AirPods نشده است. جفت این با واقعیت آنها تنها شش ماه, و این واقعیت که هر گونه تخفیف در اپل سخت افزار است که به نادر به عنوان دندان مرغ و ما یک unmissable معامله است.

هنوز مطمئن شوید که در مورد AirPods نرم افزار ؟ در اینجا چیزی است که یک مشتری تا به حال به می گویند در مورد آنها:

آنها کاملا مناسب و کار بسیار خوبی با آی فون. من به ندرت به آنها اتهام و بلوتوث به ندرت به من می دهد هر گونه مسائل. صدا لغو عالی بود وقتی که من از آنها استفاده می شود در حالی که برش چمن.

نه یک فن از AirPods نرم افزار ؟ وجود دارد مقدار زیادی از دیگر روز یادبود فروش اتفاق می افتد درست این بسیار دوم که دیدن همه چیز از iPads و اپل به فوری گلدان و Keurigs در تخفیف بن. بهترین پیشنهاد ما در بر داشت تا به امروز ؟ که باید به یک باور نکردنی یادبود تلویزیون روز معامله است که می بیند 58-اینچ سامسونگ سری 7 تلویزیون 4K در فروش برای تنها $430 پایین 20 دلار از معمول $450. بهترین خرید چشمگیر 100 دلار تخفیف در سازمان دیده بان اپل سری 5 که به ارمغان می آورد آن را برای تنها $299 نیز وجود دارد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>