AirPods Pro آمار جدید تمام وقت-کم قیمت 199 دلار در استیپلز

بیلی استیل / Engadget همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
AirPods Pro
بیلی استیل / Engadget
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

اپل AirPods طرفدار کاهش یافته و به پایین ترین سطح قیمت امروز — کالاهای اساسی اتحاد واقعی بی سیم از earbuds تنها 199 دلار است که 50 دلار را قیمت عادی خود را. این AirPods نرم افزار شده است با تخفیف 20 دلار به 30 دلار در گذشته اما این بهترین فروش ما دیده ایم در اپل حق بیمه از earbuds. کالاهای اساسی نیز دارای استاندارد AirPods با سیمی شارژ مورد جامد قیمت فروش $129.

خرید AirPods Pro در استیپلز - $200

خرید AirPods در استیپلز - $129

AirPods Pro بهترین AirPods نه فقط به این دلیل که کیفیت صدایی بهتر از اپل استاندارد earbuds, اما همچنین به این دلیل که مناسب بهتر است. طراحی خود را ممکن است پلاریزه اما شامل راهنمایی گوش در اندازه های مختلف اطمینان حاصل شود آنها را مناسب در گوش خود و ایجاد یک مهر و موم. که همچنین باعث می شود آنها راحت تر و IPX4 طراحی مقاوم در برابر آب حفظ خواهد کرد آنها را محافظت می شود حتی اگر آنها سقوط از گوش خود را و به یک گودال.

اپل حق بیمه از earbuds نیز active noise-cancellation که به لطف ساخته شده است در H1 تراشه به طور خودکار تنظیم برای تلفن های موبایل در محیط زیست خود را. هر زمان که شما نیاز به پرش به یک مکالمه در حالی که با پوشیدن آنها, شما می توانید با استفاده از کنترل های لمسی برای فعال کردن حالت شفاف بنابراین شما می توانید شنیدن آنچه که در اطراف شما. H1 تراشه نیز کمک می کند تا AirPods Pro به سرعت و به راحتی جفت با اپل و سوئیچ بین آن و سایر دستگاه های اپل بسته که در آن شما با استفاده از.

به طور منظم AirPods نیز از این تکنولوژی استفاده بنابراین شما می توانید از همان بدون درز جفت شدن-و-تجربه تعویض اگر شما انتخاب می کنید کسانی که به جای. به 129 دلار قیمت فروش فقط 1 دلار بیشتر از این پایین دیده ایم آنها را به طوری که آنها به ارزش گرفتن اگر شما در بودجه و در عین حال به گیر یک جفت AirPods. آنها تا به حال مناسب و معقول صوتی با کیفیت و مناسب به طور مشابه به EarPods که با گذشته مدل های آیفون — اگر کسانی که به خوبی در گوش خود را به طور منظم AirPods به احتمال زیاد خواهد شد ،

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide اپل AirPods Pro AirPods, اخبار, دنده


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب