شرکت های هواپیمایی شده است ممنوعیت مشروبات الکلی در پروازهای به عنوان یک Covid-19 پیشگیرانه اندازه گیری


Illustration for article titled Airlines Have Been Banning Booze on Flights as a Covid-19 Precautionary Measure

عکس: گتی

پایه اندازه گیری برای کاهش گسترش این رمان coronavirus است برای حفظ یک فاصله حداقل شش فوت بین خود و فرد دیگری. اما این می شود روی حیله و تزویر در محله های تنگ از هواپیماهای تجاری به خصوص برای خدمه پرواز که ممکن است نیاز به راه خود را از طریق راهرو به خدمت مسافران است.

تبلیغات

در پاسخ برخی از شرکت هواپیمایی حامل گرفته اند اندازه گیری تغییر خدمات خود را عرضه می کنند در ماه های اخیر به حد فرد-به-فرد تعاملات و که شامل پرواز مشروب الکلی. عمده ترین خطوط هوایی ایالات متحده اجرا نوعی تغییر به خود پروازی خدمات در طول یا قبل از ارتفاع شیوع و بیشترین تماسها توسط Gizmodo روز سه شنبه گفت: کسانی احتیاطی تغییرات شد و هنوز هم در جای خود. و این بدان معناست که اگر شما در حال برنامه ریزی برای پرواز در هر زمان به زودی انتظار نیست معمولی شراب یا آبجو خدمات.

JetBlue Airways به عنوان مثال ارائه شده است مشتریان خود را در کابین اصلی قبل از مهر و موم شده کیسه ای است که با آب و دو میان وعده (هر چند کلاس اول مشتریان هنوز هم مجاز شراب و آبجو خدمات در خدمت تنها ظروف). از این هفته این شرکت گفت: آن را به حال هیچ برنامه ای برای تغییر این سیاست برای قریب الوقوع آینده. خطوط هوایی هاوایی نیز در ماه مارس به حالت تعلیق نوشیدنی الکلی فروش در کابین اصلی و کاهش نوشیدن ارائه شده به کسانی که خدمت در قوطی یا بطری اندازه گیری یک سخنگو گفت: هنوز در محل “به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای کاهش تعاملات پردازنده هواپیما.”

تبلیغات

Allegiant Air گفت: آن را بیش از حد کاهش می یابد خدمات به یک بار در هر پرواز اضافی با اقدامات پیشگیرانه در محل از جمله نیاز به خدمه به پوشیدن دستکش در حالی که خدمت فقط قبل از بسته بندی و کارخانه مهر و موم شده مواد غذایی و نوشیدنی است. نسبی پرت هواپیمایی آیا هنوز هم اجازه می دهد تا مجموعه ای از مشروبات الکلی سخنگوی گفت.

هر دو خطوط هوایی دلتا و Southwest Airlines, در ضمن باید به حالت تعلیق الکل خود را ارائه سراسر کابین. دلتا معلق الکل داخلی و کوتاه-مسافت پروازهای بین المللی در اواخر ماه مارس و یک سخنگو گفت: این هفته که در آن است و نه اعلام یک تاریخ برای مشروب الکلی که از اما در عین حال گفت که “تیم به طور مداوم در حال ارزیابی هستند.” پس از تعلیق همه خدمات در آن پرواز در مارس غرب در اواخر ماه مه شروع به معرفی اصلاح خدمات برای چیزهایی مانند آب و تنقلات اما گفت که الکل باقی مانده ممنوع در آن پرواز. یک سخنگوی این هفته گفت: این شرکت هواپیمایی به معرفی کامل خدمات “هنگامی که شرایط اجازه می دهد.”

خطوط هوایی آمریکا یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در جهان گفت: در ماه آوریل بود که آن را “محدود کردن مواد غذایی و نوشیدنی خدمات در کابین اصلی بر اساس طول پرواز و مقصد” یک سیاست است که در محل باقی می ماند که از این ماه ژوئیه. هواپیمایی آلاسکا به طور مشابه تغییر ارائه خود را بر اساس اینکه آیا یا نه مبارزه با بیش از 350 مایل است. حتی در پروازهای دیگر اگر چه الکل تنها در دسترس خواهد بود به حق و کلاس اول مشتریان با هیچ معامله خرید مجاز در کابین اصلی.

وجود دارد برخی از راه حل بسته به خطوط هوایی که شما در حال پرواز با و که کابین شما در حال نشسته در. اما در بیشتر قسمت ها, آن را احتمالا امن فرض کنیم هر فوری پرواز در حال رفتن به مشروبات الکلی ،

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>