Airbnb موافقت خود را با موش از آن میزبان مانند نیویورک می خواهد آن را به


Illustration for article titled Airbnb Agrees to Rat Out Its Hosts Like NYC Wants It To

عکس: گتی

Airbnb در نهایت تصمیم به حل و فصل آن را طولانی مدت در طرح دعوی در دادگاه با رگولاتور در شهر نیویورک. کوتاه ماندن اجاره پلت فرم موافقت کرده است به دست بیش از اطلاعات شخصی در مورد خود میزبان—خود را مانند شماره تلفن و آدرس ایمیل همراه با یک لیست کامل از هر خانه آنها در حال قرار دادن بر روی پلت فرم—به منظور کمک به مقامات شهرستان پیگیری کردن کسانی که دست انداختن این شهر مقررات.

تبلیغات

به عنوان اولین گزارش شده توسط بلومبرگ ، Airbnb بنیانگذاران Nathan Blecharczyk عزاداری این شهر میزبان در اوایل امروز که آن را به امید آن “تمایل به شفاف” به شهر و دولت اطمینان “است که اجاره کوتاه مدت می تواند به طور موثر تنظیم بدون بلانت ممنوعیت.”

“در حال حاضر بیش از همیشه به طور منظم نیویورکی باید توانایی گهگاه به اشتراک گذاری خانه خود را,” او اضافه شده و اشاره کرد که فعالیت “را نباید با غیر قانونی هتل ها.”

تبلیغات

شهر نیویورک است که به تاریخ پلت فرم را بزرگترین بازار در اینجا در ایالات متحدهS. همچنین این اتفاق می افتد به سرند با مالکان ايميل نیویورک‘s قوانین منع کل آپارتمان از اجاره کوتاه مدت باقی می ماند و در صورت عدم وجود یک مستاجر. مقامات شهرستان را تخمین زده است که تا به 35,000 لیست در سایت Airbnb به تاریخ—از کشت از میزبان های مختلف در سراسر پنج بخش نیویورک—شکستن آن قانون خاص.

گرما بین Airbnb و نیویورک گرم می شود و تقریبا دو سال پیش زمانی که مقامات در گذشت یکی دیگر از قانون محلی وادار کردن خانه-اجاره شرکت هایی مانند Airbnb به فاش کردن اطلاعات در مورد میزبان خود را به صورت منظم است که درخشش یک نور افکن در هر که می گویند, گیر افتاد, اجاره کردن فضای بیشتری از آنها از نظر قانونی به. در بازگشت Airbnb و Homeaway یکی دیگر از کوتاه ماندن پلت فرم شلیک با یک طرح دعوی در دادگاه خود را که جمع آوری شده به نفع محلی قضات در تابستان گذشته.

با توجه به بلومبرگ نبرد از پختند را در قالب یک خصوصی حل و فصل بین این دو شرکت و شهر نیویورک است. هر دو توافق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به صورت سه ماهه به جای ماه-با-ماه ترتیبات برای اولین بار تحت فشار قرار دادند توسط تنظیم کننده در سوال. اطلاعات به اشتراک گذاشته شده شامل میزبان نام و نام خانوادگی و آدرس خود را همراه با اطلاعات تماس خود را و درآمد در هر دو پلت فرم—نه به ذکر است اطلاعات مربوط به هر مثال آنها با قرار دادن در هر زمان داده شده.

خبر خوب این است که Airbnb Homeaway, و دیگران در این فضا مورد نیاز خواهد بود به سرفه کردن این جزئیات بر میزبان است که “اجاره کل خانه برای پنج یا بیشتر شب چهارم” با توجه به بلومبرگ گزارش—که بدان معنی است که و توسط بزرگ میزبان سراسر شهر بود نمی داشتن اطلاعات خود را به اشتراک گذاشته است. و شاید اکنون که گرد و غبار در نهایت حل و فصل در خانه-های غول پیکر, آن می تواند در نهایت فکر می کنم در مورد قرار عمومی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>