با بهره گیری سالم و تمیز کننده هوا در داخل خانه در حال حاضر ساخته شده ممکن است از طریق تصفیه کننده هوا. و با ما زندگی فعلی داشتن این لوازم خانگی در سراسر ممکن است فقط شما که بسیار مورد نیاز حس امنیت و صلح از ذهن. خوشبختانه شما حتی نمی باید به صرف بیش از حد در یک, به عنوان ما در بر داشت این قیمت مناسب دستگاه تصفیه هوا معاملات در بهترین خرید. دریافت بیسل MyAir 2780A, Levoit LV-RH131S و بیسل Air400 برای عنوان کمی تا $70 امروز.

بیسل MyAir 2780A تصفیه کننده هوا شخصی — 70 دلار بود $90

بزرگتر همیشه بدان معنا نیست بهتر است. را بیسل MyAir 2780A به عنوان مثال. آن ممکن است کوچک اما هنوز هم قادر به دستیابی به نتایج مشابه به عنوان یک بزرگتر تصفیه کننده هوا. آن را به معنای فرد تنها با استفاده از رو دسکتاپ درجه طراحی و به اجرا هموار و بی سر و صدا. در حال حاضر این جور تصفیه کننده هوا شخصی در دسترس است بهترین خرید برای فوق العاده کم قیمت 70 $به جای $90.

این MyAir 2780A ساخته شده است به آخرین طولانی به لطف مقاوم در برابر ضربه طراحی شده است. حتی اگر آن را سقوط کردن میز کار خود را, شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن را شکسته. خود کنترل پنل طراحی شده است به عنوان یک واحد ساخت آن را بسیار آسان را برای شما به آن را به سطوح مورد نیاز. یک واحد سبک نیز منجر به دوام آن را به عنوان آن را کمتر مستعد ابتلا به از دست دادن دکمه.

این دستگاه تصفیه هوا توصیه می شود برای فضاهای حدود 100 فوت مربع پس از آن برای دفاتر خانه و یا اتاق خواب. این ویژگی های سه در یک سیستم فیلتر که شامل هپا فیلتر اولیه است که کمک می کند تا حذف اکثر 0.3 میکرون یا بزرگتر ذرات در هوا مانند گرد و غبار و گرده ها و سایر آلرژن و کربن فعال و با راندمان بالا فیلتر که جذب ناخوشایند خانواده بو مانند آشپزخانه دود و حیوان خانگی خود را بوی. در نهایت آن ساخته شده است در چراغ نیست به خصوص روشن و به عنوان چراغ شب برای ترویج صلح آمیز خوابیده محیط زیست است. دریافت بیسل MyAir 2780A تصفیه کننده هوا شخصی فقط برای $70 در بهترین خرید امروز.

Levoit LV-RH131S هوشمند تصفیه کننده هوا — $165 بود $180

این Levoit LV-RH131S ترکیبی از قابلیت های یک دستگاه تصفیه هوا و یک خانه هوشمند دستگاه به لطف آمازون الکسا و گوگل دستیار سازگاری. آن است که جمع و جور و باریک می آید و نسبتا مقرون به صرفه قیمت با وجود اینکه یک اتاق بزرگ تصفیه کننده هوا (این به معنای برای اتاق های تا 361 متر مربع در اندازه). در حال حاضر آن را در فروش در بهترین خرید برای 165 $به جای $180 — سرد $15 ،

این دستگاه تصفیه هوا دارای یک مستطیل با براق پایان سفید و حساس به لمس کنترل پنل در بالای صفحه. این سه پایه فیلتر داخل آن است. برای اولین بار است که یک پیش فیلتر که موثر در خنثی سازی هوابرد اجسام بزرگ مانند گرد و غبار و شوره حیوان خانگی حیوان خانگی, مو کپک و قارچ است. دوم آن است درست فیلتر هپا که قادر به کاهش 99.97 درصد ذرات آلاينده مانند غبار ویروس ها و گرده ها و باکتری ها هستند که به عنوان کوچک به عنوان 0.3 میکرون. در نهایت آن را به یک فیلتر کربن فعال است که از این قدرت برای حذف بو و دود از هوا.

گذشته از کنترل های موجود در بالا, شما همچنین می توانید دانلود Levoit VeSync برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را به کنترل این دستگاه تصفیه هوا از راه دور. شما همچنین می توانید استفاده از آن برای ایجاد سفارشی برنامه به طور خودکار به نوبه خود تصفیه و بسته به نیاز شما. این دستگاه تصفیه هوا همچنین سازگار با الکسا و گوگل دستیار صوتی-کمک به راحتی. اگر شما در بودجه هستیم اما نیاز به یک بزرگ-اتاق ظرفیت تصفیه کننده هوا این Levoit LV-RH131S خواهد بود مناسب برای شما. آن را دریافت کنید $165 در بهترین خرید امروز.

بیسل Air400 تصفیه کننده هوا — 250 دلار بود $350

بیسل Air400 حاوی مقدار زیادی از ویژگی های درجه به طور معمول در بر داشت در دمای تصفیه کننده هوا. این شامل آن اختراع CirQulate سیستم یک تابع است که به طور مداوم نظارت اتاق خود را با کیفیت و به طور خودکار تنظیم سرعت فن برای بهینه در حذف آلاینده های هوا. این شهر همچنین دارای توانایی برای تشخیص ذرات که 2.5 میکرون و کوچکتر است که بدترین نوع شما می دم. این توابع همراه با یکی از قدرتمند ترین سیستم های تصفیه دیده ایم در یک تصفیه کننده هوا را بیسل Air400 باید برای آسم و آلرژی افراد مبتلا به.

این دستگاه تصفیه هوا براق و معاصر به دنبال و مناسب خواهد بود و حق در بسیاری از خانه های مدرن. آن را دارای یک صفحه نمایش دیجیتال و امکانات زیادی از طرفداران که طراحی شده توسط آرام و طولانی مدت موتور DC. این است ایده آل برای متوسط به اندازه اتاق است که باید یک منطقه تا 400 فوت مربع.

بیسل Air400 خانه های خود در سه مرحله تصفیه هوا سیستم که به اندازه کافی قدرتمند برای از بین بردن حتی ریزترین از آلاینده های هوا. برای اولین بار است که قبل از فیلتر مسئول به دام انداختن بزرگترین مانند ذرات گرد و غبار و خاک. بعدی توسط فیلتر هپا است که در آن قدرت واقعی این دستگاه در می آید. این فیلتر قطاری 99.97 درصد ذرات تا 0.3 میکرون از جمله ultrafine گرد و غبار و آلرژن اسپور کپک ها و باکتری ها. در نهایت آن 1 اینچ ضخامت کربن فعال فیلتر خود را نگه می دارد خانه بوی تازه با خنثی کردن بوی پخت و پز, حیوانات خانگی, زباله, قالب, رنگ, تمیز کردن مواد شیمیایی و دیگر خانواده مشترک منابع.

بیسل Air400 یک خرید عالی به لطف قدرتمند هوا-تمیز کردن عملکرد و ویژگی های حق بیمه. آن است که در حال حاضر در فروش در بهترین خرید برای عظیم $100. آن را برای $250 به جای طبیعی آن قیمت خرده فروشی $350.

به دنبال بیشتر ؟ بررسی معاملات hub بیشتر برای تصفیه هوا می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو