هوش مصنوعی کمک می کند تا هواپیماهای بدون سرنشین swarms از طریق حرکت شلوغ ناآشنا فضاهای

Drone swarm guided by Caltech AI

Caltech

هواپیماهای بدون سرنشین swarms غالبا پرواز در خارج به یک دلیل: این مشکل برای رباتیک آگهی به حرکت در فضاهای تنگ و بدون هدف قرار دادن هر یک از دیگر. Caltech محققان ممکن است یک راه برای کسانی که به هواپیماهای بدون سرنشین را به پرواز در داخل خانه ، آنها به توسعه یادگیری ماشین الگوریتم جهانی به محلی امن استقلال سنتز (شیشه) که اجازه می دهد تا swarms حرکت شلوغ unmapped محیط. سیستم کار می کند با دادن هر یک از هواپیماهای بدون سرنشین درجه ای از استقلال است که اجازه می دهد تا آن را انطباق با محیط در حال تغییر.

به جای تکیه بر نقشه های موجود و یا راه از هر دیگر هواپیماهای بدون سرنشین در ازدحام صدای اتحاد هر دستگاه یادگیری چگونه به حرکت در یک فضای داده شده خود را در آن حتی آن را به عنوان مختصات با دیگران است. این غیر متمرکز مدل هر دو کمک می کند تا هواپیماهای بدون سرنشین بداهه نوازی می کند و پوسته پوسته شدن ازدحام آسان تر به عنوان محاسبات در سراسر بسیاری از روبات ها است.

اضافی ردیابی کنترل کننده عصبی-ازدحام کمک هواپیماهای بدون سرنشین برای جبران آیرودینامیک تعاملات مانند downwash از یک ربات پرواز سربار. آن را در حال حاضر قابل اعتماد تر از یک “تجاری” کنترل کننده است که به حساب نمی برای آیرودینامیک با مراتب کوچکتر ردیابی خطا است.

این می تواند مفید باشد برای هواپیماهای بدون سرنشین نور را نشان می دهد, البته, اما آن را نیز می تواند کمک بیشتر عملیات حیاتی. جستجو و نجات هواپیماهای بدون سرنشین می تواند با خیال راحت شانه مناطق در بسته در حالی که خود رانندگی اتومبیل می تواند به نگه داشتن ترافیک و برخورد به حداقل برساند. ممکن است در حالی که قبل از وجود دارد در حال پیاده سازی در خارج از آزمایشگاه, اما آیا می شود جای تعجب نیست اگر گله از هواپیماهای بدون سرنشین تبدیل به نسبتا عادی است.

در این مقاله: caltech, علم, هواپیماهای بدون سرنشین, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, الگوریتم یادگیری ماشین, روبات, ربات, تصویری, خود رانندگی اتومبیل خود رانندگی خودمختار اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>