پس از دو دهه Ford Bronco می گرداند و با مقدار زیادی از تکنولوژی برای دنباله

فورد توسن یکی از اصلی Suv ها اما فورد قطع آن در سال 1996. پس از Suv ها باید انبوه رشد در محبوبیت به طوری که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از فورد آورده توسن بازگشت.

زمان SUV محبوبیت همچنین بدان معنی فورد می تواند زنگ زد این یکی و هنوز هم به فروش می رسد گله جدید Broncos اما این چیزی نیست که بیضی آبی انجام داد. این 2021 Ford Bronco است صوفس (جاده) قابلیت طرفداران انتظار, اما آن را نیز دارای تکنولوژی بشود به طور خاص نسبت به ماجراجویی در فضای باز. آن را بسیار بیش از یک خنگ کامیون با یک صفحه نمایش بزرگ سیلی ،

طراحی

جدید توسن نیست یک خودرو; این سه. مانند رقیب جیپ مخاصم این 2021 توسن در دسترس خواهد بود در دو درب و چهار درب تنظیمات هر دو با جابجایی درب و سقف. علاوه بر این 2021 Ford Bronco ورزش کوچکتر خودرو بر اساس پلت فرم های مختلف اما های بیرونی یک ظاهر طراحی شده و برخی از جاده tech بزرگتر توسن. آن را سخت تن به تن در برابر جیپ قطب نما و تبادل نظر.

بیرونی یک ظاهر طراحی شده از هر سه مدل به شدت تحت تاثیر نسل اول توسن که عرضه در سال 1965. هر سه مدل کلاسیک توسن “چهره” با یک تخت مستطیل مشبک flanked توسط دور چراغهای جلو. طراحان در واقع اسکن کلاسیک توسن متعلق به فورد طراحی, معاون رئیس جمهور, مارماهی, Callum به نگاه درست توسن رئیس طراح پل Wraith گفت: روندهای دیجیتال.

2021 Ford Bronco two-door

توسن دو درب و چهار درب مدل هر دو سه قطعه متحرک سقف و چهار درب مدل دریافت استاندارد یک پارچه بالا تبدیل شده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که سخت پانل های سقف خاموش هستند. متحرک درب فریم لس ساخت آنها و سبک تر و در نتیجه آسان تر برای روشن و خاموش. بر خلاف جیپ مخاصم فورد ادعا می کند درب را می توان ذخیره می شود پردازنده (در چهار درب مدل حداقل).

توسن ورزش نمی کنید متحرک سقف و یا درهای اما فورد کار می کرد برای به حداکثر رساندن فضای داخلی در آن نسبتا رد پای کوچک. این خودروساز ادعا می کند دو 27.5 اینچ دوچرخه کوهستان را می توان ذخیره شده در محموله منطقه (با اختیاری Yakima رک و ورزشی نور افکن و بلندتر از حالت عادی باز height پس از آن می تواند به عنوان یک سایه trailside نقطه پاتوق. هر دو استاندارد توسن و توسن ورزش نیز باید لاستیک کف برای تمیز کردن گل و لای و خاک آسان تر به علاوه یک ساخته شده در بطری بازکن در منطقه محموله.

Tech

حتی اگر یک وسیله نقلیه است که قادر به مقابله با سخت ترین مسیرهای جاده راننده آن ممکن است. بنابراین فورد به توسن و توسن, ورزش, ویژگی های فن آوری طراحی شده برای آفرود ساده تر و در دسترس تر به مردم از تمام سطوح مهارت است.

هر دو توسن و توسن ورزشی دریافت فورد زمین سیستم مدیریت است که تنظیم های مختلف پارامترهای خودرو برای انواع مختلف از زمین است. در توسن مدل زمین-خاص رانندگی حالت به نام “G. O. A. T. حالت” کوتاه “می رود بیش از هر زمین” و اشاره به فورد اجرایی دونالد فری را نام مستعار اصلی توسن.

تا هفت حالت در دسترس هستند بسته به نوع خودرو و تر و تمیز سطح شامل: Normal, محیط زیست, ورزش, لغزنده و شن و ماسه, Baja گل/Ruts و سنگ خزیدن. الکترونیکی ایدز کوک شد برای کار با رانندگان به جای سعی کنید به آنها پیشدستی کردن, Adrian Aguirre, توسن, ورزش, رئیس, مهندس گفت: روندهای دیجیتال.

2021 Ford Bronco two-door interior

توسن و توسن ورزشی نیز دنباله کنترل. قبلا دیده در فورد رنجر وانت آن را اساسا به عنوان کم سرعت, off-road کروز کنترل جابجایی دریچه گاز و ترمز در حالی که راننده هدایت. توسن نیز می شود اختیاری 360 درجه دوربین با سیستم “نقطه نظر” نشان می دهد که این دیدگاه به طور مستقیم در مقابل هر یک از تایر. در دسترس نیست در توسن, ورزش, ویژگی های طراحی شده است برای کاهش نیاز به یک نقطه خارج از خودرو در حالی که خارج از roading, Donna Bell, فورد, مدیر فناوری و ویژگی های استراتژی و برنامه ریزی گفت: روندهای دیجیتال.

توسن یکی از اولین مدل فورد به خودروساز جدید همگام 4 سیستم اطلاعات و سرگرمی. این شامل استاندارد بی سیم CarPlay اپل و آندروید خودکار بیش از حد هوا به روز رسانی و بیش از 1000 نقشه های دنباله دار ساخته شده را به آن سیستم ناوبری. یک 8.0 اینچ صفحه نمایش لمسی استاندارد است اما 12.0-اینچ صفحه نمایش نیز در دسترس است. همگام 4 همچنین دارای دو قدرت محاسباتی قبلی Sync 3 سیستم بل گفت: روندهای دیجیتال. دستگاه دلبستگی امتیاز و 12-ولت کانکتور نیز ساخته شده به داشبورد برای اتصال دوربین های دیجیتال یا گوشی های.

توسن ورزش می شود, پیر Sync 3 سیستم اطلاعات و سرگرمی با یک 8.0 اینچ صفحه نمایش لمسی و استاندارد CarPlay اپل و آندروید خودکار (شما هنوز هم نیاز به یک کابل برای هر دو). با این حال این ورزش می شود راننده ایدز در دسترس نیست در استاندارد توسن از جمله تطبیقی کروز کنترل خط محور و ترافیک نشانه به رسمیت شناختن.

مشخصات

توسن دو درب و چهار درب هستند و بدن-در-قاب وسایل نقلیه مبتنی بر نسخه اصلاح شده از فورد رنجر پلت فرم. فورد به نقل زمینی ترخیص کالا از 11.6 اینچ 29-درجه breakover زاویه 37.2 درجه و زاویه خروج. این اعداد و ارقام همه ضرب و شتم جیپ مخاصم توسن را رقیب اصلی. اگر شما احساس پرماجرا توسن همچنین می توانید در اب راه رفتن را از طریق به 33.5 اینچ آب با توجه به فورد است.

پایه موتور 2.3 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر واحد مشترک با رنجر و دیگر محصولات فورد. در توسن آن را می سازد 270 اسب بخار و 310 پوند-فوت گشتاور است. فورد نیز ارائه می دهد اختیاری 2.7 لیتری توربوشارژ V6 با 310 اسب بخار و 400 lb-ft. هر دو موتور در دسترس هستند با یک هفت سرعته دستی یا 10-سرعت انتقال خودکار. V6 ارائه می دهد اسب بخار کمتر از معادل Wrangler, موتور اما با گشتاور بیشتر. اما جیپ ارائه می دهد یک EcoDiesel مخاصم با 442 lb-ft است و نورد ترکیبی گزینه های.

چهار چرخ دیسک استاندارد است اما فورد به خریداران انتخاب دو سیستم است. پایه سیستم به طور کامل الکترونیکی در حالی که اختیاری سیستم beefier الکترومکانیکی راه اندازی. قدرت توزیع شده است از طریق دانا محور از همان تامین کننده با استفاده از جیپ. اختیاری Sasquatch بسته با هدف هاردکور, off-road علاقه مندان می افزاید: 35-اینچ لاستیک 17 اینچ Beadlock-آماده رینگ.

2021 Ford Bronco Sport

در پیاده رو های توسن هرگز اشتباه با یک ماشین ورزشی است. اما فورد را شامل برخی از ویژگی های برای بهبود جاده ها رفتار. توسن می شود مستقل تعلیق جلو با الکترونیکی قطع جلو ميله. بدن در محل باقی می ماند برای محدود کردن بدن رول در گوشه و اما قطع زمانی که خارج از roading به افزایش محور بیان شده است.

مهندسی حكيم توسن ورزش کاملا متفاوت از استاندارد توسن. به جای کامیون-مانند بدن-در-قاب ساخت و ساز آن را به یک ماشین مانند unibody مشتق شده از فورد فرار. فرار شناخته شده نیست برای صوفس (جاده) قابلیت بنابراین فورد به توسن, ورزش, یک مدل خاص چهار چرخ دیسک سیستم و اختیاری 29 اینچ لاستیک.

Powertrains مشترک هستند با فرار ، پایه توسن, ورزش موتور 1.5 لیتری توربوشارژ سه سیلندر ساخت 181 اسب بخار و 190 lb-ft. خریدار می تواند ارتقاء به 2.0 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر امتیاز در 245 اسب بخار و 275 lb-ft. هر دو موتور با یک هشت-سرعت انتقال خودکار با استاندارد چهار چرخ دیسک.

2021 Ford Bronco four-door

قیمت گذاری

این 2021 Ford Bronco شروع می شود در $29,995 برای پایه دو درب مدل است و انتظار می رود آمار نمایندگی در بهار 2021. فورد نشده منتشر شد قیمت گذاری برای توسن اما این برنامه ریزی برای رسیدن به قبل از پایان سال 2020 است. هر دو خودرو را می توان محفوظ آنلاین با $100 استرداد سپرده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de