پس از گفتن کارکنان که در کار همه گیر شد و داوطلبانه تسلا گزارش فرستاده ختم اعلامیه


Illustration for article titled After Telling Staff That Working During Pandemic Was Voluntary, Tesla Reportedly Sent Termination Notices

عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

برخی از تسلا کارگران که در اصل به اطلاع آنها از “موظف” به نشان می دهد تا برای تغییرات در شرکت, Fremont, California, مرکز تولید آن را به عنوان بازگشایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در واقع دریافت ختم اعلامیه واشنگتن پست در گزارش روز پنج شنبه.

تبلیغات

تسلا کارمندان کارلوس گابریل و جسیکا نرو گفت پست که آنها تا به حال دریافت اعلامیه گفت که آنها تا به حال از کار اخراج شده برای “عدم بازگشت به کار” در حالی که گرفتن مرخصی بدون حقوق, که این شرکت وعده داده شده را ندارد و در نتیجه نظم و انضباط.

کارمندان گفت: آنها بر این باورند که آنها هدفمند برای ابراز نگرانی در مورد شرایط کار در فریمانت گیاه; هر دو دریافت تماس مجدد از تسلا بخش منابع انسانی, اما تنها نرو بعدها گفت که او می تواند کار خود را نگه دارید (اگر او مجموعه ای خاص از تاریخ بازگشت). گابریل به طور خاص دریافت یک ایمیل از تسلا اقدام مدیر منابع انسانی وینس دارد ممکن است در بیان “وجود دارد بدون نیاز به احساس می کنید که شما در حال رفتن به از دست دادن شغل شما” و “شما می توانید در خانه بمانند و بدون پنالتی و وقت پرداخت نشده است.”

تبلیغات

یکی دیگر از نیم دوجین تسلا کارمندان صحبت کرد که با ارسال دقیق فقدان اجتماعی فاصله در فریمانت گیاه از جمله در طول جلسات و کمی اجرای سیاست های الزامی ماسک و نظافت ماشین آلات. خط تولید کارگر Branton فیلیپس گفت: مقاله “آن را داغ و عرق در داخل وجود دارد ما در حال کار بر 11 ساعت در روز و ما تاکید کرد. آن را برای واقعی گاهی اوقات بسیار—شرایط تنش در داخل.”

تسلا بارها شده است با ضربه حساب از اقدامات تلافی جویانه در برابر کارگرانی که شکایت در مورد شرایط از جمله اتحادیه سازمان و یک مهندس که وجود دارد گفت: شایع جنسی آزار و اذیت و تبعیض دستمزد در شرکت. متعدد کارگران بنا به گزارش ابراز نگرانی در مورد بازگشت به فریمانت تسهیلات که مدیر عامل Elon Musk بازگشایی در نقض آشکار یک آالمدا کانتی بهداشت سفارش. (مشک coronavirus شکاک که بارها و بارها با صدور ضعیف مطلع اظهارات تهدید ویروس اغراق آمیز شد.) تسلا گزارش تهدید کارگران که مزایای بیکاری را می توان کاهش داد در صورتی که بازگشت در نقض که چند شهرستان در نهایت مجوف میان دعوی و ادعا کرد دو طرف تا به حال به توافق رسیدند.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

با توجه به پست یکی تسلا کارگر گفت: کارکنان “معلق در هوا بیش از هر دیگر” در حالی که دیگری گفت: کارکنان ناپدید شده بود از این کار به مدت دو هفته در یک زمان با مدیران اغلب با اشاره به کارکنان به عنوان “بیمار” بدون توضیح بیشتر. آالمدا کانتی مقامات مقاله گفت آنها در حال بررسی سیاست های خود را برای دیدن آنچه که داده ها در coronavirus موارد تسلا آنها می تواند آزاد کند. تسلا پاسخ نمی دهند به Gizmodo را درخواست دهید و نه برای عموم منتشر شد هر گونه اطلاعات. اما آالمدا کانتی دیده است بیش از 5,200 موارد تایید شده.

مشک “است که باعث مشکلات بی حد و حصر خود را برای کارگران” جین McAlevey اتحادیه سازمان و UC برکلی مرکز کار تحقیقاتی و آموزش و پرورش ارشد سیاست همکار گفت: پست. “او تاکید کرد آنها را خارج وجود دارد یک تاریخچه وجود دارد قبل از covid بحران بهداشت و ایمنی نقض. آنها زین با نوع وعده و با عجله تولید است که مردم صدمه دیده و در حال حاضر او را به انجام دوباره آن را در طول یک بیماری همه گیر.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im