پس از انجام آزمون آتش Elon Musk انتظار دارد 150 متر هاپ ‘به زودی’

Starship SN5 test fire
Elon Musk (توییتر)

ایلان امید برای کشتی فضایی برای رسیدن به مدار قبل از این بهار کاملا تابه اما اخیر تست شلیک شده SpaceX مدیر عامل انتظار برای دیدن جدید شرکت خودرو پرواز در مدت کوتاهی. در روز پنج شنبه او در توئیتر خود نوشت که در آن جدید SN5 ساخت و تکمیل یک مدت کامل استاتیک و گفت: 150m آزمون هاپ اتفاق خواهد افتاد “به زودی.” البته ده روز پیش او گفت: وجود دارد خواهد بود یک پرواز تلاش در عرض یک هفته اما آنها در حال پیشرفت است.

در ماه اوت گذشته ما شاهد SpaceX را Starhopper تست خودرو تکمیل 150 رپتور-صفحه “جستن” و دیر یا زود واقعی کشتی فضایی را شبیه تست پرواز. این شرکت همچنان به تکرار در طراحی آن و فشار تست نمونه های اولیه — ما به یاد داشته باشید SN4 پایان — آن را به عنوان حرکت و نزدیک به پرواز واقعی. اگر وجود دارد هر گونه اطلاعات در پخش این رویداد ما به شما اجازه می دانم. حتی با خدمه اژدها برنامه ریزی برای بازگشت این آخر هفته SpaceX اولویت است کشتی فضایی پروژه.

در این مقاله: SpaceX, Elon Musk, کشتی فضایی, تست, پرواز, هاپ, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>