پس از ریاضی: با بچه ها دور از آن زمان به بازی

پس از آن به نظر می رسد مانند سقوط ترم مدرسه اتفاق می افتد که آیا ما آماده هستیم برای آن است یا نه, شما در ن

توسط DOSTEMANSALAM در 22 تیر 1399

پس از آن به نظر می رسد مانند سقوط ترم مدرسه اتفاق می افتد که آیا ما آماده هستیم برای آن است یا نه, شما در نهایت باید طاس تخته نرد در "بازی بعدی" که کنسول خود را به کودکان و نوجوانان شده اند bogarting گذشته قرنطینه چهار ماه. خوش شانس برای شما وجود دارد مقدار زیادی از عناوین آینده — و برخی از جامد جریان انتخاب — برای کمک به شما را پر کنید بعد در حالی که بچه های خود را در کتاب.

wow
بلیزارد

کولاک باعث می شود آن را به رایگان تغییر جنسیت در 'هابیت'

استفاده می شود که اگر شما می خواستم برای جابهجا کردن جنسيت خود جهان وارکرفت شخصیت شما می خواهم نیاز به پوسته از $15 — که در پول نقد واقعی پول نیست پول در بازی. اما با آینده آزادی مرسی را 'Shadowlands' گسترش بازیکن قادر خواهد بود برای تغییر است به عنوان مناسب را مشاهده کنید.

sonynite
مایک بلیک / ایسنا

سونی سرمایه گذاری 250 میلیون دلار در Fortnite' توسعه دهنده بازی حماسی

در مورد بازی حماسی' سال بود در حال حاضر رفتن swimmingly این تیم پشت سر نبرد رویال نیروی عظیم منهدم کننده Fortnite فقط دریافت یک چهارم میلیارد دلار تزریق مالی از سونی. برای آن سرمایه گذاری سونی را نگه دارید یک اقلیت سهام این شرکت و با توجه به PS5 را آزادی قریب الوقوع آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه سونی خواهد اهرم خود را تازه کشف شده در داخل دسترسی به غیرواقعی 5 موتور.

superhot
لوسیون تیم

لوسیون صورت مستقل توسعه خواهد بود اگر شما خریداری شده اصلی

در حال حاضر که کنترل خود را در نهایت سرد از آخرین باری که شما سعی خود را hyperintense gunkata اقدام این تیم در پشت آن است که با همه جدید مستقل عاقبت. بهترین از همه, اگر شما در حال حاضر خود را یک کپی از اصلی کنترل ذهن پاک توسعه هزینه خواهد شد شما مطلقا هیچ چیز. با این حال, اگر این اولین تاخت و تاز کردن حق رای دادن, شما باید به صرف $25 هنگامی که آن را قطره برای PS4, Xbox One و PC در ماه جولای 16th.

sims
TBS/EA

12 سیمز بازیکنان را در رقابت برای $100,000 در یک TBS بازی نشان می دهد

Twitch است و بسیار متقاعد کننده ای اثبات شده است که اجازه دادن به مردم در اینترنت دیده بان شما بازی های ویدئویی می تواند موفق و پر سود تفریح و سرگرمی. در حال حاضر TBS امیدوار است تا در بازی با آینده آن واقعیت نشان می دهد بازی سیمز جرقه می خواهمجایی که ده مشتاق اربابان رقابت را به ایجاد "منحصر به فرد ترین شخصیت های جهان و داستان است." اما جایی که آن را به پایان ؟ ما به مقصد برای یک آینده پر از بازی SimCity 2000 درگیری و یا یک سرمایه دار خیلی مهم Rollercoaster مسابقات قهرمان? من واقعا امیدوارم.

soccer
Engadget

طاووس خواهد جریان بیش از 175 مسابقات لیگ برتر در فصل آینده

در حال حاضر اگر شما می خواهید به شست خود را به یک استراحت و تماشای مردم دیگر بازی به جای آن — به خصوص اگر آن بازی است fútbol — طاووس (NBC جدید, جریان, خدمات) و فردا همه دسترسی باید شما را تحت پوشش. در حالی که فردا همه دسترسی انجام خواهد شد در این سال یوفا قهرمان لیگ طاووس موفق شده است برای به دست آوردن حقوق به پخش نزدیک به 200 از فصل آینده مسابقات لیگ برتر و این که چیزی به قدم زنی با تبختر در مورد.

در این مقاله: پس, پس از, ریاضی, طاووس, EPL, لیگ قهرمانان اروپا, TBS, The Sims, موی جودی ابوتی, سونی, حماسه بازی ها, کولاک, ویژگی های بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب