پس از ریاضی: آنچه به خود را صرف محرک بررسی

آمریکایی ها باید شروع به دریافت خود را $1,200 محرک چک های این هفته است. برای کسانی از ما که دیده می شود نیست این یا ربوده شده توسط بانک های ما و یا در حال حاضر صرف آن در موارد بی اهمیت مانند صورتحساب مواد غذایی و پزشکی و اجاره را من بزرگ کردم news: هنوز هم وجود دارد یک ناکارآمد اقتصاد سرمایه داری برای ما برای سرپا نگه داشتن تا در این سن از طاعون. لطفا فکر می کنم از میلیاردرهای و بررسی تمام این چیز اضافی شما می توانید با خرید باقی مانده از خود را بررسی کنید!

the apple se
اپل

جدید اپل آی فون SE جای تعجب است قدرتمند برای $399

نمی توانم تحمل نیست که آخرین و بزرگترین در اواسط محدوده گوشی های هوشمند در قرنطینه? اپل رو شما پوشش داده شده است. بین یک سوم تا نیمی از پرداخت خود را, شما می توانید در حال حاضر preorder آیفون SE. با هر نوع شانس آن وارد خواهد شد فقط قبل از اینکه ما مجاز به ایستادن در عرض شش متر از یکدیگر است.

Arturia's KeyStep Pro
Arturia

Arturias KeyStep نرم افزار کنترل کننده MIDI است که در حال حاضر برای $399

هنوز یک سوم از خود محرک بررسی سوختن یک سوراخ در جیب خود همراه با یک میل سوزان به همسایگان خود را قرنطينه فقط کمی بدتر ؟ سپس KeyStep نرم افزار کنترل کننده MIDI برای شما. اجازه دهید مصنوعی خود را پرواز پرچم و “سرگرمی” کل محله!

Pixelbook Go
Engadget

بهترین خرید و فروش را می زند Pixelbook رفتن را شروع قیمت به $584

بهترین خرید است که گرفتن یک استراحت از furloughing 51,000 از آن ساعتی کارگران را به شما یک معامله بزرگ در گوگل Pixelbook رفتن لپ تاپ. فقط کمتر از نیمی از خود محرک بررسی شما می توانید ورود به سطح رفتن به خود را درب تحویل و یا اگر شما می خواهید به ریخت و پاش و صرف دو سوم از خود را چک کنید و بهترین خرید نیز ارائه آن در اواسط ردیف Core i5 نسخه در 85 دلار تخفیف.

Withings smartwatch
Engadget

دریافت $66 خاموش Withings’ low-key جراحی HR smartwatch

آیا شما نیاز به یک Withings’ جراحی HR ساعت هوشمند هنگامی که شما گیر کرده در داخل خانه 23 ساعت در روز و طولانی ترین فاصله شما راه رفتن از روی نیمکت به یخچال و پشت ؟ البته که نه. می تواند به شما خرید یک Withings’ جراحی HR ساعت هوشمند برای کمتر از ده درصد از خود محرک بررسی مجموع? بله شما در واقع می تواند.

Google Pixel 4
Engadget

گوگل صفحه 4 قطره به $449 در بهترین خرید

Ok من اعتراف آن این است که بسیار وسوسه انگیز معامله با توجه به این که من هنوز تکان دادن صفحه 2 که عمر باتری حفره حفره روز بعد از من آن را پرداخت کردن و که کابل شارژ در حال حاضر نیاز به امن یک شبه با باندهای لاستیکی. اما در حال حاضر زمان برای بیهوده و بیمعنی خرید — حداقل تا زمانی که دولت شروع به صدور چک های ماهانه و سپس از آن زمان به صرف, صرف, صرف!

در این مقاله: پس, پس از, ریاضی, اپل, آیفون, se, arturia arturia keystep pro, بهترین خرید, گوگل Pixelbook رفتن, صفحه 4, Withings, فولاد, HR, ویژگی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر