خرید رپورتاژ

همانطور که ما رو به پایین چشم انداز دوم ماه در قرنطینه آن را کاملا قابل فهم است که مردم احساس cooped و تاکید کرد تنها با یک لمس cabin fever. اما در حال حاضر زمان برای waver تا در خانه بمانند و اجازه دهید این هفته بالا سرفصل ها شما را به رویاهای شیرین از فرار.

Ford EMustang
فورد

فورد برقی موستانگ dragster ارائه بیش از 1400 اسب بخار

اوه مرد به یاد داشته باشید ترافیک? چگونه ذهن bogglingly مثانه-burstingly بدتر از این می شود صرف 45 دقیقه به سفر فاصله سه خروجی? من از دست ترافیک. اما من با کمال میل یک موستانگ کبرا جت 1400 به جای. این نمونه dragster دارای یک پیشرانه الکتریکی و 1100 فوت/پوند گشتاور. حتی بهتر از آن نیست نگاه مانند یک وانت مانند مصرف کننده موستانگ-E منتشر شده بعد از این تابستان.

DJI sale
DJI

DJI را Mavic Air 2 را گزارش هزینه $799

شما ممکن است قادر به رفتن به خارج از, اما هیچ چیز وجود دارد اما چند FAA مقررات توقف هواپیماهای بدون سرنشین خود را از کشش پاهای خود را در اطراف محله در قرنطینه. و در چند هفته زمان که هواپیماهای بدون سرنشین فقط ممکن است یک جدید Mavic درجه 2. یکی از DJI شریک وب سایت اجازه لغزش های جدید هواپیماهای بدون سرنشین مشخصات و قیمت در هفته گذشته و همه چشم به نوبه خود به DJI آوریل 27th, رویداد برای تایید.

Verizon
سیندی Ord/گتی ایماژ

Verizon گسترش 15GB اضافی از داده های تلفن همراه از طریق ممکن است

در اینجا به این امید که شما پناه در محل در جایی با وای فای. اما اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به تلفن همراه بیشتر اطلاعات از شما می خواهم با استفاده از قبل از این مستند Verizon به صورت خودکار از جمله اضافی 15GB به مشتریان خود — به طور خاص به طور منظم و کسب و کار مشترک برنامه — به صورت کامل در ماه مه.

Facebook Kids
Markets news via Getty Images

Facebook را رسول کودکان و نوجوانان است نورد از به 75 کشور جدید

تاریخ بازی ممکن است یک چیزی از گذشته اما Facebook در حال انجام بخشی خود را به نگه داشتن آنها را در ارتباط با همسالان خود. هفته گذشته رسانه های اجتماعی غول پیکر ساخته شده توئین نسخه از آن محبوب پیام رسانی برنامه های موجود برای یک مجموع از 75 کشور در سراسر جهان است. من مطمئن هستم که این را به خوبی و نه ایجاد (دیگری) گسترده حریم خصوصی رسوایی برای این شرکت است.

Samsung fitness
سامسونگ

سامسونگ به ارمغان می آورد شش تناسب اندام نرم افزار برای تلویزیون های هوشمند خود

ورزشگاه همواره بشر در مقیاس ظروف پتری اما در چهره بسیار سرايت جهانی همه گیر مانند coronavirus کار کردن می تواند در نهایت کشتن شما است. اما اگر شما خود را یک سال 2018 Samsung smart TV یا جدیدتر این شرکت در حال ساخت شش نفر از آن برنامه های در دسترس به صورت رایگان. آرامش خود را حفظ کنید و عرق خود را در.

Verizon صاحب کالا شرکت مادر ورایزون رسانه ها. مطمئن Verizon هیچ کنترلی بر پوشش ما. Engadget باقی مانده سرمقاله مستقل است.

در این مقاله: پس, پس از, ریاضی, Samsung, Smart TV, Facebook, Messenger, مسنجر, بچه ها, ورایزون, DJI, mavic درجه 2, فورد, موستانگ-e ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو