پس از ریاضی: توییتر را بسیار بد نقض

ما باید یک کیسه مخلوط از عناوین را برای شما در این روز با همه چیز اتفاق می افتد در همان زمان این روز است. بیایید نگاهی به در توییتر بدترین روز شنبه در حافظه زندگی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ستارگان فروش بازی اعداد در میان COVID-19 shutdown و یک high-end دوربین با وضوح بیشتر از حتی جیمز کامرون می تواند اداره کند.

twitter

Dado Ruvic / ایسنا

توییتر می گوید حمله هدفمند 130 حساب در روز شنبه را نقض

سیزیف را به حال زمان آسان تر بیش از قوز بعد از توییتر را در روز شنبه ، رسانه های اجتماعی غول بود pwned در هر معنی واقعی کلمه زمانی که هکرها ربوده مشخصات بالا حساب به تصویب یک بیت کوین کلاهبرداری که مشبک بیش از $100k. اما فراتر از ساختن یک جفتک سریع این هک به مزاحمان دسترسی نامحدود به DMs از ده ها تن از مشاهیر یک نقطه Elon Musk است که احتمالا هیچ یک بیش از حد مشتاق.

games

max-kegfire via Getty Images

پارسه هستند هزینه های بیشتر در سال 2020 از آنها در یک دهه

هر چند این واقعیت است که بیشتر مردم در حال بازی در طول یک بیماری همه گیر می باید به عنوان جای تعجب نیست مدرک که مردمی که در آغوش آن سرسام آور است. یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته از گروه NPD در بر داشت که ما پارسه صرف $1.2 میلیارد دلار در ماه ژوئن به تنهایی. که بالاترین پرفروش ماه پس از 2009. این را توضیح دهد که چرا پیدا کردن مسابقات بسیار سریع تر این روز است.

mobileye

mobileye

اینتل Mobileye را تست خود رانندگی اتومبیل در 80 مایل در ساعت در آلمان

این هفته, آلمانی رگولاتور ملت اجازه می دهد اینتل Mobileye بخش به تست آن نیمه مستقل سیستم های خودرو در مشهور اتوبان و با سرعت. این شرکت در حال حاضر در حال تست سیستم های خود در اسرائیل و در نظر دارد به رول خود رانندگی ناوگان به چهار مکان های جهانی سال 2022. ما ماشین خود رانندگی در آینده نزدیک توسط این روز است.

blackmagic

Blackmagic Design

Blackmagic جدید $9,995 دوربین, شاخه های 12K تصویری در 60fps

اگر شما به دنبال یک حرفه ای در سطح دوربین است که شما قادر خواهید بود برای توجیه خرید به یکی از دو همسر خود و یا حسابدار خود Blackmagic شما پوشش داده شده با Ursa Mini Pro 12K. این 80MP هیولا قطاری در 12K دادن ویراستاران فیلم به مراتب بیشتر و انعطاف پذیری در تولید پست تر از آنها می خواهم که با پایین res فایل. اما با ده grand برچسب قیمت شما در حال رفتن به نیاز به برخی از فانتزی بدانند که هزینه گزارش کار.

flight sim

مایکروسافت

شما می توانید خرید ‘شبیه ساز پرواز مایکروسافت در 10 دی وی دی اگر شما می خواهید

مردمی شده اند پرواز مایکروسافت دیجیتال هواپیما در رایانه های خانگی خود را پس از سال 1982 و برای بسیاری از آن span تنها راه برای نصب این شبیه ساز بود به نشستن با یک شمع از فلاپی دیسک و بار نصب پی در پی. این یک infuriatingly آهسته روند. با انتشار جدیدترین تکرار شبیه ساز افسانه ای سری مایکروسافت به دنبال بازگرداندن فقط یک بیت از که دلتنگ فرآیند ارائه شده توسط این برنامه در 10 نصب دی وی دی. اوه مکان شما می خواهید بروید و بار صفحه نمایش شما را ببینید.

در این مقاله: توییتر, هک, بیت کوین, پس از, ریاضی, پی, اینتل, mobileye, Blackmagic, مایکروسافت, شبیه ساز پرواز از ویژگی های سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net