پس از ریاضی: نگاهی به بهداشت روانی فرار از این بحران با این بازی ها

Demonstrators protest, Thursday, June 4, 2020, near the White House in Washington, over the death of George Floyd, a black man who was in police custody in Minneapolis. Floyd died after being restrained by Minneapolis police officers. (AP Photo/Evan Vucci)
آسوشیتد پرس

آن شده است یک هفته. ما در آغاز آن را با یک تاریخی پرواز فضایی امیدوار کننده برای متحد کردن مردم آمریکا تحت یک بنر از امید و خوش بینی. سپس پلیس rioted. همه آنها فکر می کنم. در حال حاضر ما باید تظاهرات در حال اجرا در سراسر کشور خواستار پایان از پلیس وحشیانه دولت ما خود را زندگی می کنند. خواستار رادیکال پلیس اصلاحات حتی گسترش آنلاین که در آن مارک های چپ و راست هستند و اعلام حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. اگر شما احساس می کنید نیاز به استراحت از این hellscape واقعیت قبل از غواصی به نزاع سیاسی (و یا حتی doomscrolling از طریق توییتر دوباره) این هفته عناوین خود را به عقب.

sim refinery

Maxis

شما می توانید در نهایت بازی Maxis’ از دست رفته ‘SimRefinery’ روغن شبیه ساز

پالایشگاه های نفت در شمال کالیفرنیا شده اند آلاینده منطقه خلیج سان فرانسیسکو در دهه حداقل زمانی که آنها مشغول باد کردن برای هر و همه دلایل. اما به لطف تک آستین از دست Maxis فلاپی دیسک شما بیش از حد در حال حاضر می توانید سعی کنید دست خود را در یک روغن بارون برای شرکت شورون. یادگیری در و خارج از چگونه پالایشگاه کار می کنند و چگونه به سرعت کل سیستم را می توان آفلاین هنگامی که شما شروع به غیر فعال کردن بیت خاص. و یا اگر شما ترجیح می دهند بیشتر anodyne 8 بیتی تجربه بازی سعی کنید دست خود را در مسابقه نسکار با تازگی کشف روز از رعد و برق, بازی NES.

doom

Engadget

‘رستاخیز’ و ‘Doom II’ هستند رایگان برای برخی از صاحبان Chromebook

ترس و ناتوانی بسیاری از ما احساس دردناک و در عین حال کاملا منطقی پاسخ به mad زمان ما زندگی می کنند از طریق. اما به جای دادن به شما خشم و انجام چیزی است که شما را پشیمانی در زندگی واقعی را که مقید کردن پرخاشگری در حمله به demonspawn از جهنم است. اگر شما یک Chromebook شما می توانید انتخاب کنید تا و بازی OG عذاب و عذاب دوم بازی به صورت رایگان و حداقل برای یک مدت زمان محدود. اگر شما ترجیح می دهند بیشتر در کشت روش پاسخ Criterion Collection منتشر کرده است یک بایگانی از فیلم از فیلمسازان خود را رایگان مطالعه کنید.

pokemon expando pack

Engadget

اولین ‘کلیپ شمشیر و سپر گسترش می رسد ژوئن 17th,

من برای یک استثنا در کل فرض گوگل سری. اما اگر شما مرتب کردن بر اساس پرنیان که خوردگی به بردگی گرفته شده از حیوانات در برابر یک دیگر در مبارزه و خشونت خود را برای شخصی پرستیژ و تفریحی اولین بسته توسعه برای شمشیر و سپر رها کنید فقط در 10 روز.

Seaga

Engadget

سگا بازی چرخ دنده میکرو زندگی می کند تا نام خود را با یک 1.15-صفحه نمایش اینچ,

اگر شما به دنبال یک حواس پرتی در حالی که بازداشت و فشرده در یک ون پلیس برای 9 ساعت چرا که شما مرتکب “جرم” بودن خیابان 10 دقیقه قبل از وقوع این سگا بازی چرخ دنده میکرو ain’t it متاسفانه. یک بار در ماه اکتبر در سراسر رول, این رنگی ناچیز رجعت سیستم می تواند کمک به شما آن را از طریق آمدن موج دوم COVID-19 شیوع هر کدام با منحصر به فرد خود را مجموعه ای از کلاسیک 16 بیتی عناوین.

در این مقاله: پس از ریاضی پس Covid-19 Maxis شورون, DOOM, chromebook, عکس, SEGA, بازی, چرخ دنده میکرو, ویژگی های بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im