پس از ریاضی: نگه داشتن اشغال شده در زمان قرنطینه

شش هفته در داخل می تواند تغییر یک فرد است. آن را خالی از روح خود را می کند و آنها را سوال درک خود را از جهان است. آنها می گویند هفت هفته را به شما درایو به طور کامل بر روی لبه دادن به وسوسه artisanal خانه موهایشان و خمیر ترش استارت. پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که housebound مردم در سراسر جهان در حال هجوم آوردند به آنلاین انحرافات برای کمک به آنها در سوار شدن از همه گیر با موهای سر خود را دست نخورده.

xbox

ایکس باکس

ایکس باکس بازی عبور از تخلیه 10 میلیون مشترک

با مردم در حال حاضر با داشتن یک کل خیلی بیشتر “نیمکت زمان” را در اختیار خود بازی های ویدئویی اشتراک در حال افزایش. ایکس باکس این هفته اعلام کرد که همه-شما-می-بازی عبور از پلت فرم در حال حاضر دارای 10 میلیون مشترک در سراسر جهان است. 10 دلار در ماه سرویس دیده می شود مشترکان در دو صفحه نمایش زمان از ماه مارس همراه با 130 درصد پرش در جلسات چند نفره.

Twitter

SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

توییتر می بیند ثبت کاربر رشد لطف COVID-19

توییتر دیده می شود 24 درصد پرش در آن روزانه کاربران پس از شروع COVID-19 بحران 166 میلیون کاربر در کل. چون ظاهرا ما نیست همه در مجموع بدبختی به اندازه کافی آن را به عنوان است بدون آن.

British Museum

موزه بریتانیا

موزه بریتانیا باعث می شود بیش از نیمی از آن مجموعه قابل مشاهده آنلاین

پس از اسمیتسونین تصویر انتشار در فوریه موزه بریتانیا تصاویر ارسال شده از 4.5 میلیون قطعه در مجموعه خود را آنلاین در این هفته نزدیک به 300,000 که هرگز نشان داده شده است. این یک احساس خوب حرکت در این زمان نامشخص تا زمانی که شما چشم پوشی فقط از کجا و چگونه انگلیسی کردم همه این مسائل است.

NHS

Engadget

بیمه خدمات درمانی کارکنان بهداشتی درمانی در انگلستان داده شده است دسترسی رایگان به 85,000 بازی

در حالی که آنها ممکن است منابع کافی از PPE کارگران برای انگلستان خدمات بهداشت ملی دسترسی به بیشتر بازی ها از آنها می تواند در طول عمر با تشکر از این بازی ها برای سرپرستان برنامه. چرا که ما اولویت را به دروغ در جایی.

Spotify

Engadget

Spotify کاربران در حال هجوم آوردند به ‘سرما’ لیست پخش در طول COVID-19

با رفت و آمد یک چیزی از گذشته تعداد زیادی از مردم دسترسی Spotify از خانه های خود به جای استفاده از اتومبیل های خود را شروع به پریدن کرد 50 درصد است. و پسر پرونده افرادی مانند گوش دادن به پادکست وجود دارد. وجود دارد در حال حاضر بیش از یک میلیون پادکست در دسترس است اگر شما به دنبال چیزی برای گوش دادن به در حالی که شما پاک کردن آپارتمان خود را برای چهارمین بار در این هفته.

در این مقاله: پس, پس از, ریاضی, ایکس باکس, توییتر, nhs Spotify در, ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>