پس از ریاضی: بازی رایگان و اشتباهات گران

به عنوان اگر COVID-19 بحران به اندازه کافی خود را در آن رکود اقتصادی است که آن را به ارمغان آورد همراه برا

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399

به عنوان اگر COVID-19 بحران به اندازه کافی خود را در آن رکود اقتصادی است که آن را به ارمغان آورد همراه برای سوار شدن آمار بسیاری از ما که در آن لطمه می زند و اکثر: ما pocketbooks. اما حتی به عنوان مردمی در سراسر کشور نگاه کنید به پاره کردن بودجه خانواده خود تعدادی از شرکت ها شروع به ارائه محصولات خود را در تخفیف عمیق, اگر نه آنها را دور آشکار برای کمک به سهولت درد قرنطینه. اما به عنوان این هفته عناوین نشان می دهد نه هر ناهار به رایگان آن را به عنوان ممکن است در ابتدا به نظر می رسد.

gtav
Rockstar Games

بازی حماسی فروشگاه مگا فروش و 'GTA V' رایگان است

اگر شما هنوز نمی رفت به اطراف پخش فیلمهای باز جهان جرم ولگردی و قانونی شکنی شبیه ساز Grand Theft Auto V, آنچه شما انجام شده است برای هفت سال گذشته? در حال حاضر شانس خود را! شما حتی نمی نیاز به پرداخت هزینه برای آن — با پول حداقل. PC/Mac نسخه رایگان برای دانلود تا مارس 21st, شما فقط باید به وید از طریق کثیری از دیجیتال خریداران پیمودن راه خود را در گذشته شایع خطای 500 صفحه نمایش و مایل به نصب بازی حماسی فروشگاه launcher بر روی کامپیوتر شما. و یا در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند کار بیش از حد حماسه را ارائه بیرونی جهان به صورت نیمه فعال به جای.

spatial
فضایی IO

فضایی می رود رایگان, با هدف تبدیل شدن به زوم مجازی همکاری

فقط در مورد زوم کنفرانس تلفنی نیست طاقت فرسا به اندازه کافی در حال حاضر فضایی می خواهم شما را به نگه داشتن این آبجو در حالی که آن بند یک Oculus تلاش برای صورت خود را. درست است که در حال حاضر شما می توانید تمام کسانی که در جلسات است که باید ایمیل در حالی که در VR! خوشبختانه این شرکت نیز در حال گسترش حمایت خود را از مرورگر و موبایل شماره گیری-ins در علاوه بر این به ارائه VR — شما نمی خواهد بود قادر به سنگ شخصی آواتار دیجیتال اگر شما نمی همین هدست, اما شما خواهد شد در امان اجتناب ناپذیر صورت عرق.

france I think?
Engadget

فرانسه به سایت های رسانه های اجتماعی یک ساعت به حذف محتوای مجرمانه

دولت فرانسه با تصویب قانون فراهم می کند که رسانه های اجتماعی شرکت های کامل یک ساعت مهلت برای حذف pedophilic و terroristic پست ها از سیستم عامل خود را (به طوری که سخاوتمندانه!) و یک روز کامل را به پایین هر محتوا و دولت بداند "آشکارا غیرقانونی" قبل از اینکه چکش با جریمه. چگونه سایت های رسانه های اجتماعی که در حال حاضر خود را ثابت کرده بی اثر در پلیس خود کاربران رفتارهای قرار است با رعایت این قانون باقی مانده است دیده می شود. اما با 4 درصد سالانه خود را جهانی درآمد در خطر است, رسانه های اجتماعی شرکت های خاصی هستند که برای پیدا کردن یک راه است.

ps4
Engadget

پلی استیشن 4 فروش تصویب 110 میلیون

حتی اگر بعدی پلی استیشن تکرار است که انتظار می رود قبل از پایان سال مردم هنوز هم نمی تواند به نظر می رسد به اندازه کافی از PS4. به عنوان از پایان این راهپیمایی برخی از 110.4 میلیون کنسول فروخته شده اند — تنها گیم بوی و گیم بوی رنگ را منتقل واحد بیشتر است.

motorola
Engadget

موتورولا وعده های اضافی اندروید به روز رسانی برای $1,000 لبه+

اگر شما درآمد قابل تصرف به افت بزرگ در موتورولا آینده لبه+ گل سرسبد تلفن همراه, تبریک! این شرکت توضیح داد که آن را در پایان دریافت از نه یکی بلکه دو سیستم عامل ارتقاء حصول اطمینان از آن باقی خواهد ماند تا به امروز از طریق اندروید 12. که فقط برگ سوال از آنچه به صرف باقی مانده $200 خود محرک چک کنید.

در این مقاله: پس از ریاضی, پس, موتورولا, پلی استیشن 4, فرانسه, فضایی, حماسه بازی ها, ویژگی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن