آدم راننده نسخه Kylo رن را Backstory واقع بینانه است و افسرده


Adam Driver as Kylo Ren.

آدم راننده به عنوان Kylo رن.
تصویر: دیزنی/لوکاس فیلم

Kylo رن رسمی backstory که شامل او در حال حمل به لوقا Jedi Academy خود احساس وحشت و نگرانی و سرخوردگی در تلاش برای زندگی خود را میراث بزرگو بیش از یک کمی از سمت تاریک مداخله از baddies از جنگ ستارگان عاقبت سه گانه است. در آدم راننده ذهن است که داستان کمی ساده تر و مبتنی است.

تبلیغات

به عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط Hboلو گراسمن, جادوگران نویسنده و نویسنده یکی از اولیه پیش نمایش بزرگ از ظهور اسکای واکر شیفته Kylo رن‘s backstory و به خصوص علاقه مند به آدم راننده ایده های آن است. بازیگران انجام کار خود را اغلب اختراع backstories و سناریو برای شخصیت های است که فراتر و اطلاع اسکریپت. این کمک می کند تا آنها را به انجام کار خود را بهتر است. برای راننده که به معنای تصور Kylo رن تربیت. و آن را یکی از بزرگ.

“این در واقع چیزی است که آدم راننده گفت:” گراسمن گفت:. “او گفت که هر دو هان سولو و لیلا شد راه بیش از حد خود جذب می شود و به این ایده خود را به عنوان قهرمانان واقعا توجه پدر و مادر در راه یک جوان و, مناقصه Kylo رن واقعا مورد نیاز است. وجود دارد واقعا که خیلی از آن در فیلم, بنابراین من فقط فکر می کنم ما باید فرض کنیم کودکی خود را مکیده.”

تبلیغات

وجود دارد نکات از این در جنگ ستارگان گسترش کانن در مورد هان سولو را دست خوش پیشامد میشه او به زندگی و لیلا جذب شده توسط کشش نقش خود را به عنوان یک معروف شورشی و سناتور و سپس شورشی دوباره. اما به عنوان راننده آن را پیش بینی خود را شکست کمتر دلسوز و بیشتر فقط خوب پدر و مادر بد. Kylo رن در این فریم است که با وسواس میراث زیرا شاید خانواده اش همیشه بود بیش از حد. و او را در حال حمل کردن به لوقا بود شاید کمتر بیان نگرانی خود را در مورد انگیزه های تیره تر و کناره گیری از مسئولیت از دو نفر او بیشتر مورد نیاز. این یک ظریف عاطفی خاک و بخشی از چرا راننده بازیگری است که به احتمال زیاد به عنوان ظریف به عنوان آن است که حتی زمانی که فیلم در اطراف او هستند به عنوان unsubtle به عنوان احتمالا می تواند باشد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اگر شما می خواهید نسخه رسمی از بن انفرادی را backstory اتمام ظهور Kylo رن, منتشر شده توسط مارول کمیک. اگر شما می خواهید برای دیدن بن بودن غمگین در مورد پدر و مادر, هر فیلم سه گانه جدید انجام خواهد شد.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>