ایسر جدید نیترو XZ2 خمیده بازی مانیتور تلویزیون ارزان

در حالی که پاسخگو منحنی مانیتور ها اغلب به عنوان ابزار گران قیمت در علاقه مندان پرنیان war chest, ایسر, هجوم کنوانسیون با آن ترکیب جدید مقرون به صرفه منحنی نیترو XZ2 بازی مانیتور. با آن 23.6-, 27-, و 31.5 اینچ مدل Acer جدیدترین مانیتور بسته بندی شده با ویژگی های است که علاقهمندان به طمع مانند زمان پاسخ سریع, HDR, پشتیبانی همهجانبه از صفحه نمایش FHD — در بودجه دوستانه 199 دلار قیمت شروع.

“جدیدترین نیترو سری مانیتور ترکیب سرعت FreeSync و منحنی پانل به ارائه سرگرم کننده و هیجان انگیز بازی در یک ارزش بزرگ گفت:” رونالد لاو, Acer امریکا مدیر ثابت محاسبات. “این عملکرد سریع و قیمت مقرون به صرفه را نیترو سری ایده آل برای طیف گسترده ای از علاقهمندان به بازی به خصوص برای تیرانداز اول شخص و بازی مسابقه که در آن مایع تصاویری کلیدی هستند.”

اگر شما یک gamer در Acer را نیترو لپ تاپ و یا رومیزی طراحی این پانل قطعا تکمیل و راه اندازی خود را. قاب با حداقل ناهنجاری و چادری در هر سه مانیتور با قرمز ایستاده و لهجه ها به رنگ قرمز در عقب. ساخته شده است در ایستاده ارائه می دهد و مانع شدن مفصل گردنده شیب و ارتفاع تنظیمات برای بهبود ارگونومی و یا شما می توانید با استفاده از پنل خود را VESA سازگار با دیواری به آزاد کردن فضای میز.

هر سه پانل های پشتیبانی VESA گواهی DisplayHDR 400 و تا 400 nits روشنایی برای عمیق تر اشباع و به منظور جلب کردن جزئیات در سایه ها و برجسته در مجتمع صحنه های بازی. این 1500R منحنی با شعاع باعث می شود بازی همهجانبه در حالی که AMD FreeSync پشتیبانی کمک می کند تا برای به حداقل رساندن لکنت و اشک و اثر سایه اندازی. با ویژوال پاسخ Boost technology, ایسر ادعا می کند که این نمایش می توانند به یک 1ms خاکستری به خاکستری زمان پاسخ به کاهش تاری. در بالا از آن بزرگتر پانل حداکثر با 165Hz نرخ تجدید در حالی که 23.6 اینچ نسخه تاپ با 144Hz. قطعنامه صدر در FHD در هر سه پانل.

هر سه صفحه نمایش ساخته شده در تراز عمودی پانل ال سی دی است که با یک پوشش ضد تابش خیره کننده ارائه می دهد که یک 178 درجه زاویه دید. مانند بسیاری دیگر از مانیتور در بازار, ایسر همچنین می افزاید: خود را تنظیم سفارشی مانند یک فیلتر نور آبی و سوسو زدن-کمتر فن آوری برای کاهش خستگی چشم در جلسات انجمن. نیز وجود دارد که هشت از پیش تعریف شده بازی حالت تنظیمات برای بهینه سازی پانل برای مشاهده اقدام, بازی, مسابقه, ورزش, فیلم, و بیشتر.

تمام پانل های با ساخته شده است در دو 3W سخنرانان هر چند جدی پارسه می خواهید را به خود اختصاص داده سیستم صوتی و یا هدفون برای بیشتر همهجانبه تجربه صوتی. این مانیتور در حال حاضر در دسترس و قیمت گذاری شروع می شود در $199 برای 23.6 اینچ XZ242Q, $259 برای 27-inch XZ272 و $449 برای 31.5 اینچ XZ322QU.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>