در مورد Wayfair قاچاق کودکان توطئه…


Illustration for article titled About the Wayfair Child Trafficking Conspiracy...

تصویر: Screengrabs, Wayfair

R/توطئه هرگز به خواب هر روز در اینترنت توسط یک زامبی مارس از طریق یک کابوس بیداری و به عنوان یک نتیجه جدید وجود دارد Pizzagate. عناصر: تجهیز خانه (persian) تجارت الکترونیک پلت فرم Wayfair exorbitantly-قیمت کابینت, یک, قاچاق انسان, نظریه و یک رشته از حروف شما هرگز باید نوع به Yandex. صبح امروز کمتر از 24 ساعت پس از ویرایش پست Wayfair روند در توییتر در ایالات متحده و مقدس توسط Know Your Meme.

تبلیغات

دیروز redditor PrincessPeach1987 نوشته شده یک تصویر از چهار وحشت زده ضعیف-عکس کابینت با پرسیدن:

ممکن است Wayfair درگیر در قاچاق انسان با خود WFX ابزار مجموعه ؟ یا این فقط بسیار آسیا کابینت ؟ (توجه داشته باشید نام از کابینت) این باعث می شود به من ضربه زد اگر آن را واقعی 🙁

تبلیغات

اجازه دهید آن را بشنود ، چه بچه دیگری که ما انجام در شب جمعه. خدا لعنت کند.

کابینت نام “Neriah,” “Yaritza,” “Samiyah” و “Alyvia,” هزینه به طور متوسط در حدود $13,000 هر و از Wayfair-تجاری WFX ابزار فروشگاه که در آن یک حرفه ای-عکس نه قطعه کامل کابینت آشپزخانه مجموعه در حال رفتن برای $1,430. با توجه به Redditor ترک-Clock که ادعا شده بر روی این توطئه زودتر کابینت ناپدید شد از Wayfair.com مدت کوتاهی پس از آنها گزارش آنها را به قاچاق انسان, تدریس خصوصی در خانه. (آنها هنوز هم به نظر می رسد در گوگل کش.)

“من نمی توانم باور چشمان من است که آنها حذف شده و کسانی که کابینت کردن سایت” یک redditor نوشت. “آن را از یک فروشنده خصوصی در Wayfair” یکی دیگر پاسخ داد. این Wayfair کابینت تنها نشان می دهد تا تحت Wayfair-تجاری فروشگاه WFX سودمند است. ما نمی دانیم که آنها را به فروش برسه. و Wayfair نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یکی دیگر از redditor اشاره کرد که Wayfair تا به حال مبله یک مهاجر اردوگاه وجود دارد و آن شده اند “در جریان مسائل با ردیابی که در آن همه این بچه ها در حال پایان است.”

تبلیغات

بهترین برای متوقف کردن در کابینت زیرا ق موضوع پس از آن منجر به یک certifiable گنجه وحشت: یک کاربر متوجه شده است که اگر شما نوع در کد, کد پس از “src ما” تصاویر نشان می دهد سوء استفاده از کودکان به نظر می رسد. من این را تایید نمی کنند و به شما پیشنهاد آج به آرامی از آنجا که شما می توانید سهوا نقض قانون است. اما یکی Redditor با اشاره به این که “src ما” به تنهایی می کشد تا تصاویر به دلیل وحشتناک در روسیه تصویر میزبانی وب سایت است که به پایان می رسد در src.ru. کاربر دیگری اشاره کرد که به سادگی با تایپ کردن “جوان” به Yandex تنها می کشد تا تصاویر از دختران جوان “در آشکار کردن لباس است.”

تبلیغات

خروج کامل از کابینت کسی متوجه یک سایت برای مدل به نام SRCبا یک بخش برای “کودکان و نوجوانان” که بسیار مشکوکی جلو نمی کردن هر عکس تنها پیام “چیزی یافت نشد” در روسی و یک نوار جستجو.

کاربران توییتر زد با این توطئه است. حساب های کاربری مختلف از جمله “Q بیدار” یافت می شود که نام کودکان گمشده مطابقت با کابینت و همچنین به عنوان یک $9,999 زودیاک بالش (در حال حاضر از سایت حذف شده). فرد دیگری ادعا کرد که screengrabbed بالش در فروش با کاهش قیمت ثانیه پس از طراوت صفحه. $10,000 کاکتوس (که آنلاین این بعد از ظهر و در حال حاضر به نظر می رسد حذف شده است) تصویر بعدی به کتاب در مورد کندی و کلینتون!!

تبلیغات
تبلیغات

برخی از گه است که قطعا با Wayfair گسترده فروشگاه های آسیا در مورد: یک $16,699.99 , هوای آزاد, چتر, a $14,199 فلزی-و-شیشه ای لوستر, a $13,999 دیواری فضای بخاری, $3,549.99 کیسه لوبیا جایگزین را پر کنید.

تبلیغات

اما عملا در هر پرتاب بالش و لهجه صندلی انسان نام متصل شده و ظالمانه آسیا موارد نه یک کودک قاچاق رسوایی را. Redditor forestein پیشنهاد دو به همان اندازه تئوری های قابل قبول. “Wayfair قطره ای شرکت حمل و نقل به طوری که حداقل نابکار توضیح احتمال وجود دارد که خاص فروشندگان در wayfair هستند overpricing موارد به سادگی قبل از میلاد آنها می توانند. توضیح دیگر در ذهن من است که این موارد آسیا استفاده می شود برای شستن پول (که باعث می شود کمی بیشتر حس به من چون که در ذهن حق خود می افتد برای یک قطره حمل و نقل کلاهبرداری از خرید یک $45k زودیاک بالش که به نظر می رسد مانند آن را به ارزش $2?).”

کاربران مختلف اشاره کرد که یک شرح برای $99,999 کاکتوس شامل عبارت “بدون گذرنامه مورد نیاز” که برای تلفن های موبایل damning, قبل از خواندن این توضیحات برای فروشگاه: “با حروف درشت, قدیمی جهان نفوذ ییلاقی رز آشنایی دور احساس برای هر فضا. (بدون پاسپورت مورد نیاز است!)”

تبلیغات

اوایل امروز یک Wayfair نماینده فاکس اخبار کسب و کار است که “وجود دارد که البته هیچ حقیقت به این ادعا. محصولات در سوال صنعتی درجه کابینت که با دقت با قیمت مناسب.”

ویکیپدیا به روز شده است. افسانه جاویدان است. اینترنت نمی خواهد استراحت.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de