سبز خلیج هکرها تجارت به انتخاب ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق در روز پنج شنبه بود شوکه کننده از دور اول.

حداقل در زمان واقعی است.

اما این بدان معنا نیست که آن را به عنوان یک شگفتی به Aaron Rodgers. هکرها کارفرمایی پیش بینی تیم خود را ممکن است پیش نویس بالقوه خود جانشین و تا به حال یک پیام برای هر کس ممکن است آن را در ماه مارس: پیدا کردن یک صندلی راحت بیش از وجود دارد بر روی نیمکت.

پس این به چه معنی برای راجرز?

این است که در همه تعجب آور را از بیش از حد رقابتی 36 ساله سیگنال تماس گیرنده. او در اینجا برای عبور مشعل.

او همچنین در انتهای دیگر از این. هکرها پیش نویس او در دور اول در سال 2005 در حالی که حق رای دادن آیکون Brett Favre شد و هنوز هم تحت مرکز. و مانند راجرز پیش بینی برای عشق او را ضرب و شتم نیست Favre کردن “در هر زمان به زودی.”

راجرز در نهایت هکرها’ استارت در مسیر به هشت Pro کاسه و یک کاسه فوق العاده برنده شوید. اما او سه فصل نشستن پشت Favre تا زمانی که آن را به نوبه خود.

Regardless if Jordan Love turns into a Pro Bowler, the Packers made clear that making the most of Aaron Rodgers' time is not their priority. (Photo by Rey Del Rio/Getty Images)
بدون در نظر گرفتن اگر اردن عشق تبدیل به یک حرفه ای کاسه هکرها روشن ساخته است که ساخت بسیاری از آرون راجرز زمان است که اولویت خود را. (عکس توسط Rey Del Rio/گتی ایماژ)

این همان فرایند هکرها باید در ذهن برای عشق? به نظر می رسد به احتمال زیاد. اما با نسبتا جدید مدیریت در آن هیچ چیز مطمئن است. سوم-سال مدیر کل برایان Gutekunst اشاره به روز پنجشنبه پیش نویس تصمیم گیری در ماه ژانویه است.

“بدیهی است که [راجرز است] هنوز هم در سطح نخبگان اما برای من مطرح شد Ron گرگ و تد تامپسون” Gutekunst گفت. “اگر کارفرمایی ما فکر می کنیم می توانید که یک استارت در لیگ فوتبال ملی ما هرگز با تصویب آن ،

“اما من واقعا خوشحالم 12 را به عقب وجود دارد واقعا هیجان زده برای آنچه که او می تواند انجام در سال 2. من می دانم که [سر مربی] مت [LaFleur] مذاکرات در مورد مت رایان و آنچه او در سال 2 بدیهی است که هارون در سطح نخبگان و دیدن آنچه که او در سال 1 من بسیار هیجان زده هستم برای 2 سال.”

که برای تلفن های موبایل مانند یک مرد که آماده نیست را به حرکت در از آینده خود را به سالن از شهرت کارفرمایی که تازه خاموش NFC قهرمانی بازی را تجربه کنند. اما آن را سخت به می گویند تا زمانی که این همه نقش.

راجرز است مشروع گله

راجرز هنوز علنا در پاسخ به Green Bay پیش نویس تصمیم گیری است. و در حالی که آن را سخت به دست کشیدن از یک تیم برای چیدن یک کارفرمایی اگر آن فکر می کند او یک ستاره در آینده در لیگ راجرز کاملا حق به گوشت گاو بدون در نظر گرفتن.

هکرها دوباره موفق به فراگیر راجرز با نخبگان از استعداد بالای این پیش نویس است. برای حق رای دادن است که تا حد زیادی حیف و میل نخست از یکی از quarterbacks در تاریخ از این بازی تحویل یک پیام روشن در روز پنج شنبه.

برنده شدن در حال حاضر با چه چپ راجرز حرفه ای است که نه اولویت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت