یک زن می رود همه Count of Monte Cristo ژنتیک در Biohackers تریلر


Mia (Luna Wedler) finds herself embroiled in the world of biohacking, but she’s got her own agenda.

میا (لونا Wedler) خودش را درگیر در جهان از biohacking اما او کردم او را دستور کار خود.
تصویر: Netflix

تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

یک دانشجوی پزشکی مطالعه تحت یک بحث برانگیز استاد یابد و خودش را گرفتار در یک جهان ممنوع علوم. یک داستان به عنوان قدیمی به عنوان زمان. اما چه می شود اگر وجود دارد یکی دیگر از دلیل شخصی او را در آغوش زیست شناسی مصنوعی و ژنتیک پیشرفت? این نه فقط به خاطر اینکه او فکر می کند biohacking سرد است. او وجود دارد به آوردن کسی را.

تبلیغات

Netflix انتشار اولین تریلر Biohackersیک زن آلمانی مجموعه ای علمی تخیلی کارگردان Christian Ditter (Girlboss)آینده در سومین و آخرین فصل از تاریک. این ستاره لونا Wedler به عنوان میا Akerlund یک دانشجوی پزشکی تحت مطالعه استاد Tanja لورنز (جسیکا شوارتز). با تشکر از هم اتاقی او (و همکاران) میا یابد و خودش را درگیر در جهان از biohacking است که گرفتن تمام مدت برای شهروند و یا انجام آن را به خودتان زیست شناسی.

تبلیغات

اما این همه سکوت دیسکو و bioluminescent موش. میا مصمم به کشف کردن حقیقت در پشت Tanja آزمایش که به تخریب خانواده اش سال پیش و می تواند حتی در حال حاضر توان با قرار دادن biohack تکنولوژی در دست اشتباه است.

جالب است که این سری طول می کشد محل در آلمان به عنوان کشور شناخته شده است مخالفت خود را با عمل biohacking. دولت تا به حال یک قانون ممنوع است که مهندسی ژنتیک آزمایش های خارج از دولت مجوز امکانات. در سال 2017 دولت آلمان رو تهاجمی در برابر biohackers هشدار به آنها که هر کسی گرفتار انجام آزمایش های ژنتیکی در خارج از آزمایشگاه می تواند چهره خوب یا تا سه سال در زندان است. که گفت:, شده است وجود دارد برخی از پیشرفت کند. در سال گذشته دو نفر از افسران نیروهای مسلح آلمان اعلام کرد که خط خود را از biohacking مکمل که با الهام از وقت خود را به تحصیل در یکی از دانشگاه های کالیفرنیا.

با توجه به Biohackinfoبرخی از مردمی در تبادل نظر علم جامعه نگران هستند که این کشور به طور کلی ضد biohacking موضع به معنی سری باد می تواند ترویج همان دیدگاه (مانند Gattacaیک فیلم در آنها انجام نمی مراقبت). این بدان معنا نیست زیرزمین biohacking نیست ایمنی بدن به انتقاد. وجود دارد برخی از مشکلات و مسائل قانونی با عمل یعنی زمانی که مردمی انجام کارهایی مانند تزریق خود را با خود به خود مایع منی را امتحان کنید و خود را درمان کمر درد.

تبلیغات

شش قسمت اول فصل Biohackers آغاز بکار در Netflix بکشد اوت 20.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de