Respokeare N95 Respirator Mask

اگر شما در شکار برای ماسک صورت برای خودتان و خانواده تان, ماسک حفاظت از سطح اولویت بالا است. این Respokare NIOSH N95 ماسک, ماسک, یک ماسک جدید از Innonix ادعا می کند به فراتر از استاندارد بالا برای تایید N95 ضد ویروسی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). ماسک در دسترس هستند در سه سایز (کوچک و متوسط و بزرگ ) در چهار رنگ به صورت 50 دلار برای یک بسته از چهار ماسک.

موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH) بخشی از مراکز بیماری های حفاظت و کنترل (CDC). NIOSH N95 تایید ماسک ماسک باید بلوک حداقل 95% از ذرات کوچک به عنوان 0.3 میکرون. این Respokare می رود بیشتر از فقط مسدود کردن ذرات; آن را نیز غیرفعال میکند و عفونت تا 99.9% از ویروس آنفلوآنزا و دیگر هوابرد مخاطرات بهداشتی در عرض چند دقیقه. این Respokare NIOSH N95 ماسک ماسک گذشت N95 استاندارد تست های انجام شده توسط نلسون آزمایشگاه زیر غذا و دارو خوب آزمایشگاهی عمل (GLP) تنظیم برای دستیابی به تایید FDA و CDC.

خرید در حال حاضر

Innonix دارای ایالات متحده ثبت اختراع برای ضد ویروسی تکنولوژی در Respokare ماسک. طراحی محافظت در برابر انتقال انسان پاتوژن از طریق باکتری و ضد ویروسی و ضد قارچی فعالیت است. با توجه به Innonix این Respokare NIOSH N95 ماسک ماسک تست های بسیار موثر در برابر 18 شایع فصلی و همه گیر آنفلوانزا ویروس ها.

این Respokare NIOSH N95 ماسک ماسک با استفاده از چهار لایه مجزا برای حفاظت و راحتی. لایه بیرونی ساخته شده است هیدروفیل پلاستیکی است که به سرعت جذب و تله مایعات از جمله ویروس مملو از قطرات است. میکروب ها کشیده به اسیدی پوشش است که بی ثباتی ویروس پروتئین در pH پایین محیط خصمانه به موجودات زنده. دوم لایه تشکیل شده است از مس و روی یون های که غیر فعال کردن و از بین بردن عوامل بیماری زا و ویروس ها در عرض چند دقیقه با آسیب رساندن ویروس پروتئین سازه.

ماسک لایه سوم است که یک فیلتر برای گرفتن هر اضافی ذرات ریز است که از طریق لایه های بیرونی. لایه نهایی یکی از نزدیک ترین به پوست ساخته شده است نرم و مقاوم در برابر مواد برای راحتی و حفاظت.

c

در علاوه بر این به ویروس ها و باکتری ها به طور کلی دسته بندی Respokare NIOSH N95 ماسک ماسک بلوک سارس و MERS coronaviruses آنفلوانزا و سرخک و سل. ماسک نیز موثر در برابر گازهای سمی و حساسیت زا مانند درخت و چوب و چمن و گرده و مشترک آلاینده های هوا PM2.5 و PM10. Respokare آزمون نتایج در نمودار و جداول نشان می دهد که ماسک قادر به غیر فعال کردن coronavirus (سارس و MERS) ، rhinovirus سرخک و ویروس هرپس سیمپلکس همه در عرض یک دقیقه و 18 شایع فصلی و آنفولانزای A و B ویروس ها در عرض پنج دقیقه.

RESPOKARE N95 Respoirator Mask colors

همانطور که با تمام ماسک محافظ به Respokare NIOSH N95 ماسک ماسک نیاز به یک جا برای جلوگیری از مواد مضر است. این به ویژه مهم است به قالب انعطاف پذیر آلومینیوم پل بینی به صورت چسبیده بیش بینی اما تمام لبه های مناسب باید محکم اگر چه آن را نمی کند باید به اندازه کافی محکم برای خرج کردن و یا صدمه دیده است. ماسک همچنین دارای یک NIOSH-تایید عمودی درز در وسط برای کمک به ارائه یک خوب مهر و موم. Innonix باعث می شود این ماسک در سه اندازه بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که برای خرید ماسک که متناسب با صورت چسبیده و بدون بی ناراحتی. بالا و پایین الاستیک حلقه امن ماسک برای پوشش از خود بینی و زیر دهان خود را در زیر چانه خود را.

این Respokare NIOSH N95 ماسک ماسک در سهام و در دسترس فوری برای حمل و نقل در تمام اندازه ها و رنگ. یک بسته نرم افزاری از چهار ماسک هزینه 50 دلار و 10 بسته برای $90. بزرگترین بسته نرم افزاری در دسترس است 200 بسته برای $1,500

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im