جدید کلیپ ضربه محکم و ناگهانی بازی در حال آمدن است به نینتندو سوئیچ

از آن شده است بیش از 20 سال از کلیپ ضربه محکم و ناگهانی از راه اندازی در نینتندو 64 اما عاقبت کامل با جدید گوگل و مکان برای کشف خواهد شد که به نینتندو سوئیچ.

شرکت گوگل و گفت: در آن گوگل ارائه پخش در روز چهارشنبه که جدید کلیپ ضربه محکم و ناگهانی در دسترس خواهد بود به طور انحصاری بر روی نینتندو سوئیچ.

شرکت نمی گویند زمانی که بازی در دسترس خواهد بود بر روی سوئیچ اما گفت که این عنوان رسما به نام جدید کلیپ ضربه محکم و ناگهانیاجازه می دهد بازیکن را به “کشف رفتارها و عبارات شما هرگز قبل از دیده می شود زمانی که شما روبرو می شوند و تحقیقات پر جنب و جوش وحشی گوگل.”

زمانی که نسخه اصلی کلیپ ضربه محکم و ناگهانی از راه اندازی در Nintendo 64 در سال 1999 آن را تحویل داده قطعا متفاوت را در گوگل حق رای دادن. به جای درگیر شدن در جنگ های بازیکنان بودند به جای مسلح با دوربین های دیجیتال و نیاز به دنبال کردن کلیپ زندگی در محیط بومی.

این جدید کلیپ ضربه محکم و ناگهانی وعده گیم پلی بازی مشابه اما این شرکت اعلام کرد عنوان جدید اجازه خواهد داد که بازیکن را برای سفر به “ناشناخته سلیمان با مناظر زیبا مثل جنگل های سرسبز و سواحل شنی است.” همچنین وعده داده شده “قبلا دیده تفریحی و رفتارهای” و توانایی تحقیقات گوگل را ببینید که چگونه آنها زندگی می کنند زمانی که آنها نه در جنگ.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در هوا مورد جدید کلیپ ضربه محکم و ناگهانی. علاوه بر آشکار نیست زمانی که بازی راه اندازی خواهد شد, شرکت گوگل نیز خودداری کردند در گفت چگونه بسیاری از بازیکنان این بازی پشتیبانی خواهد کرد. ما همچنین هیچ نظری ندارم که آیا تصاویر گرفته شده را می توان با دیگران به اشتراک گذاشته که اگه خواهد بود در بازی برجسته و چگونه بسیاری از مجموع کلیپ های بازیکنان انتظار می رود.

ما نمی دانیم که Bandai Namco خواهد بود مسئول برای توسعه آن است.

کلیپ ضربه محکم و ناگهانی یکی از محبوب ترین بازی منتشر شده در سال 1999 با 1.5 میلیون نسخه فروخته شده در آمریکای شمالی به تنهایی. بازی به دست آورده به طور کلی جامد بررسی شده است و به خاطر در میان گوگل طرفداران به عنوان یکی از بهتر سری شاخه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>