یک کینکت mod برای ‘Super Mario 64’ فراهم می کند سرگرم کننده همه گیر تمرین

Super Mario 64

SuperLouis64

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در مستند در طول یک بیماری همه گیر اما هنوز هم می خواهید برای دریافت برخی از ورزش ؟ اگر شما YouTuber SuperLouis64 شما می خواهم یک کینکت وزارت دفاع و همراه با یک دستگاه سوئیچ شادی باهم استفاده از بدن خود را به عنوان یک کنترل کننده برای سوپر ماریو 64. نتیجه خنده دار و در عین حال شگفت آور موثر تمرین است که به نظر می رسد خیلی بیشتر به چالش کشیدن از حلقه مناسب ماجراهای.

در این ویدئو یوتیوب (که شما می توانید نگاه کنید به بالا) او با استفاده از یک مینی داخلی ترامپلاین به عنوان یک راه برای کنترل ماریو جهش و شادی باهم به دستکاری اشیاء. با توجه به این ویدئو او کنترل می شود کمی شیک در زمان گاهی اوقات سقوط پل ها و صخره ها. او نیز تا به حال برخی از مسائل در تلاش برای زمین پوند thwomp. یکی از شوخ بخش هایی از این ویدئو این است که او را از ورود به آب های دنیا فکر کردن است که این امر می تواند آسان به شنا را از طریق آن تنها برای پیدا کردن که “شنا” متشکل از پریدن کل زمان.

اما pièce de résistance است که SuperLouis64 چهره Bowser خود در پایان این ویدئو. او به معنای واقعی کلمه چرخش در اطراف در ترامپلاین به تقلید چرخش حرکت ماریو نیاز به انجام به منظور پرت کردن Bowser خود در دور نهایی نبرد. هر چند او سرگیجه انجام این کار, او در نهایت آن را انجام دهد که به نظر من واقعا رضایت بخش به تماشای.

در پایان به نظر می رسد مانند SuperLouis64 بود خیس عرق بعد از همه که پریدن به اطراف. او واقعا توصیه وزارت دفاع با توجه به تمام این کار نیاز به, اما من اعتراف کنم که یک بخشی از من است که خواسته این شد یک چیزی واقعی است. پس از تماشای ویدیو فوق, شما ممکن است احساس به همان شیوه.

در این مقاله: kinect بازی سوپر ماریو 64, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im