یک قطعه کلیدی از The Last of Us تلویزیون اقتباس شده است نشان داد

The Last of Us قسمت دوم است در این هفته و تلویزیون نشان می دهد در حال حرکت است به جلو.تصویر: سونیبازی های جدید

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399
The Last of Us Part II is out this week and the TV show is moving ahead.
The Last of Us قسمت دوم است در این هفته و تلویزیون نشان می دهد در حال حرکت است به جلو.
تصویر: سونی

بازی های جدید در آینده جمعه و تلویزیون نشان می دهد یک خلبان مدیر. این یک چند هفته برای آخرالزمانی داستان آخرین ما.

تبلیغات

صحبت به DiscussingFilmمدیر Johan Renck نشان داد او خواهید بود helming خلبان به بازی ویدیویی اقتباسی و همچنین اجرایی تولید همراه با بازی خالق Neil Druckman و Craig Mazin. Mazin و Renck قبلا در یک نوع متفاوت از تلخ داستان: برنده جایزه HBO مینی سری چرنوبیل.

تبلیغات

"جاری است مجموعه تلویزیونی" Renck گفت. "به طوری که چیزی است که من قادر خواهد بود تا به آن حد است که, اما من بخشی از این سری خواهد شد و من کارگردانی حداقل خلبان. سپس خواهیم دید که چگونه از آن می رود بیشتر است. منظورم این است که هر دو کریگ و من, ما در حال کار با هر یک از دیگر دوباره و ما با یکدیگر در چیزهای دیگر چون ما شبیه به یکدیگر است."

در مجموعه آخرالزمانی آینده نزدیک, آخرین از ما به دنبال یک دختر جوان به نام الی است که سیستم ایمنی بدن به یک کشنده ویروس زامبی. او را همراهی می کردند در سراسر کشور توسط یک غریبه به نام جوئل و توسعه یک پدر و دختر رابطه است. Ellie می تواند کلید درمان است که می تواند صرفه جویی میلیون ها نفر و جوئل به تصمیم می گیرید چه چیزی مهم تر: سرنوشت جهان یا عشق این کودک ؟

داستان پس از آن همچنان ادامه دارد و در آخرین از ما, قسمت دوم, است که برای پلی استیشن 4 در روز جمعه ژوئن 19. آن میدارد تا چندین سال بعد با Joel و Ellie برخورد با عواقب اقدامات خود را در بازی قبلی. من در حال حاضر در روند بازی آن و حداقل 17 ساعت و یا تا به آن داستان به نحوی به پایان می رسد تا حتی بیشتر روده غم انگیز از یکی از اولین. و من حتی انجام نشده است.

این البته بدان معنی است که Renck و Mazin باید مقدار زیادی از مواد به کار با یک سری در حال انجام. و اگر آنها را به همان شدت آنها را به چرنوبیل, آخرین از ما می تواند در نهایت بعد از راه رفتن مرده.

تبلیغات

وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که Renck آغاز خواهد شد تیراندازی خلبان; در این مصاحبه او اشاره کرد که این نشان می دهد یک چالش است چرا که شخصیت های اصلی هستند بنابراین تشخیص به بازیکنان است. آن خواهد بود جالب به ببینید که چه کسی انتخاب می شود و اگر HBO حرکت رو به جلو با سری.

ما باید بیشتر بر روی تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم در روزهای آینده و تلویزیون نشان می دهد آن را به عنوان حرکت در امتداد.

تبلیغات

اصلاح: یک نسخه اولیه از این داستان گفت: آخرین از ما, قسمت دوم است و بیرون آمدن این جمعه, ژوئن 12. این در واقع بیرون آمدن جمعه آینده 19 ژوئن. این مقاله به روز شده است تا منعکس کننده که ما عذر خواهی برای خطا.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در جدید ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب