جدید 9 دقیقه از کودک Yoda سحر و جادو خود را بعد


Behind the scenes with Baby Yoda.

پشت صحنه با کودک Yoda.
عکس: دیزنی+

گالری در نهایت بدست به نوزاد است.

پس از چهار قسمت با سختی جوانه زدن در مورد شخصیت مرکزی نشان می دهدکه آخرین قسمت از دیزنی+’s پشت-به-صحنه مجموعه مستند دیزنی گالری: جنگ ستارگان: Mandalorian صرف تقریبا 10 دقیقه بحث در مورد کودک سیاه Yoda. و آن را با شکوه. شما می توانید آن را در دیزنی+ در حال حاضر در این لینک.

تبلیغات

از حدود هفت الی 17 دقیقه علامت اجرایی تولید Jon Favreau و دیو filoni داخل در طول صحبت در مورد شخصیت آنها به سادگی به نام “Baby.” مدیران مانند Taika Waititi و Deborah Chow داستان در مورد کار کردن با آن به عنوان بازیگران و ویژگی های نوابغ است که کمک به آن را به زندگی به ما بینش کودک حرکات و شخصیت.

تبلیغات

فاورو نشان می دهد شخصیت اولین منشاء یک خط بود در اسکریپت است که به عنوان خوانده شده “آن یک کودک است. همان مسابقه به عنوان Yoda. و این لبخند در آنها است.” از وجود او در مورد طراحی و می رود از طریق مختلف تکرار شخصیت—برخی از cuter برخی…hmm—قبل از فرود در آنچه که از آن ساخته شده به صفحه نمایش است. نشان می دهد و سپس جزئیات مجمع عملی عروسک خیمه شب بازی توسط یک شرکت به نام میراث و در نهایت متعدد و مختلف puppeteers که هر یک تخصص در یک جنبه از جنبش می شود آن را گوش و چشم و غیره. این همه بسیار جذاب است.

بهترین بیت, اگر چه, لحظات مانند یک در حدود 11:50. آن را از Filoni داخل شدن تقریبا لال در کامل است که کودک است. افراد دیگر مانند پدرو پاسکال و Gina Carano, باید شبیه لحظه های بیش از حد. در واقع آن لحظه ای که متوجه این شخصیت یکی از طرفداران محبت دوبله “کودک Yoda” به megastar.

Stunned Dave Filoni is the best Dave Filoni.

حیرت زده دیو filoni داخل بهترین دیو filoni داخل.
عکس: دیزنی+

وجود دارد خیلی بیشتر در این بخش بیش از حد و ما مصرانه از شما را به آن را چک کنید و همراه با بقیه عالی قسمت. وجود دارد بخش در Kuiil IG-11 Razorcrest و بیشتر. اما کسانی که نه دقیقه در مورد کودک سیاه Yoda روز خود را.

تبلیغات

شما می توانید به تماشای قسمت کامل به نام “عملی” است که شامل کودک و Yoda بخش در دیزنی+. این لینک مستقیم است که در اینجا.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>