9 سابق streamly رادیکال ’90s نوع فیلم شما می توانید در حال حاضر در HBO حداکثر


Al Pacino as YOU KNOW WHO in The Devil’s Advocate.

Al Pacino به عنوان شما می دانید که در مدافع شیطان.
تصویر: Warner Bros.

HBO حداکثر شده است در دیدار با جمعی شانه تا کنون, اما نه همه از دست داده است و برای streamer: معلوم کردم مناسب و معقول به اندازه کافی انتخاب از نوع فیلم از 1990s شروع شد. تصادفی ؟ بله! پر از دست و پا چلفتی اوایل CGI heavy-handed, تم و شاخی theme songs? همچنین بله!

تبلیغات

در اینجا نه (از جمله دو ترسناک-حق رای دادن دنباله و دو remakesبه واقعا گرفتن روح از دوران!) که شما پا زدن شروع ’90s نوستالژی.


1) جراحی

اکثر مردم تنها (mis-)به یاد داشته باشید که در آن او نقش یک جناما افسانه بسکتبال شکیل اونیل کوتاه تاخت و تاز کردن به فیلم stardom نیز شامل این سالم 1997 DC Comics اقتباس از نویسنده و کارگردان کنت جانسون (که بسیاری از تلویزیون شامل اعتبار V, Bionic Woman, هالک باور نکردنیو ملت بیگانه). Shaq نقش جان هنری آهن سلاح های نظامی طراح است که تصمیم می گیرد آن زمان برای یک تغییر شغل بعد از یک تصادف فلج ارتش خود را BFF (Annabeth Gish). علت این حادثه یک کارتونی, پسر بد, بازی های برگزار شده توسط Judd Nelson—می شود لگد از خدمات و شروع به دستفروشی آهن’ طرح های دیگر بد بچه ها (بانک سارق مسلح فروشندگان مواد مخدر نئو نازی ها که به تازگی آموخته است که چگونه به استفاده از “اینترنت” و غیره.), نیاز به آهن’ تحول به یک فلز-چادری crimefighter به نام جراحی.

تبلیغات

به عنوان شاخی به عنوان جراحی است (Shaq کاریزماتیک است اما بازیگری خود را محدوده…محدود) به کوئینسی جونز-تولید پروژه قابل توجه است که یکی از قدیمیترین بزرگ-بودجه فیلم به تمرکز بر روی یک آمریکایی آفریقایی تبار ابرقهرمان (تخم ریزی بیرون آمد همان سال و تیغه به زودی به دنبال). همچنین گیش را غیر فعال تکنولوژی ضربات کون گشاد—خصوصیات است که باقی می ماند frustratingly نادر در هالیوود حتی دهه های بعد.

2) آرماگدون

آن را دریافت نمی کند بیشتر 1990s از این پف کرده و در عین حال ابلهانه لذت بخش 1998 فاجعه تلنگر از Michael Bayکه تصور که به منظور متوقف کردن یک سیارک از نابودی زمین, ناسا تصمیم به ارسال یک ragtag تیم نفت حفاری به فضا برای بارگذاری سرکش فضای راک. بروس ویلیس آگهی یک گروه است که همچنین شامل تازه ضرب اسیایی, بن افلک, تمایلی sellout, Billy Bob Thornton, Steve Buscemi به عنوان یک نابغه نام “Rockhound” که می شود “فضا زوال عقل” در یک لحظه بسیار مهم, William Fichtner به عنوان یک فضانورد است که بسته تفنگ در ماموریت, Peter Stormare به عنوان یک حواس پرت فضانورد و نالان Liv Tyler, مشارکت که مطمئنا دلیل اصلی برای Aerosmith-سنگین soundtrack.

که حتی همه کسانی که در روز قیامتاما به صداقت دو تا از بزرگترین ستاره فیلم تن باقی می ماند که صبورانه به صورت جدی در سراسر وجود به طور فزاینده ای مضحک طرح که خروشد چرکین supervillain از یک سیارک. زمین در شکل بدتر از همیشه پس چرا نمی آیند در پشت و پایان کار ؟ در این مرحله ما همه آماده برای روز قیامت II: هنوز هم به اندازه تگزاس, آقای رئیس جمهور.

3) شهر فرشتگان

این بسیار آمریکایی بازسازی Wim Wenders’ فرشته حکایت بال میل فقط ممکن است خود را به دندان صدمه دیده است, اما از آن است که در واقع بسیار جذاب کپسول زمان از آنچه گذشت برای درام عاشقانه در هالیوود در حدود سال 1998 است. نسبتا اندک نیکلاس کیج—که در آن زمان در حال ظهور از فیلمهای اکشن قهرمان دوره در پی فیلم چهره/خاموش و Con Air—نقش یک فرشته که در roams اطراف لس آنجلس با او همکار آسمانی موجودات luxuriating در طلوع و همراهی تازه رفتگان به زندگی پس از مرگ.

تبلیغات

حس کنجکاوی خود را در مورد انسان منفجر زمانی که او در عشق می افتد با یک جراح قلب با بازی مگ رایان (هنوز هم در “امریکا یار” فاز; برای زمینه, you’ve Got Mail نیز بیرون آمد در سال 1998). او بلافاصله خود را با روح چشم به نقطه ای بودن unbothered توسط stalker-ish رفتار و عاشقانه شکوفه—تا زمانی که تراژدی به ناچار به اعتصاب و هر کس می آموزد یک درس سخت در مورد آنچه در آن واقعا به معنی زنده و همچنین اهمیت پوشیدن کلاه ایمنی دوچرخه. نشانه Goo Goo Dolls…آیا شما می خواهید یا نه.

4) Jason Goes to Hell: The Final Friday

نهم (اما نه در واقع نهایی) قسط در جمعه 13th سری شجاعانه معرفی برخی از پیچش های جدید به اساطیر از اردوگاه دریاچه کریستال بی امان شکن از جمله توانایی های خود را برای انتقال خود آگاهی تمایلی به بدن میزبان به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که او تنها می تواند به “کشته” توسط یک خون ارتباط دارد. در سال 1993 انتشار نیز به ارمغان می آورد در یک سرگرم کننده جدید و شخصیت جدید به این مجموعه بلکه به فرمولی شکن نوع به عنوان یک کل در قالب Jason وسواس شکارچی فضل کریقتن دوک (Steven Williams).

تبلیغات

در حالی که برخی از طرفداران خودداری کردند در این ایده از این همه دو برابر-پایین جیسون قدرت فوق العاده این فیلم هنوز حاوی سطح معمول خلاق قتل عام. بیشتر چه, Jason Goes to Hell نیز حق رای دادن قسط اول که به طعنه جیسون قریب الوقوع مرحله نهایی مسابقات با یک کابوس در خیابان الم‘s فردی کروگر—نبرد رویال وحشت سگهای حال خواستار شده است برای سال ها در آن نقطه است.

5) بازی کودک 3

ساندویچ بین بازی کودک 2آن میدارد تا بلافاصله پس از اولین فیلم Bride of Chucky, که نشانه های این سری تغییر به campier عوالمسال 1991 را بازی کودک 3 یکی از کسانی که دنباله هیچ کس واقعا در مورد. بدانند به اندازه کافی زمان گذشت از Chucky قتل ولگردی و قانونی شکنی/bad-تبلیغات کمپین حریص شرکت اسباب بازی پشت عروسک های خوب بچه ها شروع به ساخت آن بهترین فروشنده دوباره; این می دهد Chucky متمرد شیطانی روح و روان و در عین حال یکی دیگر از احیای فرصت است.

تبلیغات

آن را به او برای پیگیری کردن اندی (Justin Whalin) در حال حاضر یک نوجوان مبارزه از طریق مدرسه نظامی—به یاد داشته باشید زمانی که نهایی تهدید برای فیلم گی است که فرستاده شده به مدرسه نظامی?—و هرج و مرج به ناچار رخ عمدتا به دلیل هر کس بیشتر در این بازی کودک جهان همیشه snickers در مفهوم یک قاتل عروسک درست تا لحظه ای که گفت: عروسک است و کشتن آنها. شما می توانید ببینید که چرا بازی کودکان نوسان و دور از اندی حماسه در حالی که برای پس از این; احساس کاهش الهام نوع آویزان بیش از همه چیز به جز Chucky خود (ابراز شده توسط Brad Dourif)—که به مانند همیشه باقی می ماند یک معنی روحیه لذت.

6) مدافع شیطان

چند سال پس از تام کروز کشف جدید خود را گیگ در یک مغرور شرکت حقوقی در قیمت های خود را استعاری روح (به عنوان دیده می شود در این شرکت), کیانو ریوز یکی بالا برده و او را با رفتن به کار برای یک مغرور قانون شرکت های اجرا شده توسط شیطان خود را در سال 1997 The devil’s Advocate. همه چیز در مورد فیلم منs deliriously بیش از حد—ریوز و شارلیز ترون‘s-عسل آغشته فلوریدا drawls; زرق و برق دار مظاهر آمده است که با خود ناگهانی غذای اصلی به منهتن بالا در جامعه است; lurid جنایات که ریوز’ شخصیت متخصص در دفاع; اسراف طراحی و تولید; زمان اجرا (تقریبا دو ساعت و نیم!); و بیشتر از همه Al Pacino را به معنای واقعی کلمه showstopping به نوبه خود به عنوان جان میلتون عملکرد پر از هیاهو و سرگرم کننده است که این فیلم نمی کند نیاز به هر چیز دیگری—اما overstuffed به جهنم بالا به هر حال.

تبلیغات

7) خانه خالی از سکنه تپه

در این بازسازی از ویلیام قلعه 1959 کارناوال-سوار یک فیلم با بازی وینسنت قیمتهای گریز از مرکز تفریحی-پارک مغول به نام استیون قیمت (چشمک!), با بازی جفری راش دعوت گروهی از مردم به یک عمارت خالی از سکنه قرار دارد که یک تیمارستان در 1930s اطلاع آنها که هر کسی که می تواند شب گذشته خواهد شد و برنده یک میلیون دلار است.

تبلیغات

لیست مهمان دستکاری شده (توسط کینه ام آی فایو!) در اوایل اما داستان واقعی در پشت است که طول می کشد یک صندلی عقب به جلوه های ویژه—نوابغ Greg Nicotero (The Walking Dead) و دیک اسمیت (جن گیر) هر دو مشغول به کار در این فیلم—که لگد در پس در خانه شروع می شود به صورت زنده. گروه بازیگران پر از 1990s مشاهیر (فامکه یانسن, Peter Gallagher, Ali Larter, ستاره فیلم سکسی Diggs, Chris Kattan) و مد (تیره, رژ لب, لاغر, ابرو, آویز گردن!), و حتی مرلین منسون آهنگ برجسته برجسته در موسیقی متن فیلم. درست است شما باید ریشه کن برای ارواح پایان House on Haunted Hill, اما قطعا آن قطاری از روح (چشمک!) از دوران است.

8) سرباز

سرباز آمد در سال 1998 اما بیشتر از آن عمل است که در 2036 هنگامی که یک مرد مطرح شده از تولد به یک سرباز فوق العاده که در پاسخ به “گروهبان. تاد 3465” (کرت راسل) است که دیشب هنگامی که او را جای کسی را گرفتن در آموزش توسط یک جوان و حتی بیشتر فوق العاده سرباز (Jason Scott Lee). برای مشکل خود او ریخته بر روی یک مار آلوده زباله سیاره که در آن او دوست تکه تکه محلی و توطئه علیه خود را بی رحمانه همکاران سابق در حالی که همچنین سوال کل سیستم است که آموزش او سوء استفاده قرار گیرد و سپس دور انداخته او را. مدیر Paul W. S. Anderson—مرد پشت Resident Evilبه عنوان به خوبی به عنوان یکی از من تمام زمان های مورد علاقه 1990s, فیلم, همیشه, افق رویداد, که همچنین شرکت ستاره سرباز‘s, Jason Isaacs and Sean Pertwee—برای انجام هر دو تکنولوژی-نوآر و گرد و خاکی-dystopian عمل در اینجا با یک مناسب و معقول به اندازه کافی اسکریپت از نوع کهنه David Webb Peoples (co-نویسنده Blade Runner, لویاتانو 12 Monkeys).

9) دریای عمیق آبی

دانشمندان در حال کار برای پیدا کردن یک درمان برای بیماری آلزایمر پیدا کردن موفقیت در یک کنترل از راه دور اقیانوس آزمایشگاهی که در آن آزمایش های خود را ایجاد کرده اند که جمعیت فوق العاده هوشمند کوسه. آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟ صبر کنید این است که نوعی از طوفان نورد ، همه چیز را اشتباه می رود در این سال 1999 Renny Harlin فیلم که موفق توسط به طور کامل متعهد به تمام عناصر آن حتی بیشتر مضحک هستند. به عنوان شناور تسهیلات ساکن آشپز, LL Cool J دزد نشان می دهد اما هر کس—از Samuel L. Jackson, که می شود یک legendarily دیدنی مرگبه توماس جین به عنوان یک خسته کوسه مخاصم با “آنها نمی پرداخت من به اندازه کافی برای این کار!” نوشته شده است بیش از همه صورت خود را—به ارمغان می آورد خود را ب-فیلم-بازی.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>