بانی وی به عنوان مادر کوالا بطور منظم درباره مادر بودن دانلود کتاب صوتی، سفرهای خانوادگی ، کتابها و مدرسه در خانه وبلاگ می نویسد .

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

من عاشق گوش دادن به کتابهای صوتی هستم! سفارش کتاب صوتی من بیشتر با دخترانم (12 تا 2 سال) گوش می دهم ، بنابراین ما به دنبال رمان های YA یا داستان های خانوادگی هستیم که با هم گوش کنیم. این بسیار سرگرم کننده بوده است ، digitalbook گوش دادن کتاب زیرا ما می توانیم هنگام گوش دادن در مورد کتاب بحث کنیم. این تجربیات مشترکی را برای خانواده ما در اطراف کتابهایی که می خوانیم ایجاد کرده است و به من اجازه می دهد تا با عادتهای پرتحرک خواندن دختران بزرگترم همراه شوم !.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

مزایای آن این است که ما می توانیم هنگام رانندگی به کتابهای صوتی گوش دهیم (بنابراین باعث می شود همه در ماشین سرگرم شوند) یا سایر سفارش کتاب صوتی فعالیتهای ساکت مانند پخت ، پخت و پز ، رنگ آمیزی ، لباسشویی و … با صدای بلند برای آنها بخوانید. و گوش دادن کتاب بسیاری از کتابهای صوتی مورد علاقه ما توسط بازیگران حرفه ای خوانده می شود ، بنابراین آنها صداهای مختلفی را برای شخصیت های مختلف ایجاد می کنند و به ما کمک گوش دادن کتاب می کنند تا از آن شخصیت ها بهتر تصویر بگیریم. آنها ریتم زبان را با گوش دادن به افراد مختلفی که به این روش صحبت می كنند یاد می گیرند.

 

کتابهای صوتی به ما اجازه می دهند تا به کتابهایی گوش دهیم که دخترانم ممکن است در غیر این صورت خودشان آنها را تحویل نمی گیرند. به عنوان مثال ، دختران من قبل از اینکه ما به عنوان کتاب صوتی به آنها گوش دهیم ، کتابهای مارک تواین سفارش کتاب صوتی را نخوانده بودند. من کاملاً از دیدن این کتابها در بزرگسالی و قدردانی از هدیه تواین با زبان و داستان سرایی کاملاً لذت بردم و دخترانم نویسنده جدیدی را کشف کردند.

 

من نمی توانم هیچ مشکلی در گوش دادن به کتابهای صوتی داشته باشم ، به جز نیاز به برخی از فن آوری ها (ما با استفاده از یک برنامه در تلفن من گوش گوش دادن کتاب می سفارش کتاب صوتی دهیم و سعی کرده ایم یک بلندگوی بلوتوث خوب پیدا کنیم تا صدا را به راحتی از طریق سر و صدای وسیله نقلیه یا پچ پچ راحت تر کنیم. کودکان نوپا)

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

ما احتمالاً ماهانه به چند کتاب صوتی گوش می دهیم.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

ما بیشتر کتابهای صوتی خود را با استفاده از برنامه Overdrive از کتابخانه خود قرض می گیریم. همچنین تعداد کمی کتاب صوتی در CD داریم.

 

  1. فرصت “خواندن” خیلی بیشتر

Abir Syed – بنیانگذار مشاور CPA و حسابداری Upcounting.com .

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به سفارش کتاب صوتی کتابهای صوتی چیست؟

 

به نظر من این فوق العاده است زیرا به من فرصتی داده تا خیلی بیشتر “بخوانم”. من به ندرت وقت می گیرم – یا شاید به ندرت وقت می گیرم – تا جایی که بنشینم و یک کتاب فیزیکی سفارش کتاب صوتی بخوانم ، همانطور که همیشه احساس می کنم در این موارد ، می توانم سفارش کتاب صوتی کار دیگری مانند کار در رایانه خود انجام دهم. رفت و آمد من این روزها گوش دادن کتاب از طریق ماشین است ، بنابراین یک کتاب فیزیکی گزینه ای نیست و گوش دادن کتاب حتی وقتی در وسایل حمل و نقل عمومی رفت و آمد می کنم ، حتی هنگام ایستادن librivox یا راه رفتن می توانید از کتاب های صوتی بسیار کارآمدتر استفاده کنید.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

فایده این است که به شما امکان می دهد در گوش دادن کتاب حین انجام فعالیت هایی که در غیر این صورت از نظر ذهنی بیکار هستید ، سود بیشتری ببرید سفارش کتاب صوتی (نه اینکه این همیشه چیز بدی است). حتی وقتی که من با استفاده از وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می کنم ، همیشه یک فرصت برای نشستن و بیرون کشیدن کتاب آسان نیست ، و این چیزی است که باید به آنجا منتقل شود.

 

با یک کتاب صوتی می توانید در مترو بایستید ، بین مکان ها قدم بزنید ، وسایل را در آغوش خود حمل کنید و همچنان “مطالعه” داشته باشید. و البته سفارش کتاب صوتی موارد دیگری مانند حضور در اتومبیل ، خرید مواد غذایی یا ورزشگاه نیز وجود دارد که مطالعه می تواند بسیار مفیدتر گوش دادن کتاب از گوش دادن به موسیقی باشد.

 

اشکال این است که برخی از افراد ممکن است هنگام گوش دادن اطلاعات را جذب نکنند ، و برای انواع خاصی از کتابها که دارای اطلاعات سنگین هستند ، می تواند از مفید بودن آن بکاهد. گرچه در این موارد آنها به راحتی نمی توانند از کتاب های صوتی استفاده کنند ، گوش دادن کتاب سفارش کتاب صوتی اما بعضی از افراد ممکن است به دلیل راحتی آن مجبور شوند اما ارزشی را که از دست می دهند تشخیص نمی دهند که اگر کتاب را بهتر بخوانند حفظ کرده اند. به عنوان یک نکته جانبی ، توانایی سرعت بخشیدن به پخش کاملاً مهم است ، زیرا برخی از خوانندگان برای نحوه جذب اطلاعات خیلی کند عمل می کنند.

 

در طرف مقابل ، برخی از افراد فقط در نهایت 2-3 برابر گوش می دهند ، که ممکن است برای برخی از کتابها خیلی سریع باشد و هیچ ارزشی نداشته باشد. و من گوش دادن کتاب بعضی از افراد را می شناسم که به جای سرعت در شنیدن اطلاعات ، بیش از این که بخواهند چندین سفارش کتاب صوتی کتاب را در یک دوره زمانی خاص بخوانند ، بیشتر به خود می بالند و باعث افتخار آنها می شوند.

 

اگرچه ممکن است “سکته های وسیع” را تجربه کنند ، اما بسیاری از کتاب های خوب نوشته شده به یک دلیل دارای جزئیات هستند و گذر از چیزی با سرعت کور کننده که در آن شما به گوش دادن ادامه می دهید حتی اگر تمرکز نداشته گوش دادن کتاب باشید می تواند گوش دادن کتاب به معنای کسی باشد که خود را گول می زند آنها یاد می گیرند در حالی که نیستند.

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

من تمایل به گوش دادن به کتابهای تجاری کتاب شنیداری loyalbooks طولانی گوش دادن کتاب تر دارم سفارش کتاب صوتی ، بنابراین معمولاً هر ماه حدود 1 یا 2 مورد را مرور می کنم. اما من در پادکست ها هم می آمیزم ، بنابراین فقط به کتاب گوش نمی دهم.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

من از قابل شنیدن استفاده می کنم

 

  1. راویان عالی کتابهای صوتی را معنادارتر می کنند

Vasundhra Gupta یک نویسنده معنوی و سفارش کتاب صوتی متعصب کتاب است که وبلاگ خود را تحت عنوان My Shenanigans روحانی اداره می کند .

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

مثبت! من برای اولین بار گوش دادن به کتاب های صوتی را از تابستان سال 2019 شروع کردم. اولین کتاب من “شدن” میشل اوباما بود. من در آن زمان کتاب شنیداری جلد سختی از کتاب داشتم و سعی کردم همراه با صدای میشل که خوانده می شود ، مطالعه گوش دادن کتاب کنم. سفارش کتاب صوتی سرانجام ، من کتاب را کنار گذاشتم و به لذت بردن از صدا همانطور که هست گیر دادم.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

به عنوان یک احتکار کننده کتاب ، دو مزیت خفاش این است که مجبور نیستید فضای فیزیکی بیشتری برای نگهداری کتاب ها مدیریت کنید ، و دوم ، این باعث می شود که کتاب ها بسیار مقرون به صرفه تر باشند. من در حال حاضر فقط کتابی خریداری می کنم که نسخه صوتی آن را آنقدر دوست داشته باشم که بدانم دوست دارم کتاب فیزیکی آن را دوباره بخوانم.

 

وقتی کتاب توسط نویسنده یا یک راوی قدرتمند audiobooks سفارش کتاب صوتی برای شما خوانده می شود ، صدای آنها می تواند تجربه را دو برابر معنادار کند.

 

همچنین مناسب است که بتوانید گوش دادن کتاب آهنگی را که کتاب شنیداری دوست دارید انتخاب کنید. به این ترتیب ، من قادر به تکمیل کتاب صوتی سریعتر از یک کتاب فیزیکی هستم.

 

همچنین کتابهای صوتی را برای گوش دادن به آنها ، زمانی که در سفر هستم و وقت خواندن ندارم ، عالی می دانم.

 

این اشکال احتمالاً نوستالژی کرم های کتابی مثل من است که همیشه به نسخه های فیزیکی چسبیده اند و از قرار دادن نشانک های رنگارنگ در طول راه و ورق زدن به صفحات خاص برای بازخوانی قسمت های مورد علاقه خود لذت می برند.

 

و دوم اینکه ، هر کتابی صلاحیت یک کتاب صوتی خوب را ندارد. به عنوان مثال ، من نمی خواهم کسی تعداد زیادی از من را بخواند ، و من شعر را با کتاب شنیداری سرعت خودم دوست دارم ، هر بار یک صفحه ، که بیشتر شبیه یک دردسر برای کتاب صوتی است. کتاب شنیداری من فکر نمی کنم کتاب های کار نیز واجد شرایط باشند. من هر زمان که روی کمک به خود کار می کنم ، زیربنای عادات اتمی و راه هنرمند را دوست دارم.

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

وقتی تنها سفر می کنم ، معمولاً یک کتاب را در حین پرواز مدیریت می کنم. بعضی از ماه ها ، 5 یا 6 مورد خوانده ام ، اما در چند ماه گذشته ، یکی را خزیده ام!

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

StoryTel

 

  1. کتاب های صوتی به من اجازه می دهد تا چند وظیفه ای انجام دهم

جان فریگو – بازاریابی دیجیتال منجر MySupplementStore.Com

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

کتاب های صوتی عالی هستند ، اما قطعاً همان تجربه خواندن نیستند. با این حال ، مزایایی مانند گوش دادن به کتاب های صوتی در یک سفر جاده ای یا رفت و آمد صبحگاهی کتاب شنیداری یا هنگام ورزش یا دویدن وجود دارد. من کتابهای صوتی را دوست دارم ، زیرا به من امکان می دهد چند کار انجام دهم و اطلاعات بسیار بیشتری را در مواقعی که در غیر این صورت قادر کتاب شنیداری به خواندن آنها نیستم ، مصرف کنم.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

منفی این است که من به اندازه زمانی که واقعاً می خوانم درک نمی کنم کتاب شنیداری و گاهی اوقات به راحتی می توان قسمت های مهم کتاب را از یک قسمت جدا کرد و از آن غافل شد. کتاب شنیداری همچنین ، چون شما ورق نمی زنید و پیشرفت خود را در کتاب و فصل ها نمی بینید ، به نظر می رسد که همیشه پایان آنها ناگهانی است و شما واقعاً نمی دانید در کجای داستان یا کتاب قرار دارید.

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

من احتمالاً 6-10 کتاب صوتی در هر ماه گوش می دهم ، عمدتاً هنگام دویدن ، ورزش و یا رانندگی. من بعضی چیزها را برای سرگرمی می خوانم ، اما بسیاری کتاب شنیداری از مطالعه های من کتاب های تجاری ، کتاب های توسعه شخصی و غیره است. اگر کتاب شنیداری کتابی واقعاً می خواهم آن را تحویل بگیرم یا کتابی که می خواهم یادداشت بردارم ، آن را به جای گوش دادن به کتابهای صوتی.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

من از کتاب های Audible استفاده می کنم یا فقط کتاب های تصادفی را که در Youtube بارگذاری شده اند پیدا می کنم.

 

  1. کمک به شما در رسیدن به اهداف خواندن

بلاگ های اریکا ریکون درباره کتاب در اینستاگرام

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

تجربه من با کتابهای صوتی بیشتر مثبت است. من کتاب شنیداری گوش شنوایی کتابهای صوتی را از شش ماه پیش شروع کرده ام و این به من کمک کرد تا کتاب شنیداری با نویسندگان جدید بیشتری آشنا شوم و به هدفهای خواندن نزدیک شوم.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

با این وجود گوش دادن به کتاب های صوتی هم مزایا و هم اشکالاتی دارد.

 

مزیت اصلی آن این است که من می توانم کتاب های بیشتری گوش دهم ، و هنگامی که آپارتمان خود را تمیز می کنم ، به ورزشگاه می روم ، یا به پیاده روی می روم. این یک راه حل کتاب شنیداری مناسب برای افرادی است که می خواهند بیشتر audible بخوانند. اشکال اصلی کتاب شنیداری این است که شما نمی توانید به هیچ کتاب صوتی گوش دهید زیرا ممکن است چیز مهمی را از دست بدهید.

 

به عنوان مثال ، من نمی توانم به رمان های چارلز دیکنز یا اکثر آثار کلاسیک دیگر گوش دهم ، زیرا درک آنها دشوار است. گاهی اوقات ، وقتی کتاب چاپی را می خوانید ، باید پاراگراف را دوباره بخوانید تا ایده را درک کنید ، کنایه یا جناس جالب را بیابید. این همیشه با کتابهای صوتی امکان پذیر نیست.

 

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو