#8CantWait تغییر نمی دهد پلیس می گوید: دیده بان حقوق بشر


Illustration for article titled #8CantWait Wont Change the Police, Says Human Rights Watch

تصویر: گتی

به عنوان شهرستانها در حال ساخت وعده برای پلیس اصلاحات ویروسی #8CantWait مبارزات انتخاباتی تبدیل شده است و مقامات شهر’ رفتن به کفاره دستی. هنگامی که مبارزات انتخاباتی صفر راه اندازی آن در ماه ژوئن 3rd, آنها در ابتدا ساخته شده قابل توجه ادعا می کنند که پیشنهاد مجموعه ای از هشت سیاست می تواند به کاهش افغانستان توسط 72 درصد, توسط, در میان دیگر اقدامات ممنوعیت chokeholds نیاز به یک هشدار قبل از تیراندازی و نیاز است که ماموران گزارش همه با استفاده از زور. مشاهیر و سیاستمداران به سرعت فرار با ایدهو شهرستانها را در آغوش آن است. اما امروز دیده بان حقوق بشر هشدار داد که مرسوم کمپین می تواند خطرناکی فعال کردن خشونت پلیس خدمت کمی از زرق و برق دار پنجره پانسمان برای ادارات که هیچ قصد بازسازی از زمین تا. قطعا به تخریب در دسترس نباشد.

تبلیغات

“این #8CantWait پلیس برنامه بسیار سطحی به عنوان بی معنی” جان Raphling کیفری نظام حقوقی پژوهشگر دیده بان حقوق بشر گفت: در آزادی مطبوعات. “این اجازه می دهد تا شهرداران و روسای پلیس می گویند آنها در حال انجام چیزی است که در واقع بدون ایجاد تغییرات مورد نیاز.” Raphling خواستار چنین انتخاباتی یک “انحراف خطرناک” و “خالی از کلمات.” به آن نقطه شهردار تمپا افتخار در هفته گذشته است که پلیس در حال حاضر به شرح زیر #8CantWait سیاست ها در همان روز تمپا بی تایمز گزارش داد که پلیس با حمله صلح آمیز معترضان با دود و گاز و غیر کشنده گلوله.

“من دیده نمی خاص مبارزات مثل این که تولید این نوع از توجه” Raphling گفت: Gizmodo از طریق ایمیل. “اما آن را متناسب با الگوی مانع از اصلاحات اساسی تر با ارائه تغییرات سطحی. برای مثال تغییر جمله بندی استاندارد از ‘مناسب’ به ‘ضروری’ (کالیفرنیا AB 392) واقعا تغییر رفتار پلیس فقط آنچه که آنها می گویند برای توجیه اعمال خود است.” سال گذشتهپس از راش از تیراندازی پلیس از شهروندان غیر مسلح کالیفرنیا تصویب قانون برای نجات زندگی که مطرح توجیه قانونی برای نیروی مرگبار به “تنها زمانی که لازم باشد در دفاع از زندگی انسان است.”

تبلیغات

“و” Raphling افزود: “آنها در نهایت گرفتن پول بیشتر برای سرمایه گذاری به درک این تغییرات است.”

دیده بان حقوق بشر اشاره می کند که #8CantWait هیچ مکانیسمهای اجرایی و گفت که “کمپین بازاریابی متکی بر سوال تجزیه و تحلیل داده ها.” آنها مستقیم خوانندگان به یک پست توسط برجسته فعالان Cherrell قهوه ای و فیلیپ V. McHarris, که استدلال می کنند که سال 2016 مطالعه پشت #8CantWait پیشنهاد تساوی از یک کافی از بخش اطلاعات پوشا یک نامیم مختصر بازه زمانی (18 ماه) از جمله زمان فرگوسن-موجب تظاهرات که به احتمال زیاد اریب نتایج. همه از این آنها می گویند باعث می شود مطالعه بیش از حد ضعیف برای حمایت از کمپین جسورانه ادعا می کنند که تصویب آن را کاهش می دهد پلیس قتل توسط 72 درصد است. این کمپین پس از حذف این رقم از گرافیک آن است.

“یکی از مهمترین اثرات مضر از کمپین” قهوه ای و McHarris نوشتن “است که آن را دوباره مشروعیت می بخشد پلیس با یادآوری میکند که این اصلاحات می تواند به شدت کاهش افغانستان و اصلاحات بخش زمانی که مردم در حال هل دادن برای تحول و تغییر است که واقعا پایان خشونت پلیس.”

وجود دارد این است که شواهد فراوان است که پلیس را اختراع تفسیر خاص خود را از طرح’ زبان و یا به سادگی به افراد صدمه دیده و دروغ در مورد آن. دیده بان حقوق بشر امتیاز به #8CantWait پیشنهاد “استفاده از زور استمرار” یک دستور است که چین درجه از نیروی با اندام را از این وضعیت است. به عنوان HRW پیدا کرده است در 216 صفحه مطالعهاین Tulsa, اوکلاهما, اداره پلیس چنین سیاست اما پس از آن bakes در یک استثنا برای “مایع شرایط” است که در آن افسران می توانید با استفاده از قضاوت خود را—که, دیده بان حقوق بشر می نویسد داده گسترده ای راه گریز پلیس برای حمله به غیرنظامیان با اسلحه تیزر باطوم گزش سگ و فلفل-ball. آنها اضافه کنید که مینیاپولیس چهار #8CantWait مورد نیاز از جمله یک وظیفه را به دخالت در نیروی بیش از حد. از آن جلوگیری نمی کند سه افسر از بیرحمانه سنجاق جورج فلوید به زمین در حالی که درک چوین به قتل او. و در حالی که افسران درگیر در این مورد شده است با عنوان جرم جنایی شارژ خود را برای نقش های مختلفوجود دارد هیچ راهی برای دانستن این که آیا آن مورد خواهد بود بدون یک اعتراض عمومی و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را به اعدام محکوم شده بود.

تبلیغات

کمپین صفر نشده کردهاند که #8CantWait کمپین اما آنها ارسال کرده اید یک سلب بزرگ به #8CantWait صفحه نخستنوشته است که “حتی با بهترین نیات این #8CANTWAIT کمپین ناخواسته detracted از تلاش همکار, سازمان, سرمایه گذاری در paradigmatic شیفت که به تازگی ممکن است در این لحظه. برای این ما عذر خواهی از صمیم قلب و بدون هیچ شرطی.” آنها هنوز هم بر این باورند که اجرای #8CantWait سیاست “قدم های مفید” اما توصیه هواداران به حمایت از defunding و لغو.

در یک لیست از منابع آنها لینک به 8toAbolitionکه تیز رد #8CantWait قضیه است. “پایان هدف از این اصلاحات این است که به ایجاد بهتر و دوستانه و یا بیشتر در جامعه گرا پلیس و یا زندان” آنها بنویسید. “ما امیدواریم که برای ساختن سوی یک جامعه بدون پلیس و یا زندانهای که در آن جوامع مجهز به تامین امنیت و رفاه است.” دیده بان حقوق بشر نمی کند به صراحت مدافع برای لغو, اما آن را به مدت طولانی متعهد به قرار دادن بودجه به سمت نشاط بخشی جوامع کم درآمد به جای دادن پلیس پول بی حد و حصر و تحت اللفظی get-out-of-زندان-کارت رایگان به تهدید و ارعاب آنها است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>