7 وحشتناک, فیلم, های فشرده — کتاب مرده

چه Necronomicon شما ممکن است بپرسید? این یک باستان تومه که فنر از کابوس تخیل H. P. Lovecraft که او را تشویق همسالان خود را به استفاده از ادبیات خود را به عنوان به خوبی آن را تبدیل به یک کتاب که نماد شر در وحشت فرهنگ است. آن همچنان ادامه دارد در حال حاضر به عنوان یک نماد از آنچه می تواند از مافوق طبیعی و نهفته تاثیر چه چیزی می تواند یک منشا ناشناخته از جهان ما.

بنابراین در حال حاضر ما برای لذت بردن از مجموعهای از فیلم است که همه باید به چیزی برای انجام با Necronomicon–روشن شود این است که یک لیست جامع از آن Necronomicon به نظر می رسد در سبک پاپ-فرهنگ اما اینها برخی از به یاد ماندنی ترین!

The Dunwich Horror (1970)

The Dunwich Horror
این فیلم هرگز بررسی بیحوصلگی حرف زدن اما این را اضافه کنید به پاپ-فرهنگ ارتباط به تاریخ Necronomicon. با وجود آن آشکار 1970s سبک آن را به یک نوع خزنده جذابیت به آن است. این رمز و راز خاص گرفته شده است از Lovecraft رمان با همین نام است که در آن ویلبر nawaz baloch ظاهر بی ضرر مرد جوان coerces یک زن باکره از دانشگاه کالیفرنیا به این کشتی برای تخم ریزی از شیطان است. آن را به ارزش یک ساعت مچی حتی اگر آن را فقط برای یادگیری بیشتر در مورد آنچه که Necronomicon می توانید انجام دهید زمانی که آن را در دست کسی که می خواهد برای از بین بردن جهان است.

بد مرده حق رای دادن

The Evil Dead
آره ما می دانیم که شیطان مرده حق رای به منزله چهار فیلم در یک سری و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از متقاطع, فیلم, کتاب های کمیک و بیشتر–اما ما قصد داریم تا تعداد آن به عنوان یکی به خاطر این فهرست است. تا آنجا که Necronomicon نگران آن است که تقریبا شامل چهار ویژگی ها فیلم ها و همچنین سریال های تلویزیونی. این فوق العاده ترسناک فیلم حق رای دادن بود زاییده افکار Sam Raimi و حول محور Necronomicon سابق Mortis که اشاره شده است به عنوان یک باستان سومری متن است که به طور سیستماتیک اهداف و دارای قربانیان آن است. در ابتدا یک گروه از نوجوانان که به اقامت در یک کابین یک شبه در این شیطان مرده (1981); حق رای دادن devolves به یک نوع کمدی, ترسناک, هیبرید که مناسب طرفداران فقط خوب است.

Jason Goes to Hell: The Final Friday (1993)

Jason Goes to Hell
نهمین فصل از Friday the 13th حق رای دادن که در آن ما را دریافت کنید و در عین حال یکی دیگر از دوز مورد علاقه ما فوقالعاده روانی, Jason Voorhees. ما Jason بازگشت از مردگان به منظور دارای بدن پزشکی قانونی–به طوری که ما متوجه است که حتی پس از مرگ او ما هرگز نمی تواند فرار از سرنوشت اردوگاه دریاچه کریستال. این فیلم یکی از جالب چند تقاطع که به نظر می رسد با Raimi بد مرده حق رای دادن–به عنوان Necronomicon و Kandarian خنجر به نظر می رسد در این فیلم بسیار به طور خلاصه. در اینجا چیزی است و هر چند Adam Marcus تایید آن بعد از–Jason Vorhees در حال حاضر یک deadite پس از مادر او یک معامله با شیطان را به پسر او را به عقب.

Necronomicon: کتاب مردگان (1994)

Necronomicon
این فیلم مجموعه ای از سه وحشتناک Lovecraft داستان به ارمغان آورد با هم به عنوان یک مجموعه. در سرما حول محور یک دانشمند که نمی تواند تحمل درجه حرارت گرم. غرق می گوید داستان از یک مرد که به ارث ویران عمارت از عمویش. زمزمه های مربوط به دو افسر پلیس که باید برای مقابله با یک خاص ساکن یک هولناک قنات جامعه است.

خارج از ذهن: داستان H. P. Lovecraft (1998)

Out of Mind
خاص این فیلم هرگز ساخته شده آن را به صفحه نمایش بزرگ; در واقع بودجه کم و بازیگران این کمتر تصفیه شده و در عین حال جالب را در Lovecraft اصلی خلاقیت. ما به دنبال داستان یک مرد جوان که وارث یک کتاب–به Necronomicon–از یک جدا و در برابر قضاوت بهتر شروع به بررسی محتوای کتاب کاملا مشتاقانه. پس از خواندن از کتاب او شروع به خالی از سکنه می شود رویاهای نگران کننده که یادآور Lovecraft جهان این کار او منجر به تبدیل شدن به علاقه مند در نوشته های پدر وحشت کیهانی خود را.

The Theatre Bizarre (2011)

The Theater Bizarre
این مجموعه از وحشت امکانات بی شمار غیر قابل توضیح و وحشتناک داستان قسمت فزاینده جنون قسمت supernatural اکتشاف Enola پنی وسواس است با آنچه که تصور می شود طولانی رها تئاتر. اقدام بر او ضربه کنجکاوی او sneaks را در یک شب و آنچه که او می یابد که ویران سالن اجتماعات است که نشان می دهد او می تواند هرگز انتظار می رود. این نشان می دهد ویژگی های شش داستان های مختلف و در حالی که آن را نمی ممکن است بخش عظیمی از داستان وجود دارد که یکی با عنوان “مادر وزغ” است که آزادانه در یک داستان توسط کلارک اشتون اسمیت همکار Lovecraft است. اسمیت داستان به طور منظم برجسته Necronomicon و این یک قاعده مستثنی بود.

رنگ از فضا (2019)


آزادانه در داستان کوتاه توسط Lovecraft, رنگ کردن فضا است که احتمالا موفق ترین فیلم به بیرون آمدن از بدن از کار H. P. Lovecraft. این نیست البته با توجه به نقص در داستان های خود را تا آنجا به عنوان یک ناتوانی در جذب وحشت کیهانی ژانر فرعی که Lovecraft مسئول است. این را دنبال نمی کند داستان کوتاه است که Lovecraft نوشت: به طور خاص به طوری که آن را نمی توان قضاوت بر اساس آن انجام میدهند اما آن را به تصرف خود در ذات Lovecraft را وحشت کیهانی. این فیلم با تمرکز بر منزوی مزرعه است که اصابت یک شهاب سنگ عجیب و غریب عواقب ناشی از آن بسیار فاجعه آمیز برای خانواده که در زندگی وجود دارد با پتانسیل آن رسیدن به بقیه جهان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>