6 چیزهایی که ما دوست مورد Kipo و سن Wonderbeasts فصل 2 (3 ما نیست)


Kipo (Karen Fukuhara) gets ready to take things to the next level.

Kipo (کارن Fukuhara) آماده می شود که همه چیز را به سطح بعدی.
تصویر: همه تصاویر Netflix

Kipo و سن Wonderbeasts یکی از آن کلمه از دهان نشان می دهد که شروع به کوچک و بزرگ را به یک موج جزر و مدی. آخرالزمانی داستان نیمه جگوار دختر و دوستان او رومینگ روشن رنگ های بایر در ادامه با فصل دوکه فوق العاده گسترش آن در جهان در حالی که چند دانشجوی سال دوم اشتباه.

تبلیغات

در اینجا شش چیز ما را دوست داشت در مورد این آخرین فصل و سه نفر دیگر ما فکر می تواند انجام شود بهتر است.


Illustration for article titled 6 Things We Liked About iKipo and the Age of Wonderbeasts/i Season 2 (and 3 We Didnt)

تبلیغات

If it weren’t for all the destruction, this would be a sweet place to hang out.

اگر نیست آن را برای همه تخریب این خواهد بود شیرین به اویختن.

آن را به عنوان زرق و برق دار که تا کنون

Kipo و سن Wonderbeasts است نشان می دهد که پر از رنگ و سبک و فصل دو نا امید نمی کند. این سری همچنان به رشد و غنی سازی آن جهان با, روشن, مکان های زیبا—از مسخره سرگرم کننده Brunchington کافه به Scarlemagne مرکز خرید-تبدیل-مجلل زمینه. این نوع نشان می دهد شما می توانید لذت بصری با هر گوشه ای از صفحه نمایش و پنهان کردن خود کمی کار هنری است.

این نوع کنایه آمیز است که فصل دو از Kipo است درست در همان زمان به عنوان آخرین ما IIیکی دیگر از بزرگ آخرالزمانی سری به عنوان دو نفر از آنها رویکرد پایان بار بسیار متفاوت است. من شخصا ترجیح می دهند صحبت کردن حیوانات و موسیقی اعداد.

تبلیغات

My kingdom for another karaoke night...

پادشاهی من برای یکی دیگر از کارائوکه شب…

“قهرمانان در آتش”

من یک مکنده برای خوب karaoke number—شاید به این دلیل که من یک مکنده برای کارائوکه به طور کلی. در قسمت چهار “برای گرفتن یک Deathstalker,” Kipo (کارن Fukuhara) و گرگ (سیدنی Mikayla) پنهان از اندازه scorpions زمانی که Kipo یاد می گیرد که او هموطن راز مخفیگاه است و در واقع خصوصی کارائوکه ، او تبدیل به ماشین و درآمد حاصل از کمربند یکی از آهنگ های مورد علاقه “قهرمانان در آتش” (یک لحن اصلی ایجاد شده برای نشان می دهد) کمک به گرگ بیرون آمدن از پوسته خود را کمی در این روند است. این یک آهنگ بزرگ است که در گیر کرده سر من برای روز—جای تعجب نیست که Wolfpack از آن ساخته شده “آهنگ ما.”

تبلیغات

Scarlemagne (Dan Stevens) has a quiet moment alone.

Scarlemagne (Dan Stevens) یک لحظه آرام به تنهایی.

Scarlemagne

در فصل اول از Kipo, Scarlemagne (Dan Stevens) بیشتر از پشت صحنه بازیکن. او نشان داد تا گاهی اوقات به عنوان این ظریف و در عین حال تهدید وحشتناک به Kipo و مردم او را تنها به سپس محو شدن سایه ها به عنوان عوامل خود را انجام کار کثیف. در فصل دو Scarlemagne گرفته در مرکز صحنه… و هر صحنه او را در با شکوه است. Scarlemagne موفق به تبدیل شدن به هر دو بیشتر و کمتر تهدید بیشتر وقت ما صرف با او. او فرار نامعقول و خشمگین اما بسیاری از آن می آید از یک عمر درد و تنهایی. این گسترش در این قسمت اختصاص داده شده به خود را backstory “همدردی Mandrill” که خارج از غرفه به عنوان یکی از بهترین فصل است.

تبلیغات

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که استیونس در اوج فرم ارائه یک عملکرد است که ما را از طریق تمام Scarlemagne لایه های. او واقعا یک نیروی محسوب می شود در اینجا. این باعث می شود شما تعجب می کنم که چه نوع از جانور می تواند او بوده ام در زندگی-عمل زیبایی و هیولایی اگر دیزنی است و سست به باقی می ماند یک بیت و اجازه Stevens تجسم نقش خود را در نظر.

Benson (Coy Stewart) trips over his crush and our hearts.

بنسون (نازکن استوارت) سفر خود له و قلب ما.

تبلیغات

بنسون و تروی

عشق خود را خالص است و ما باید در حفاظت از آن را در تمام هزینه.

تبلیغات

Song Oak (Jee Young Han) sends her child away.

آهنگ بلوط (Jee Young Han) می فرستد فرزند او دور.

Kipo مادر

خیلی از فصل دو متمرکز شده است Kipo پیچیده ارتباط با پدر Lio بلوط (Sterling K. Brown) پس از یادگیری چه اتفاقی بین او و Scarlemagne. یک داستان جالب—البته با یک موضوع کلیدی (بیشتر در زیر)—اما این تنها بخشی از آنچه که باعث می شود Kipo که او است. نیز وجود دارد راه های نجومی به آرامی آشکار داستان Kipo مادر ترانه بلوط (Jee Young Han) آشکار او چگونه همه چیز را قربانی به Kipo او بهترین شانس در بقا. که تصمیم گیری آسان برای هر کسی که به خصوص پدر و مادر است اما یکی از او ساخته شده بدون تردید. درست است که شجاعت و عشق است.

تبلیغات

این نوع از شگفت انگیز را ببینید که چگونه بسیاری از آهنگ شخصیت منعکس شده است در Kipo حتی اگر آنها هرگز قبل از ملاقات. اما صبر کنید قبل از? نیست او مرده است ؟ خوب بدون دادن پیچ و تاب و بزرگ دور اجازه دهید فقط می گویند Kipo ممکن است در حال حاضر می دانم که مادر او را بیش از او ممکن است فکر می کنم. من می گویم که حقیقت را در مورد آهنگ سرنوشت نبود تعجب آور ترین نشان, نشان می دهد, اما آن را می دهد بسیاری از امید برای Kipo خانواده در آینده است.

Wolf (Sydney Mikayla) brings Kipo back with a song.

گرگ (سیدنی Mikayla) به ارمغان می آورد Kipo با یک آهنگ.

تبلیغات

قدرت از امید

اگر یک چیز وجود دارد که کمک می کند تا Kipo و سن Wonderbeasts ایستادگی کردن در میان آن آخرالزمانی همسالان آن است که قهرمانان خود را واقعا می خواهید به جهان را به مکانی بهتر است. بسیاری از آن است که به لطف Kipo آمد که زندگی خود را مانند یک طوفان از مثبت و خوبی و به آنها آموخت که آن را خوب به این باور در چیزی دیگر. گرگ بنسون, Lio و بسیاری دیگر غلبه کرده اند غیر قابل عبور شانس در حال رشد در جهان است که به نظر نمی رسد که آنها را می خواهید دیگر. اما در این فصل ما واقعا دیدن آنها گرد هم می آیند و تبدیل به یک خانواده ایستاده تا برای هر یک از دیگر و Mutes آنها قبلا می ترسید.

تبلیغات

چه همه آنها مورد نیاز بود کسی به آنها یادآوری آن OK به دنبال شادی که در آن شما می توانید آن را پیدا کنید و آن را خوب به تلاش برای چیزی بهتر—به ویژه هنگامی که شما مایل به انجام این کار آن را به اتفاق می افتد. به نظر می رسد شایسته است که فصل به پایان می رسد با قهرمانان ما با هم به خواندن “قهرمانان در آتش است.” جهان ممکن است “خیلی سرد” اما آنها آماده به صورت نور از روز چرا که آنها لازم نیست که به آن صورت به تنهایی کنه.


ما نمی مانند

Dr. Emilia (Amy Landecker) is the new baddie on the show.

دکتر امیلیا (Amy Landecker) جدید baddie در نشان می دهد.

تبلیغات

دکتر امیلیا

Scarlemagne نیست تنها مشکل Wolfpack برای مقابله با این فصل است. همچنین دکتر امیلیا, بازی های برگزار شده توسط Amy Landecker. ما برای اولین بار ملاقات با او به عنوان یک سایه شکل وسیله Scarlemagne در شکار خود را برای مگا میمون. معلوم می شود او را رئیس موسسه تحقیقات Kipo پدر و مادر زندگی می کردند که به دنبال معکوس جهش زا ساخته شده است که همه حیوانات بزرگتر و دقیق است. تسهیلات ممکن است دروغ در خرابه اما دکتر امیلیا و ragtag تیم از دانشمندان هنوز در تلاش برای قرار دادن انسان ها به عقب در بالای زنجیره غذایی.

تبلیغات

این به نظر می رسد خوب داستان با انگیزه مناسب و معقول اما دکتر امیلیا نبود یک شخصیت بسیار جالب است. ما صرف چند قسمت با او اما در کل در زمان او می آید در سراسر به عنوان یک توجه داشته باشید و نه خسته کننده—حتی در لحظه به لحظه تیره تر. او نیاز به یک بیت از تنگ بیرون به ما کمک می کند یاد بگیرند که بیشتر از داستان و نقطه نظر, بنابراین ما می تواند درک آنچه باعث می شود او را مانند یک دشمن قدرتمند. چون در آن زمان فصل به پایان می رسد قرار است ما برای دیدن او به عنوان تهدید جدید به جهان از موارد نادیده گرفته شده اما من فکر نمی کنم آن را به دست آورده بود.

I just wanted more tunes.

من فقط می خواستم بیشتر آهنگ.

تبلیغات

نه به اندازه موسیقی

وجود دارد برخی از جامد آهنگ در فصل دو جمله شگفت انگیز “با انسان” خوانده شده توسط تئاتر سمور اما موسیقی متن فیلم احساس نمی کند به عنوان بزرگ به عنوان یک فصل. این یک مشکل عمده این همه هنوز هم بسیار لذت بخش است. من فقط می خواستم بیشتر از آنچه که کمک می کند تا Kipo چنین عالی نشان می دهد.

تبلیغات

My face every time Kipo talked about being the subject of genetic engineering.

من هر بار Kipo صحبت در مورد اینکه موضوع مهندسی ژنتیک.

بیا Kipo فقط اعتراف این نیمه تموم

در قسمت پنج “سرگرم کننده گاس قسمت 1” Kipo یادگیری حقیقت در پشت جهش قدرت: آهنگ تجربه در تعداد کمی از تخم مرغ, تزریق آنها با DNA حیوانی قبل از اشباع خودش (احتمالا از طریق لقاح). این به این معنی Kipo موضوع برخی از خطرناک مهندسی ژنتیک است که می تواند باعث آسیب جدی در دوران جنینی (پس از آن تست نشده). خوشبختانه, آن را نمی, اما آن را ترک Kipo در معرض خطر از دست دادن او انسانیت و تبدیل شدن به یک کامل قطع. حتی اگر بنسون و گرگ weirded توسط این واقعیت است Kipo هرگز خفاش ها چشم.

تبلیغات

من که Kipo یک فرد مثبت و او را دوست دارد به علم و تحسین پدر و مادر او. که همه خوب و خوب است. اما در هیچ نقطه ای می کند Kipo سوال این واقعیت است که پدر و مادر او انجام تست آزمایش بر روی او قبل از او متولد شد. نه به پدر و نه به دوستان و نه حتی برای خودش. آن را مانند Kipo است مخالف به رویارویی: او ناراحت می شود در صورت او چگونه درمان می شود Scarlemagne و به درستی چنین است. اما وجود دارد یک comeuppance لحظه با پدرش در مورد او ریشه است که هرگز نمی آمد. این باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند Kipo است که به هیچ وجه در تضاد بودن تبدیل به یک انسان-حیوانات هیبرید بدون رضایت او حتی پس از یادگیری آنچه رخ داده به مادر او به دلیل آن است. من نمی دانم اگر این چیزی است که خواهد شد و خطاب در (و در عین حال-به-می شود-اعلام) فصل سوم, اما اگر نه آن را کاملا باید باشد.

Kipo و سن Wonderbeasts در حال حاضر در دسترس در Netflix بکشد.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>