5 هدفون معاملات شما نمی توانید هزینه به دست این پدر روز

اگر شما در شکار برای برخی از هدفون های جدید خود را برای پدر این روز پدر, شما به جای حق آمده است: ما به دنبال تند تخفیف باید هدفون از امثال بوز, JBL, Sennheiser, و Sony — یعنی در Bose Noise Cancelling Headphones 700, Bose QuietComfort 35 II, JBL زنده 500BT Sennheiser Momentum M2 و سونی WH-1000XM3. شما نیاز به سفارش در حال حاضر هر چند اگر شما می خواهید آنها را به موقع برای روز بزرگ.

JBL زنده 500BT — $100, 150 $بود

مقرون به صرفه ترین گزینه در لیست ما — اما به هیچ وجه ارزان — هستند JBL زنده 500BT هدفون بی سیم قادر به تعجب حتی fussiest از پدران است. با وجود تنها هزینه $100, این پسران بد مجهز به دو چیز هیچ موسیقی-عاشق می تواند بدون انجام دهد: خوب نویز و صدای بالا وفاداری. آنها فوق العاده راحت برای پوشیدن دارم حتی برای مدت طولانی از زمان بنابراین شما می توانید بیشتر از مجنون 33-عمر باتری ساعت در یک شارژ کامل تا کنون که بدون نیاز به آنها را خاموش. برای سهولت استفاده (و یا اگر پدر خود را فقط نمی توان به زحمت با استفاده از دکمه), JBL زنده 500BT سازگار با دستیار مجازی Siri Google دستیار و الکسا به صورت خودکار صدای راحتی و تماس گرفتن. پیشانی بند نیست قابل تنظیم بنابراین شما ممکن است یک مشکل اگر آن را متناسب نیست; اما علاوه بر این که باید وجود داشته باشد چیزی برای نگرانی در مورد. اگر شما یا پدر شما فقط نیاز به صدای خوب و بدون هر گونه اضافه pizzazz شما می توانید پیدا کردن JBL زنده 500BT در بهترین خرید که آن را در فروش برای تنها $100 از آن قیمت خرده فروشی $150.

خرید در حال حاضر

Sennheiser Momentum (M2) — $200, $بود 400

اگر پدر شما یکی به درک سبک و سپس او را مطمئن به عشق این مقدار از چرم در Sennheiser Momentum M2. موسیقی خروجی نیز فوق العاده تنومند تنها در یک مرحله پشت جدیدتر شتاب 3 که ما به عنوان رتبه بهترین جفت هدفون برای کیفیت کلی صدا. برای لغو سر و صدا این آمده با Sennheiser اختصاصی NoiseGard فن آوری است که به طور فعال کار می کند برای فیلتر کردن سر و صدای خارجی به عنوان آن می آید بنابراین هیچ چیز می شود و از طریق dampens موسیقی خود را. این earcups نیز طراحی شده به مهر و موم محکم در برابر گوش خود را به طوری که هیچ صدا فرار و یا در کامپیوتر خود می گویند ، اگر شما نیاز به تماس شتاب 2 خود را دو میکروفون آرایه به صورت شفاف خواننده در پایان خود را. پیشانی بند نیز قابل تنظیم پس از آن می تواند بیشتر از سر اشکال بدون مبارزه. وجود ندارد هر دستیاران مجازی در دسترس است اما این نباید یک معامله شکن. اگر شما می خواهید به پدر و شیک مجموعه ای از هدفون با این ماده به پشت آن شما نمی توانید به اشتباه با Sennheiser Momentum 2 در حال حاضر با تخفیف در بهترین خرید برای تنها $200 از آن قیمت خرده فروشی $400.

خرید در حال حاضر

سونی WH-1000XM3 — $278 شد $350

Sony WH-1000XM3 headphones

این باید به عنوان جای تعجب نیست که سونی WH-1000XM3 را ظاهر در آینده در شماره یک در لیست ما از بهترین هدفون بی سیم — یک انتخاب ایده آل برای شما #1 پدر. با شکوه هر جفت از هدفون در اطراف WH-1000XM3 زیادی زندگی می کنند و آن را قطعا ندارد. آن را به صورت دیجیتالی فیلتر کردن همه صدا خارجی با آن دولت از هنر سر و صدا لغو فعال با فناوری بی عیب و نقص تجربه گوش دادن. همراه با صدا غنی و قدرتمند و باس, گوش خود را در برای درمان واقعی است. این WH-1000XM3 ویژگی های متوقف نمی وجود دارد ، این تطبیقی کنترل صدا است که اجازه می دهد تا شما را به طور خاص به فیلتر کردن آنچه در محیط سر و صدا شما می خواهید/نیاز به شنیدن در هر زمان داده شده بدون در نظر گرفتن هدفون خود را. با آن شما می توانید اطلاعیه ها, ترافیک ورودی و بیشتر آنها را بدون اینکه غرق در دریایی از سر و صدا سفید. یک شیر از earcup نیز لحن شما را به دنیای واقعی برای یک لحظه کوتاه, بنابراین شما می توانید مکالمات بیش از حد. با الکسا ساخته شده است و 30 ساعت باتری وجود دارد هیچ چیز دیگری, شما همیشه می تواند نیاز. بهترین پدر و سزاوار بهترین هدفون, بعد از همه. بررسی سونی WH-1000XM3 در آمازون که آن را در فروش فقط برای $278 از $350.

خرید در حال حاضر

Bose QuietComfort 35 II — $و 299 $بود 349

این Bose QuietComfort 35 II استفاده می شود بوز بهترین جفت هدفون قبل از اینکه سرنگون توسط سر و صدا لغو هدفون 700 اما — درست مثل پدر — کیفیت خود را کاملا بی انتها است. این QuietComfort 35 II دارای سه سطح سر و صدا لغو فعال بنابراین شما می توانید فیلتر کردن مقدار مورد نظر خود را از صدا خارجی برای بهینه گوش دادن. فایل های صوتی خود را با کیفیت نیز impeccably واضح و هنوز هم بسیار به استانداردهای مدرن با وجود اینکه منتشر شد در سال 2017. اگر شما گرفتن تماس از QuietComfort 35 II افزایش خروجی صوتی خود را از طریق آن دو میکروفون آرایه بنابراین شما همیشه صدای شفاف حتی در باد می وزد محیط. هنگامی که شما آن را متهم اولین بار آن را می تواند به سمت بالا از 20 ساعت بدون توقف گوش دادن در طول روز است. اتصال آن به بوز اتصال برنامه را بر روی تلفن خود را نیز باز می شود تا ویژگی های جدید مانند اتصال به دستگاه های متعدد به طور همزمان و از راه دور کنترل پخش و لغو سر و صدا. الکسا و گوگل دستیار فقط گیلاس در بالا. اگر شما می خواهید یک گرد جفت هدفون که پدر شما مطمئن به عشق شما می توانید از Bose QuietComfort 35 II در بهترین خرید که آن را در فروش برای $299 از $349.

خرید در حال حاضر

Bose Noise Cancelling Headphones 700 — $و 299 $بود 399

آخرین بوز crowning glory — Bose Noise Cancelling Headphones 700. به عنوان شما می توانید از یک جفت از هدفون در این قیمت و کیفیت صدای فوق العاده قوی برای ساخت یک برتر تجربه گوش دادن. سر و صدا لغو نیز مسلما یکی از بهترین اطراف بنابراین شما همیشه دریافت بیشتر از موسیقی خود را; به علاوه, بوز فعال EQ تکنولوژی مطابق با خروجی صوتی به شکل گوش خود را به صورت باور نکردنی صدا سفارشی طراحی شده برای به حداکثر رساندن لذت بردن شما. دیدن که ما در رتبه بندی این هدفون به عنوان بهترین برای تماس گرفتن باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که آنها یک تنوع از ویژگی های است. با چهار میکروفون آرایه را انتخاب کنید تا حتی کوچکترین زمزمه در حالی که فیلتر کردن همه سر و صدا سفید شما همیشه صدای فوق العاده روشن به عنوان اگر شما صحبت کردن به گیرنده در فرد است. شما همچنین می توانید با استفاده از کنترل صوتی برای دستکاری پخش و تنظیمات حجم صدا لغو سطح و هر چیز دیگری شما دستیار مجازی — الکسا, گوگل, دستیار یا سیری — می تواند برای شما انجام دهد بدون بلند کردن انگشت. به بالا از آن همه خاموش, هدفون می تواند تا 20 ساعت در یک شارژ کامل تا شما خوب به آن بروید راست از جعبه. اگر پدر شما یک حرف مفت زن به او چیزی برای گوش دادن به با Bose Noise Cancelling Headphones 700 در حال حاضر در فروش در بهترین خرید برای $299 از $399.

خرید در حال حاضر

پس از چیزی کمی متفاوت است ؟ سر را به ما تخفیف توپی برای بیشتر هدفون می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>